Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

opinie meblohurt na ul. Diamentowej 2

Utworzony przez nafi, 8 października 2009 r. o 09:24
Kaja napisał:
LUDZIE MEGA MEBLE TO WIELKA POMYLKA I UDREKA DLA KLIJENTA !!! Zamowilam materac, ktory mial miec wymiar 160/200 , byl na stanie i byla promocja, wydawaloby sie super. W domu okazalo sie , ze materac ma wymiar 162/185 - mam problem ,bo zwrocic absolutnie nie mozna. Tylko co zrobic jak loze ma wymiar 160/200 . Zostalo mi wepchnac poduszke w dziure i meza nowi wystaja za materac, porazka. Prosze zapytajcie czy mozna zwrocic lub wymienic,przed zakupem, aby nie miec podobnych dylematow.
Trzeba uważać na Pana Michała jest miły,acz bardzo roztargniony z powodu chyba?-kolczyka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam forumowiczów, jeśli chodzi o dział kuchenny na ul. Olszewskiego to stwierdzam że profesjonalnie podchodzą do pracy. Z jednym z Panów rozmawiałem na temat terminów i zdradził mi jak to wszystko wygląda aczkolwiek nie było to nic czego się nie spodziewałem. Termin zależy od wielu czynników. nie bede Was zanudzał bo kazdy wie że nie zalezy to od pracownika. Kuchnia dla mnie przyjechała w piątym tygodniu od zamówienia ( termin był 4-6 tygodni ), więc jak widzicie wszystko zgodnie z planem. Kuchnie projektował pan Michał, jest godny polecenia! zmienił całą naszą wizję w kuchni i wszystko wyszło fenomenalnie! Zresztą nie wiem kto pisał przede mną że pan Michał jest rozkojarzony. Kazdy ma czasem zły dzien albo nagromadzi się sterta pracy. przynajmniej tak uwazam. w naszym przypadku projekt trwał 2 godziny, nastepnie wybor kolorystyki i po kłopocie. Z resztą zostałem tam skierowany poprzez znajomych u ktorych kuchnia z meblohurtu juz jest zamontowana. Dwoch panow na dziale kuchennym mysle ze dobrze wspołpracują. Na pomiar przyjechali razem, w ciągu godziny było już wszystko pomierzone oraz określone co gdzie bedzie ustawione. kolejnym faktem że jest to salon oblegany na dziale kuchennym może swiadczyc fakt, że zanim przyszła nasza kolej musieliśmy się sporo wyczekać na projekt gdyz jeden i drugi pan byli zajęci a kolejka była dosyć duża a dodatkowo dzwoniły wiecznie telefony. Mowiac szczerze jetesmy w trakcie projektu dla rodziców, nawet nie szukalismy gdzie indziej. Krótko mówiąc jestem bardzo zadowolony z pracy pana Michała i całego działu kuchennego. Ja to jeszcze, ale najwazniejsze ze żona cały czas chwali się meblami :) nie wiem jak z meblami pokojowymi ale dział kuchenny SZCZERZE POLECAM!!!!!!!!! Marek
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakby o mnie nie-za-dobrze ktoś napisał, to też bym sobie sam reklamę zrobił, tak jak Michał, znaczy Marek. Super, że można na forach trafić na szczere opinie;) Pozdrawiam. Ździsiek
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sklep na Smoluchowskiego to przede wszystkim najbrzydszy sklep w okolicy, jakby właścicielom nie zależało na klientach. W sklepie byłam jakieś 15 minut i nie tylko nikt do mnie nie podszedł ale nawet nie powiedział "dzień dobry", choć mijali mnie dwa razy mocno zajęci. Konkretnie to pracownik był zajęty wywozem wersalki i foteli, a pracownica zamiast mu pomagać tylko "kierowała". W dzisiejszych czasach to bardzo dziwne podejście do klienta. Zdecydowanie odradzam. Trafiłam do konkurencji piętro wyżej i okazuje się, że można lepiej; wystrój, obsługa i dostępność mebli...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chcesz za darmo grać o wspaniałe nagrody? Marzyłeś kiedyś o wygranej? To możliwe! Sklepy Rossman fundują nagrody!!! Wygraj i ty! Zapraszam Cię do elitarnego grona. Wystarczy zarejestrować się z tego linka (jest to specjalne zaproszenie) : http://www.rossnet.pl/konkursy/konkurs/1209,e36727b8-d14f-454f-bbb4-18392f400555 i czekać aż wylosują właśnie Ciebie. To nie żaden żart, przekonaj się sam ! Naprawdę POLECAM! Nie macie nic do stracenia, a możecie wiele zyskać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szczerze powiem że nie rozumiem w/w opinii a niektóre z nich nie mają tutaj zupełnej wymowy na temat sklepu. W mojej sytuacji meble miałem na czas jak mi obiecano i trafiłem jeszcze na promocje -15%. Wszędzie trzeba poczekać na meble, tak jak ówcześniej sprawdziłem w wielu miejscach. Spotkałem się z kompetentną i fachową obsługą. Myślę że wielu sklepach tak jak w/w opinie są też spotykane, tzn. czas realizacji czy też sytuacje jakie nieraz powstają. Ja mogę przyznać szczerze że wszystko było w moim przypadku OK! Jestem zadowolony z kompleksowej i fachowej obsługi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kupiliśmy z mężem mieszkanie i nadszedł czas na kuchnie, znajomi polecili nam pojechać na Olszewskiego, gdyz oni tam zamawiali kuchnie, projektował im Pan Michał i byli bardzo zadowoleni, więc tak też zrobiliśmy. Nam kuchnie projektował Pan Paweł i wyszła super!  POLECAM!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kupowałem meble w wielu miejscach w celu umeblowania domu i spotkałem się w niejednym miejscu z różnymi termianmi realizacji zamównienia. Rozmumiem że na meble tapicerowane trzeba czekać, bo robią to specjalnie dla klienta ale żeby meble skrzyniowe były z raelizacją 4-6 tyg. to przesada.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam jestem zażenowana obsługą Mega Mebli.. NIGDY WIĘCEJ NIE ZROBIĘ TAM ZAKUPÓW!!!! ZAMÓWIENIE ZROBILIŚMY W PIERWSZYM TYGODNIU GRUDNIA  MEBLE    MIAŁY   BYĆ  ZA 4-  6 TYG.... Przymknęliśmy oko na spóźnienie-święta... ale okazało się  że meble przyjechały dopiero 11,02,2014 PORAŻKA  ZASTANÓWCIE SIE ZANIM TAM COŚ KUPICIE.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nigdy więcej mebli w tym sklepie, terminowo tragedia. Okres oczekiwania wydłużony ponad dwukrotnie. Sprzedawca napewno mnie kolokwialnie olał. Odwoływanie terminów bez uprzedzenie. Brak jakiegokolwiek kontaktu, jeżeli chciałem coś załatwić musiałem jechać do sklepu. Z całego serca odradzam!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nigdy więcej mebli w tym sklepie, terminowo tragedia. Okres oczekiwania wydłużony ponad dwukrotnie. Sprzedawca napewno mnie kolokwialnie olał. Odwoływanie terminów bez uprzedzenie. Brak jakiegokolwiek kontaktu, jeżeli chciałem coś załatwić musiałem jechać do sklepu. Z całego serca odradzam!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 4 z 4

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...