Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

opole

Utworzony przez dobrze zorientowany, 10 lipca 2008 r. o 13:40
budzi śmiech to co jest pisane na tym forum. Pamiętam ubiegły rok, jak przyjaciel ZENEK zabiegał oto by jego sprawa została przeniesiona do innej prokuratury w celu jej zamknięcia {byłem świadkiem}. A tu wielka niespodzianka. P. S. To co odkrywamy o naszej władzy to jest tylko czubeczek góry lodowej. Pozdrawiam i życzę dobrego samopoczucia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dobrze zorientowany napisał:
budzi śmiech to co jest pisane na tym forum. Pamiętam ubiegły rok, jak przyjaciel ZENEK zabiegał oto by jego sprawa została przeniesiona do innej prokuratury w celu jej zamknięcia {byłem świadkiem}. A tu wielka niespodzianka. P. S. To co odkrywamy o naszej władzy to jest tylko czubeczek góry lodowej. Pozdrawiam i życzę dobrego samopoczucia
tak to jest tylko kropelka tego co nabroił Zenek ze swoimi. Robił to wespół z Darkiem i bardzo dużo z Halinką. Halinka cwana uciekła na rente
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dobrze zorientowany napisał:
budzi śmiech to co jest pisane na tym forum. Pamiętam ubiegły rok, jak przyjaciel ZENEK zabiegał oto by jego sprawa została przeniesiona do innej prokuratury w celu jej zamknięcia {byłem świadkiem}. A tu wielka niespodzianka. P. S. To co odkrywamy o naszej władzy to jest tylko czubeczek góry lodowej. Pozdrawiam i życzę dobrego samopoczucia
Zenek nie miał nic do gadania która prokuratura bedzie go pzreswietlała. O tym zdecydowała okręgówka. Śmiać mi się chce bo dokładnie rok temu mówił, ze szybko prokuratura umorzy śledztwo. Bo brukoiwec coś tam napisał, tylko po to by podnieść czytelnictwo swe:):) Władza oskarżonego Z.R kończy się na rogatrkach powiatu, jest za cienki w uszach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
onte napisał:
Zenek nie miał nic do gadania która prokuratura bedzie go pzreswietlała. O tym zdecydowała okręgówka. Śmiać mi się chce bo dokładnie rok temu mówił, ze szybko prokuratura umorzy śledztwo. Bo brukoiwec coś tam napisał, tylko po to by podnieść czytelnictwo swe:):) Władza oskarżonego Z.R kończy się na rogatrkach powiatu, jest za cienki w uszach.
teraz to tylko trzeba liczyć ile koni sprzeda na adwokata, bo ten z takiego buca zedrze porzadnie, bo wie ze dla niego ta sprawa to zycie lub śmierc.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Drodzy przedmówcy nie sądźcie byście sami nie byli sądzeni . To co przytrafiło sie p. Zenkowi może również przytrafić się i Wam. Wystarczy , że ktoś bardzo życzliwy , posiadający tylko umiejętności pisarskie i nijakie morale, wyśle mejla do gazety i jesteście ugotowani. Sprzedających innych u nas ci nie brak. Kto pod kim dołki kopie ten awansuje lub w nie wpada. Sami wybierzcie sobie właściwą odpowiedź.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~darek~ napisał:
Drodzy przedmówcy nie sądźcie byście sami nie byli sądzeni . To co przytrafiło sie p. Zenkowi może również przytrafić się i Wam. Wystarczy , że ktoś bardzo życzliwy , posiadający tylko umiejętności pisarskie i nijakie morale, wyśle mejla do gazety i jesteście ugotowani. Sprzedających innych u nas ci nie brak. Kto pod kim dołki kopie ten awansuje lub w nie wpada. Sami wybierzcie sobie właściwą odpowiedź.
Dareczku lepiej przestaw się na inny tor byś się razem z kolesiem nie wykoleił. Zenusiowi to się od samego początku należało ale układ go na stołek wsadził i chronił. On się czuł mocny miał ku temu podstawy, i sprzymierzeńców w radzie i innych urzędach opolskich. Razem grali w te klocki. Siedzi w układzie i czerpie śmierdzące korzyści. W końcu woda z przepełnionej czary zaczęła wyciekać. Piszący na forum nie mają w tym interesu tylko chcieli mieć trochę mniej ubrudzoną władzę. Tej władzy nie da się uprać ją trzeba unicestwić z korzeniami. To jest powój i pesz zakorzeniony mocno aż po Lublin. Smiecie w tym miejscu nie mają znaczenia problem jest dużo większy. Jeżeli nie tym razem to następnym poznamy szczegóły z patologicznej pracy rządzących powiatem i gminami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oj KANARKI, co wy tam wiecie. Piszecie jakieś ogólniki. Jak jesteście tacy odważni to czego nie napiszecie o co chodzi? Ja na przykład nie wiem. Ale brzydzę sie takimi niedokończonymi zdaniami. Jeśli ktoś cos zrobił złego, to powienien za to odpowiedziec. Jeśli naprawdę coś wiecie, macie obywatelski obowiązek się zgłosic do prokuratury i złożyc zeznania. Ale wy nic nie wiecie. Gadacie jakieś niedokończone bzdury. Pomawiac jest łatwo. Ale to dlatego niby miasto Opole jest takie biedne i dziadoskie- BO NIE UMIEJA LUDZIE PRACOWAC TYLKO POWTAŻAJĄ JAKIEŚ PLOTY. To wszystko czym zajmują się mieszkańcy Opola. Zresztą ten wątek to pewnie inspiracja burmistrza i jego świty, bo obaj Panowie się niezbyt lubią. Wcale się nie dziwię, W. tylko udaje, że coś robi. To wieszA psy na skutecznych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak-jak będzie wybrany Wróbel albo inny Teresiński to w powiecie będzie super. Wszystko pewnie zgarną. życzę wam tego. Zobaczcie jak fajnie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Oj KANARKI, co wy tam wiecie. Piszecie jakieś ogólniki. Jak jesteście tacy odważni to czego nie napiszecie o co chodzi? Ja na przykład nie wiem. Ale brzydzę sie takimi niedokończonymi zdaniami. Jeśli ktoś cos zrobił złego, to powienien za to odpowiedziec. Jeśli naprawdę coś wiecie, macie obywatelski obowiązek się zgłosic do prokuratury i złożyc zeznania. Ale wy nic nie wiecie. Gadacie jakieś niedokończone bzdury. Pomawiac jest łatwo. Ale to dlatego niby miasto Opole jest takie biedne i dziadoskie- BO NIE UMIEJA LUDZIE PRACOWAC TYLKO POWTAŻAJĄ JAKIEŚ PLOTY. To wszystko czym zajmują się mieszkańcy Opola. Zresztą ten wątek to pewnie inspiracja burmistrza i jego świty, bo obaj Panowie się niezbyt lubią. Wcale się nie dziwię, W. tylko udaje, że coś robi. To wieszA psy na skutecznych.
Co tu ma lubość do robienia szwindli. Co nie wiedziałeś o wykorzystywaniu pracowników przez Zenka. Czemu nie spełniłeś obywatelskiego obowiązku, nie zgłosiłeś do prokuratora? Wszyscy wkoło szemrali a ty twierdziłeś że to bzdury i pomówienia jakieś ploty. Łatwo pustymi słowami atakować ludzi uprawiasz to zarzucasz innym. Demagog jesteś siedzisz w sitwie. Przyjdzie Krycha po Gościcha.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Oj KANARKI, co wy tam wiecie. Piszecie jakieś ogólniki. Jak jesteście tacy odważni to czego nie napiszecie o co chodzi? Ja na przykład nie wiem. Ale brzydzę sie takimi niedokończonymi zdaniami. Jeśli ktoś cos zrobił złego, to powienien za to odpowiedziec. Jeśli naprawdę coś wiecie, macie obywatelski obowiązek się zgłosic do prokuratury i złożyc zeznania. Ale wy nic nie wiecie. Gadacie jakieś niedokończone bzdury. Pomawiac jest łatwo. Ale to dlatego niby miasto Opole jest takie biedne i dziadoskie- BO NIE UMIEJA LUDZIE PRACOWAC TYLKO POWTAŻAJĄ JAKIEŚ PLOTY. To wszystko czym zajmują się mieszkańcy Opola. Zresztą ten wątek to pewnie inspiracja burmistrza i jego świty, bo obaj Panowie się niezbyt lubią. Wcale się nie dziwię, W. tylko udaje, że coś robi. To wieszA psy na skutecznych.
ja czuję wstręt do takich jak ty. Brzydzisz się ogólnikami a sam używasz ogólników. Powiedz coś po czym sądzisz że się burmistrz ze starostą nie lubi? Konkrety proszę. Czemu uogólniasz twierdzisz mieszkańcy opola nie umieją pracować tylko powtarzają ploty daj konkrety kto gdzie kiedy a może i sam się podpisz-namawiałeś do tego-prawda.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wstręt napisał:
a może i sam się podpisz-namawiałeś do tego-prawda.
Nikt na tym forum się nie podpisze- bo jest to miejsce małych ludzi z wielkimi kompleksami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
admin napisał:
Nikt na tym forum się nie podpisze- bo jest to miejsce małych ludzi z wielkimi kompleksami.
Po to jest forum, żeby się na nim nie podpisywać własnym nazwiskiem. Dla takich jak ty także , który również się nie podpisałeś, dęty filozofie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rodzik, Kołodziejczyk, Kania, paru wójtów i kilku zielonych polityczków zrobili sobie maszynkę do produkcji kasi. Wszystkich w D... mają, mówią, że nas kachają La La ...... . Porozmawiajcie z pracownikami ARiMR, gdzie występują prawie wszystkie obcje polityczne, i zapytajcie co to jest gra w "zielone". P.S. Życzę miłego samopoczucia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Głupcy piszą. My czytamy. Licznik odwiedzin rośnie. Jest weekend "Lubię gdy się zieleni, gdy się piwo pieni, gdyby to zrozumieć "mali" to by świat miał inne wymiary" i tak śpiewa jakiś fajny zespół . APEL!!!! WŁODARZE tego powiatu zrozumcie, że wiele tysięcy Naszej Ojczyzny ma was dość. Gdy was nie będzie, jakoś damy sobie radę(nawet może z trudem). A wy(gdzie indziej) róbcie swoje dalej czyli "kochane pieniążki" ale bez Nas. Pokażcie, że macie charakter, że jest inaczej. Basta!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
psl napisał:
Głupcy piszą. My czytamy. Licznik odwiedzin rośnie. Jest weekend "Lubię gdy się zieleni, gdy się piwo pieni, gdyby to zrozumieć "mali" to by świat miał inne wymiary" i tak śpiewa jakiś fajny zespół . APEL!!!! WŁODARZE tego powiatu zrozumcie, że wiele tysięcy Naszej Ojczyzny ma was dość. Gdy was nie będzie, jakoś damy sobie radę(nawet może z trudem). A wy(gdzie indziej) róbcie swoje dalej czyli "kochane pieniążki" ale bez Nas. Pokażcie, że macie charakter, że jest inaczej. Basta!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
w tym jest problem oni potrafią zdobywać kasę przez podwyżki i wykorzystywanie stanowisk.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
xyz napisał:
Po to jest forum, żeby się na nim nie podpisywać własnym nazwiskiem. Dla takich jak ty także , który również się nie podpisałeś, dęty filozofie.
Tak. Właśnie dla typowego betona forum jest po to by się nie podpisywać. Tu jest pies pogrzebany.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Zenku Rodziku! Kierowniku! nie idźcie tą drogą!". Mam prośbę, oto by ktoś wytłumaczył mi jak dwulatkowi, co to jest "Nepotyzm". Wdzięczny będę za przykłady z życia wzięte (zauważyłem, że świetnie się rymuje). Post scriptum: Koledzy i koleżanki, nie zastanawiajcie się zbyt długo, kto kryje się za tym nickiem, bo to "Ja".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lewicowy filozof napisał:
"Zenku Rodziku! Kierowniku! nie idźcie tą drogą!". Mam prośbę, oto by ktoś wytłumaczył mi jak dwulatkowi, co to jest "Nepotyzm". Wdzięczny będę za przykłady z życia wzięte (zauważyłem, że świetnie się rymuje). Post scriptum: Koledzy i koleżanki, nie zastanawiajcie się zbyt długo, kto kryje się za tym nickiem, bo to "Ja".
Nepotyzm to Lechu,Zenku,Darku,i satelity z radnych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ci,co kraj nasz wyzwolili z ofensywą przeszli Bug: komuniści pierwszli byli, poparł ich idee lud. W bój najlepsi szli synowie, by nam lepiej było żyć; dzisiaj każdy o nich powie, że przekuli w czyny sny. Każdy skwerek wyzwolony przesiakniętą wspólna krwią; chłop z orężem zbierał plony i o ziemie walczył swą. Zatknął sztandar lud roboczy tam,gdzie stanął jego dom, z Manifestem zaczął kroczyć drogą ku jaśniejszym dniom.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Krąży na poczcie pantoflowej plotka, iż Zenon R. przegrupowuje siły i w wyborach samorządowych 2010 na "Lokomotywę wyborczą do rady powiatu w okręgu wyborczym Opole Lubelkie ma zamiar wystawić Janusza G. oraz postawić na niego jako doskonałego kandydata na burmistrza miasta". W związku, z tym żądam raportu o stanie zdrowia ich dwojga.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 7

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...