Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Przy okazji warsztatów zamawiam "JUMPĘ" ale typowo Wojciechowską. Bardzo dawno już jej nie jadłem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo nierzetelny artykuł. Zero informacji o uczestnikach i organizatorach, natomiast uwaga skupiona głównie na Panu Czerniecu, który tych warsztatów ani spotkań nie organizauje...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wojciechowskie warsztaty szkolenia kowali wnoszą olbrzymi wkład w podtrzymywanie tradycji polskiego rzemiosła. Ciekawostką jest fakt, że większość kowalskich mistrzów naszego kraju jak również z zagranicy, szkoliła się w wojciechowskiej kuźni. Sam kiedyś zaczynałem jako amator ale dał bym wiele by moje kowalstwo artystyczne miało swoje początki w tym prestiżowym miejscu. Wielcy mistrzowie uczą wielkich rzeczy i praktycznie tylko oni są w stanie przekazać nieprzekłamane tajniki dawnego fachu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I ja tam byłem. Miło było poznać kowali ze Stowarzyszenia Kowali Polskich. Powstała inicjatywa zacieśnienia współpracy ze Stowarzyszeniem Forum Kowalskie, z którym jestem związany. Za rok wybieram się ponownie spotkać się z przyjaciółmi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...