Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Anna napisał:
Głupoty piszesz człowieku ja z tej firmy miałam lodóweczke dwa lata...koniec gwarancji i koniec lodóweczki.......Buble produkują !!!
no to trafiłes na trefny egz. - ja mam już blisko 5 lat Electroluxa / linia - Big Inside/ i jedyna rzecz, która się "popsuła" to żaróweczka, po prostu świeciła non stop (nawet po zamknięciu drzwi). Wykręciłam ją i po temacie- lodówka bez zarzutu p.s.s dla tych co nie wierzą, że mogłam to sprawdzić- można, zamknęłam drzwi zostawiając w środku aparat cyfrowy włączony na nagrywanie filmów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lodóweczka, żaróweczka... Ech, ludzie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja napisał:
p.s.s dla tych co nie wierzą, że mogłam to sprawdzić- można, zamknęłam drzwi zostawiając w środku aparat cyfrowy włączony na nagrywanie filmów
Buahahahahaha, było zamknąć tam kogoś A na serio, to wystarczy przycisk wcisnąć i żarówka zgaśnie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
serwisant lodóweczek napisał:
Buahahahahaha, było zamknąć tam kogoś A na serio, to wystarczy przycisk wcisnąć i żarówka zgaśnie
łohoohooo, ale ubaw , zesrał sie goły na rogu stodoły - nie interseuje mnie wciskanie przycisku żarówerczki, tylko gaśniecie przy zamknięciu drzwi.. a gdyby gaśnięcie z jakiegoś powodu zależało od siły nacisku na przycisk, mONdrołku? chciałam sprawdzić czy zamknięcie drzwi gasi żarówkę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to nie pierwsza lodowka tej firmy z ktorej po pol roku odpada farba i widac rdze. moja znajoma miala taki sam problem oparlo sie nawet o rzecznika praw konsumenta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
black napisał:
Szkoda że temu panu trafił się ten wadliwy egzemplarz. Jeśli chodzi o firmę Electrolux mają naprawdę fajne i wydawałoby się solidne sprzęty.Jestem pewien że to jest wina tego konkretnego egzemplarzu, i powinni sie do tego przyznać. Niestety produkcja w naszych czasach jest szczególnie nastawiona na jak najniższe koszty, co jak wiadomo nie zawsze idzie w parze z jakością. Electrolux i serwis powinien po cichu bez problemów załatwić sprawę a nie stwarzać problemy. Teraz odbije się im to szkawką.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
black napisał:
Szkoda że temu panu trafił się ten wadliwy egzemplarz. Jeśli chodzi o firmę Electrolux mają naprawdę fajne i wydawałoby się solidne sprzęty.Jestem pewien że to jest wina tego konkretnego egzemplarzu, i powinni sie do tego przyznać. Niestety produkcja w naszych czasach jest szczególnie nastawiona na jak najniższe koszty, co jak wiadomo nie zawsze idzie w parze z jakością. Electrolux i serwis powinien po cichu bez problemów załatwić sprawę a nie stwarzać problemy. Teraz odbije się im to szkawką.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
na mojej lodowce firmy indesit takze po pol roku pojawila sie rdza i jest jej coraz wiecej jakby miala piegi i farba sie marszczy na drzwiczkach . Teraz boje sie ze jak piszecie nie uznaja mi gwarancji
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Roddzice kulili lodówkę Electrolux model ERB 29033W1 rdzewieją dolne drzwi powstaja nowe ogniska rdzy również pod uszczelką od wewnątrz, produkowana jest na Węgrzech lodówka w maju będzie miała 2-lata Elektrolux Polska w Warszawie nie uznaje gwarancji.Prosze o Waszą opinię.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No to pięknie ,ja także posiadam od niespełna 2 lat lodówkę Elektrolux i drzwi zarówno lodówki jak i zamrażalki zaczynają rdzewieć (drobne rdzawe"piegi")Najśmieszniejsze jest to że spłacam ją na raty (zostało mi 2 m-ce)mam wykupioną dodatkową gwarancje ,ale jak tu czytam ponoć nie chcą uznać takiej wady.Wybieram się właśnie do sklepu ,w którym zakupiłam to cudo zobaczymy co mi powiedzą .W końcu wydarli ode mnie dodatkowe 250 zł na przedłużoną gwarancję .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
otrzymałem odpowiedźod Electrolux Polska ----moja reklamacja jest bezzasadna---- składam odwołanie od tej decyzji reszta wiadomości później
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po odwołaniu firma Electrolux wyraziła jednorazową zgodę na wymianę drzwi ale zajeła stanowisko w kilku kwestiach niezrozumiałych do mnie. 1. Rdza nie podlega gwarancji pkt.6B 2. Chłodziarko-zamrażarka mrozi i chłodzi - jest to tylko estetyka urzadzenia     (mowa o drzwiach) 3. Odnośnie drzwi chłodziarki informuję, iż jest to uszkodzenie mechaniczne, które nie   podlega naprawie wymianie w ramach gwarancji. zostałem zszokowany
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Electrolux to bubel, moja mama walczy z gwarancją z powodu rdzy jaka zaatakowała lodówkę. Dba o nią jak o syna więc nie piszcie bajek że trzeba dbać o lodówkę. Sama rdzewieje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Electrolux produkuje bubel i tyle, po niecałym roku lodówka wygląda strasznie a firma 3 miesiące zwleka z odpowiedzią. Lodówki Electrolux same rdzewieją. Dziś idę złożyć wniosek do sądu bo inaczej z beznadziejna firmą się nie da. Jestem upaty pomogę swojej mamusi która ciężko na to pracowała żeby kupić sobie nową lodóweczkę i dokopie gnojom
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dzięki za informacje już zastanawiałem się czy nie kupić elektroluxa lecz po waszych wypowiedziach raczej podziękuje tej firmie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mi zardzewiała pralaka po roku użytkowania.... właśnie złożyłam reklamację. zobaczę co dalej...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
....w posiadanej przeze mnie lodówce Electrolux również rdza objęła dolne drzwi na całej powierzchni pomimo,że dbam o nią bardzo..z czego oni to robą ...straszny szajz ....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Potwierdza wypowiedzi poprzedników. Też kupiłem lodówkę elektrolux w 2008 roku, Po 2 latach pojawiła się rdza przy uszczelkach i nawet na bocznej ścianie bomble. Teraz wygląda gorzej niz nasz poprzedni 20 letni ruski mińsk. Zdziadziała firma, wstyd!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moja lodówka ma niespełna 3 lata. Tzn. jest przeze mnie użytkowana przez tyle czasu. Równiez na pierwszą reklamację dostałam odpowiedź odmowną. Ale nie odpuściałam. I w zeszłym tygodniu zostały mi wymienione drzwi zarówno chłodziarki jak i zamrażarki. Wszystko zalezy od naszego zdeterminowania. Jak ktoś odpuści po pierwszej odmownej odpowiedzi, to tak ma. Trzeba walczyć o swoje, nie odpuszczać i wjeżdżać im na ambicję, bo nie od czapy mają "Laury koncumenta" i inne nagrody. Walczcie bo warto. Moja reklamacja została uznana już po okresie gwarancji.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Potwierdzam opinie - lodówki electrolux rdzewieją jeszcze na gwarancji ale electrolux nie chce tych gwarancji uznawać. lodówki są niskiej jakości i są źle zaprojektowane. unikajcie ludzie tych bubli bo reklamacja to droga przez mękę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...