Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Trudno się dziwić ojcu.No cóż za kilka dekad niektórzy mieszkańcy Polski zrozumieją,że samochód to nie zabawka!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pamietam jak odebralem dowod osobisty ojciec usiadl ze mna przy stole i powiedzial: jestes juz dorosły ale nie mysl ze jak cos przeskrobiesz to bede oplacal adwokatow zeby ciebie z bagna wyciagac i tylek ratowac....- mysl zanim zrobisz cos glupiego..... dzis mam 30 lat i nigdy ojciec nie musial sie za mnie wstydzic.... to samo powiedzial mlodszemu bratu.... dla mnie ta sytuacja gdzie ojciec bierze na siebie wine syna tylko obroci sie przeciwko nim.... syn bedzie sie utwierdzal w przekonaniu ze mu wszystko wolno a tatus zalatwi jakos problem.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jj napisał:
Pamietam jak odebralem dowod osobisty ojciec usiadl ze mna przy stole i powiedzial: jestes juz dorosły ale nie mysl ze jak cos przeskrobiesz to bede oplacal adwokatow zeby ciebie z bagna wyciagac i tylek ratowac....- mysl zanim zrobisz cos glupiego..... dzis mam 30 lat i nigdy ojciec nie musial sie za mnie wstydzic.... to samo powiedzial mlodszemu bratu.... dla mnie ta sytuacja gdzie ojciec bierze na siebie wine syna tylko obroci sie przeciwko nim.... syn bedzie sie utwierdzal w przekonaniu ze mu wszystko wolno a tatus zalatwi jakos problem.....
Bardzo piękna, rycerska opowieść z morałem....Brakuje mi tylko księżniczki uwięzionej w baszcie..... W życiu zdarzają sie różne rzeczy, ten człowiek chciał po prostu pomóc głupawemu synalkowi, który narozrabiał. A to że nie bardzo zdawal sobie sprawę z konsekwencji to już całkiem inna sprawa....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...