Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Oni zginęli w katastrofie w Radawcu

Utworzony przez Gość, 31 lipca 2010 r. o 12:59 Powrót do artykułu
blue sky, Krzychu [']
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
przed chwilą pożegnaliśmy Krzysia na puławskim cmentarzu, szkoda tylko, że koledzy z Aeroklubu nie pomachali mu skrzydłami nad grobem, to taki dobry zwyczaj...Blue Sky Krzysiu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawy artykuł o radawieckim wypadku, zapraszam do przeczytania: http://lotniczapolska.pl/Wypadek-w-Radawcu-zginely-dwie-osoby,14493
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To był moj brat, wapaniały człowiek ale nigdy nie służył w Awganistanie. Latał na śmigłowcach Mi2 a nie Mi24. Nie był emrytowanym wojskowym a z wojska odszedł ze wzgledu na stan zdrowia. Poza tym to wszystko pawda.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Romek Robert byl moim kolega...znalismy sie od dziecka ,nasi rodzice pracowali razem w kutnie w mleczarni... odkad pamietam to wszystkie nasze wakacje byly wspolne. Jezdzilismy na kolonie co roku...zawsze razem...ciezko mi wogole to przyjac do wiadomosci ze nie ma go juz...ciezko wogole napisac co kolwiek sensownego dla mnie w takiej chwili...jedyne co moge powiedziec to wspolczuc rodzinie i przyjaciolom...zal wielki!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...