Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Oficjalnie otworzyli drogę. Kierowcy już dawną nią jeżdżą

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 8 października 2017 r. o 20:02 Powrót do artykułu
Żeby jeszcze powiat kraśnicki zrobił drogę z Urzędowa do Chodla, to byłoby jak jeździć. Póki co, to ten odcinek jest wielkim wstydem dla Kraśnika.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeżeli już to 4,5 kilo trawy a nie trowy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
na google maps jeszcze jej nie ma
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja pierdzielę, gdzie ja żyje, na żadnym zdjęciu nie ma sukienkowego z kropidłem, czyżby go faktycznie nie było, nie możliwe, i to w polsce tak jest teraz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie możliwe napisał:
ja pierdzielę, gdzie ja żyje, na żadnym zdjęciu nie ma sukienkowego z kropidłem, czyżby go faktycznie nie było, nie możliwe, i to w polsce tak jest teraz
 no niestety - żyjesz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie "dawną", lecz "dawno" nieuku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wreszcie przestają jeździć przez Konopnicę tiry i inne wielkie ciężarówy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jest węzeł "Węglin". Chyba że znowu "dobra zmiana"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziennikarstwo DW: "Kierowcy już dawną nią jeżdżą " --- co to za sformułowanie "dawną nią jeżdżą". Naprawdę zanim coś publikujecie, to nie czytacie tego? Chyba tak.... (niestety).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Te, "nie możliwe", dlaczego nie uważałeś na lecjach polskiego?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zdjęcia rewelacja, chociaż pokazują pewnie nikogo ważnego (a może redaktor tych ludzi nie zna bo nie podpisał?), gdzie jest mapka (a przepraszam google jeszcze nie zamieściło). Startuje droga w Lublinie i prowadzi gdzie? Komu jest potrzebna? Rewelacja artykuł, nawet autorowi wstyd bo się podpisuje p.p. Jak dobrze płacicie to może i ja zacznę coś skrobać z życia miasta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...