Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

opole

Utworzony przez dobrze zorientowany, 10 lipca 2008 r. o 13:40
jena napisał:
A ja bym chciała usłyszeć chociażby od takiej niezadowolonej "młodej" o konkrety. Z czego jest niezadowolona... ale o konkrety proszę a nie o ogólnikowe docinki typowe dla tego forum. p/s Co niektórzy też przeceniają możliwości radnych i nie mam tu na myśli ich złych chęci ale raczej niemoc ustawową.
Na konkrety to ja oczekuję od radnych. Zdaję sobie sprawę z tego że nie posiadam cech które pozwoliłyby mi kandydować do rady. Jestem odpowiedzialna za słowa i obietnice wyborcze są dla mnie święte. Gdybym nie zrealizowała obietnic wyborczych nie mogłabym spojrzeć w oczy swoim wyborcom. Zasady które wyniosłam z domu rodzinnego nigdy nie dopuszczają sytuacji w której byłabym tak ubezwłasnowolniona jak dotychczasowi radni. Tak nisko nie upadłam by mówiono o mnie klakier,bezkręgowiec. Zawsze byłam i jestem uparta w dążeniu do celu, który jest najważniejszy służyć ludiom i służyć własnym wyborcom. Nauczono mnie w szkole traktować wszystkich ludzi z godnością i na równi. Konkretnie, obiektywnie chciałabym usłyszeć jakie sprawy załatwili nasi radni???. I o tych społecznych i o tych prywatnych. Czy były jakieś dyskusje, walki na sesjach rad czy tylko totalna jednomyślność,żadnych wątpliwości. Ja chodząc po sklepach i załatwiając służbowe sprawy zawsze mam wiele wątpliwości, a może inaczej załatwić, może co innego lepiej kupić. Nie wierzę w całkowitą zgodność. Występuje ona tylko w sprawach nagranych, ustawionych względnie jest to przejaw tchórzostwa radnych. A z taką cechą pytam w jakim celu zgodzili się kandydować do rady??. Czy ktoś ich zmuszał?. Jeżeli się nie nadają niech się zajmują tym co potrafią albo do czego mają powołanie, niech nie blokują miejsca ludziom porządnym i uczciwym. Burmistrz, starosta powinni mieć respekt i szacunek wobec radnych, ale lizaniem radni tego nie osiągną. Pozostaną pajacami nakręcanymi pacynkami. Takie marionetki nigdy nie spełnią oczekiwań wyborców i nigdy nie wykonają zadania kontroli poczynań burmistrza i starosty.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Młoda" konkretów oczekujesz ??? W dodatku nie znając faktów krytykujesz Tak się składa, że żeby kogoś / coś krytykować trzeba mieć ku temu podstawy. Ty ich nie masz (skoro konkretów nie znasz i chcesz je usłyszeć od radnych) a krytyka idzie Ci "jak po maśle" ... ciekawe jaki masz w tym cel. Mogę się tylko domyślać. I kto bardziej myślący wie czemu służą te zagrywki na tym forum. Żegnam. Topcie się w tym szambie ... beze mnie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
młoda napisał:
Na konkrety to ja oczekuję od radnych. Zdaję sobie sprawę z tego że nie posiadam cech które pozwoliłyby mi kandydować do rady. Jestem odpowiedzialna za słowa i obietnice wyborcze są dla mnie święte. Gdybym nie zrealizowała obietnic wyborczych nie mogłabym spojrzeć w oczy swoim wyborcom. Zasady które wyniosłam z domu rodzinnego nigdy nie dopuszczają sytuacji w której byłabym tak ubezwłasnowolniona jak dotychczasowi radni. Tak nisko nie upadłam by mówiono o mnie klakier,bezkręgowiec. Zawsze byłam i jestem uparta w dążeniu do celu, który jest najważniejszy służyć ludiom i służyć własnym wyborcom. Nauczono mnie w szkole traktować wszystkich ludzi z godnością i na równi. Konkretnie, obiektywnie chciałabym usłyszeć jakie sprawy załatwili nasi radni???. I o tych społecznych i o tych prywatnych. Czy były jakieś dyskusje, walki na sesjach rad czy tylko totalna jednomyślność,żadnych wątpliwości. Ja chodząc po sklepach i załatwiając służbowe sprawy zawsze mam wiele wątpliwości, a może inaczej załatwić, może co innego lepiej kupić. Nie wierzę w całkowitą zgodność. Występuje ona tylko w sprawach nagranych, ustawionych względnie jest to przejaw tchórzostwa radnych. A z taką cechą pytam w jakim celu zgodzili się kandydować do rady??. Czy ktoś ich zmuszał?. Jeżeli się nie nadają niech się zajmują tym co potrafią albo do czego mają powołanie, niech nie blokują miejsca ludziom porządnym i uczciwym. Burmistrz, starosta powinni mieć respekt i szacunek wobec radnych, ale lizaniem radni tego nie osiągną. Pozostaną pajacami nakręcanymi pacynkami. Takie marionetki nigdy nie spełnią oczekiwań wyborców i nigdy nie wykonają zadania kontroli poczynań burmistrza i starosty.
Niedługo się okaże jacy są radni powiatowi, nie oceniaj osób jak ich nie znasz ,radny może więcej niż się tobie wydaje, poczekamy ,ocenimy. Rada podejmuje uchwały od których zależą nasze losy. I tak na wstępie informuję Was wszystkich ,że bez podjęcia uchwały przez Radę Powiatu ,Dyrektor SP ZOZ zamierza zlikwidować oddział ginekologiczno-położniczy z pododdziałem neonatologii.Już cały personel dostał wypowiedzenia z pracy z dniem od 1.09.08 . Tylko lekarzom jeszcze nie dał , nie wiem dlaczego / albo wiem ale nie powiem/ . Po likwidacji tych oddziałów , kobiety z całego powiatu będą jeździć leczyć się do innych miast. Apeluję do Was wszystkich o społeczny protest przeciwko likwidacji tych oddziałów .Los zamknięcia oddziału będzie w rękach radnych powiatowych ,Starosty i Pana Gąsiora,który jest w Społecznej Radzie przy SP ZOZ. Jeżeli nie podejmiemy społecznego protestu ,- damy przyzwolenie na likwidację - to aby się obejrzymy jak będziemy mieć w powiecie klinikę ortopedyczną z planowanymi zabiegami dla pacjentów z całej Polski, nasz pacjent ze złamaniem nogi czy ręki będzie odstawiany do Kraśnika lub Puław. TYLKO RADA POWIATU MA NA TO WPŁYW -JEŻELI ZAGŁOSUJĄ ZA LIKWIDACJĄ ODDZIAŁU GINIEKOLOGICZNO-POŁOŻNICEGO I NEONATOLOGII - URATUJĄ szpital. Moja intuicja mówi , że następny będzie dziecięcy. RADNI POWIATOWI - OKAŻCIE SPOŁECZEŃSTWU , ŻE JESTEŚCIE ZA UTRZYMANIEM TEGO ODDZIAŁU - NIE PODEJMUJCIE UCHWAŁY O LIKWIDACJI - POKAŻCIE ,ŻE SŁUŻYCIE NAM WYBORCOM I PILNUJECIE NASZYCH INTERESÓW- SPOŁECZEŃSTWA I LOSÓW KOBIET. O TO PROSIMY. MY KOBIETY.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
GT napisał:
"Młoda" konkretów oczekujesz ??? W dodatku nie znając faktów krytykujesz Tak się składa, że żeby kogoś / coś krytykować trzeba mieć ku temu podstawy. Ty ich nie masz (skoro konkretów nie znasz i chcesz je usłyszeć od radnych) a krytyka idzie Ci "jak po maśle" ... ciekawe jaki masz w tym cel. Mogę się tylko domyślać. I kto bardziej myślący wie czemu służą te zagrywki na tym forum. Żegnam. Topcie się w tym szambie ... beze mnie
Szambo to ty chcesz zrobić bo się boisz wiedzy,informacji i krytyki. Ja jestem tylko młodą mieszkanką tego" jak to określiłeś i jaki współtworzycie jako władza -szamba" W tym szambie to właśnie wy nas topicie. Ujawnianie informacji na forum jest przejawem demokracji i wolności słowa. Osoby publiczne muszą się liczyć z krytyką, mają też możliwości działania. Ocena ich działań jest to podstawowe prawo wyborców. Ja nie jestem osobą publiczną i nie mam za co się tłumaczyć wyborcą i mieszkańcom. Mam prawo mieć swoją ocenę władz w tym radnych również. Mogę tłumaczyć się przed swoim chłopakiem. Ze swoich działań powinni się wytłumaczyć wybrani jest to ich obowiązek ale skoro wolą krytykować wyborców, za to że mają swoje opinie na temat pracy samorządów, to może powiecie to publicznie w kampanii wyborczej. Dlaczego wtedy nie stawiacie takich zarzutów wobec wyborców??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czekam na działanie samorządów i władz w sprawie szpitala, czekam na konkretne przykłady załatwionych spraw przez konkretnych radnych i władz oraz osiągnięcia na polu poprawy warunków życia mieszkańców. Nie oczekuję chwalenia się z wątpliwych inwestycji najczęściej mocno aż podejrzanie przepłaconych-delikatnie mówiąc. Jeżeli padną głosy chwalebne to proszę podawać cenę ich realizacji. Możemy publicznie podyskutować nad ich celowością i sensem, a może też coś ktoś podpowie o ich szczegółach przetargowych, może o ich zawyżonej cenie a może o korupcji. Tego się boicie i usiłujecie przyjąć pozę obrażalską??. Najpierw atakujecie obrzucacie osoby zabierające głos a jak to nie przynosi spodziewanych efektów to prawie na siłę zamykać gęby, a jak to też nie przyniesie skutku to się obrażacie?. Stosujecie nagonki na niewygodnych, którzy mają odwagę mieć swoje zdanie. Teraz odwracacie kota mówicie, że jest jest nagonka na władze? Ale z was cynicy!. Krytykę mieszacie z nagonką macie tupet szkoda,że nie tam gdie trzeba.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo. Podobasz mi się młoda i pochwały dla Ciebie. Plusy za odwagę .Też czekam tak jak Ty na konkrety w sprawie wyjaśnienia sytuacji szpitala. Aż mi się nie chce wierzyć ,że samorządowscy i władza pozwoli na likwidację oddziałów . Wtedy ich rozliczymy dokładnie. Trzymaj się młoda .Wspieram Cię w zupełności.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tylko "młoda" racz zauważyć, że na tym forum nikt nie ma obowiązku Ci się tłumaczyć. Zresztą nie sądzę by radni tu zaglądali. Jak chcesz by Ci się tłumaczyli powinnaś pójść na sesję radnych - a nie tu dawać upust swym frustracjom.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A lizodup Gąsior ma pielegniarki w du*** i pojechał sobie na urlop na Słowacę.To jest właśnie odpowiedzialność wicestarosty za ludzi jemu podległych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pielęgniarki niech ida do zenka, on karty rozdaje. Tylko chyba biedaczysko teraz na głowie ma swoja sprawe w sadzie, wiec nie znajdzie czasu dla białego personelu - ten niech sie sam ratuje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tylko tyle napisał:
Tylko "młoda" racz zauważyć, że na tym forum nikt nie ma obowiązku Ci się tłumaczyć. Zresztą nie sądzę by radni tu zaglądali. Jak chcesz by Ci się tłumaczyli powinnaś pójść na sesję radnych - a nie tu dawać upust swym frustracjom.
Docierać można do ludzi inteligentnych. Radni gdyby mieli szacunek do samych siebie, czytaliby forum i wyciągali wnioski. Od nich tego nie można wymagać, im po prostu brak rozumu. Dali się tak ubezwłasnowolnić, że szkoda dla nich poświęcać czasu. Nadęci na sesji nikogo nigdy nie wysłuchali, ba dawali upust swoim niskim instynktom.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kobieta napisał:
Niedługo się okaże jacy są radni powiatowi, nie oceniaj osób jak ich nie znasz ,radny może więcej niż się tobie wydaje, poczekamy ,ocenimy. Rada podejmuje uchwały od których zależą nasze losy. I tak na wstępie informuję Was wszystkich ,że bez podjęcia uchwały przez Radę Powiatu ,Dyrektor SP ZOZ zamierza zlikwidować oddział ginekologiczno-położniczy z pododdziałem neonatologii.Już cały personel dostał wypowiedzenia z pracy z dniem od 1.09.08 . Tylko lekarzom jeszcze nie dał , nie wiem dlaczego / albo wiem ale nie powiem/ . Po likwidacji tych oddziałów , kobiety z całego powiatu będą jeździć leczyć się do innych miast. Apeluję do Was wszystkich o społeczny protest przeciwko likwidacji tych oddziałów .Los zamknięcia oddziału będzie w rękach radnych powiatowych ,Starosty i Pana Gąsiora,który jest w Społecznej Radzie przy SP ZOZ. Jeżeli nie podejmiemy społecznego protestu ,- damy przyzwolenie na likwidację - to aby się obejrzymy jak będziemy mieć w powiecie klinikę ortopedyczną z planowanymi zabiegami dla pacjentów z całej Polski, nasz pacjent ze złamaniem nogi czy ręki będzie odstawiany do Kraśnika lub Puław. TYLKO RADA POWIATU MA NA TO WPŁYW -JEŻELI ZAGŁOSUJĄ ZA LIKWIDACJĄ ODDZIAŁU GINIEKOLOGICZNO-POŁOŻNICEGO I NEONATOLOGII - URATUJĄ szpital. Moja intuicja mówi , że następny będzie dziecięcy. RADNI POWIATOWI - OKAŻCIE SPOŁECZEŃSTWU , ŻE JESTEŚCIE ZA UTRZYMANIEM TEGO ODDZIAŁU - NIE PODEJMUJCIE UCHWAŁY O LIKWIDACJI - POKAŻCIE ,ŻE SŁUŻYCIE NAM WYBORCOM I PILNUJECIE NASZYCH INTERESÓW- SPOŁECZEŃSTWA I LOSÓW KOBIET. O TO PROSIMY. MY KOBIETY.
Na co ty "Kobieto" liczysz? Króry radny powiatowy na czele z Kutą, Rodzikiem, Gąsiorem przejmuje się sprawami kobiet, szpitala i jakiegoś tam ... oddziału? Twierdzę z całą odpowiedzialnością, że Ci Panowie mają nas wszystkich w d....e! Przekonacie się podczas głosowania nad likwidacją gnekologii - historia się powtórzy, tak jak było z ortopedią!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kobieta napisał:
Niedługo się okaże jacy są radni powiatowi, nie oceniaj osób jak ich nie znasz ,radny może więcej niż się tobie wydaje, poczekamy ,ocenimy. Rada podejmuje uchwały od których zależą nasze losy. I tak na wstępie informuję Was wszystkich ,że bez podjęcia uchwały przez Radę Powiatu ,Dyrektor SP ZOZ zamierza zlikwidować oddział ginekologiczno-położniczy z pododdziałem neonatologii.Już cały personel dostał wypowiedzenia z pracy z dniem od 1.09.08 . Tylko lekarzom jeszcze nie dał , nie wiem dlaczego / albo wiem ale nie powiem/ . Po likwidacji tych oddziałów , kobiety z całego powiatu będą jeździć leczyć się do innych miast. Apeluję do Was wszystkich o społeczny protest przeciwko likwidacji tych oddziałów .Los zamknięcia oddziału będzie w rękach radnych powiatowych ,Starosty i Pana Gąsiora,który jest w Społecznej Radzie przy SP ZOZ. Jeżeli nie podejmiemy społecznego protestu ,- damy przyzwolenie na likwidację - to aby się obejrzymy jak będziemy mieć w powiecie klinikę ortopedyczną z planowanymi zabiegami dla pacjentów z całej Polski, nasz pacjent ze złamaniem nogi czy ręki będzie odstawiany do Kraśnika lub Puław. TYLKO RADA POWIATU MA NA TO WPŁYW -JEŻELI ZAGŁOSUJĄ ZA LIKWIDACJĄ ODDZIAŁU GINIEKOLOGICZNO-POŁOŻNICEGO I NEONATOLOGII - URATUJĄ szpital. Moja intuicja mówi , że następny będzie dziecięcy. RADNI POWIATOWI - OKAŻCIE SPOŁECZEŃSTWU , ŻE JESTEŚCIE ZA UTRZYMANIEM TEGO ODDZIAŁU - NIE PODEJMUJCIE UCHWAŁY O LIKWIDACJI - POKAŻCIE ,ŻE SŁUŻYCIE NAM WYBORCOM I PILNUJECIE NASZYCH INTERESÓW- SPOŁECZEŃSTWA I LOSÓW KOBIET. O TO PROSIMY. MY KOBIETY.
Na co ty "Kobieto" liczysz? Który radny powiatowy na czele z Kutą, Rodzikiem, Gąsiorem przejmuje się sprawami kobiet, szpitala i jakiegoś tam ... oddziału? Twierdzę z całą odpowiedzialnością, że Ci Panowie mają nas wszystkich w d....e! Przekonacie się podczas głosowania nad likwidacją gnekologii - historia się powtórzy, tak jak było z ortopedią!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na wszystko są sposoby. Problem polega na jedności. Gęsi,ptaki, rodziki,piotrusie pany bez bandy radnych nic nie znaczą. Wystarczy jedność wyborców a wszyscy mocarze staną się maluczcy. Od kartek wyborczych zależy prawie wszystko i od świadomości wyborców. Dlatego piszmy na forum co robią dla naszych spraw, tak by wszyscy czytali i śledzili decyzje ptaszarni. Przed wyborami zróbmy analizę załatwionych spraw i rozwalimy ptaszarnię. Wtedy przyjdzie czas na analizę dokumentów. Zobaczymy czy sukces był sukcesem czy porażką. Zobaczymy też co nam dała jedna z ostatnich kompetencji przekazanych darkowi i piotrkowi, mianowicie związki międzygminne. Ile lekką ręką dali kasy burmistrzowi radni i jakie mamy korzyści. Bilans zysków i strat, i głupoty deb***nych radnych. Może wypowiedzą się nasi panowie, w końcu kulturalnie usłyszymy od nich argumenty. Do tej pory tylko pokazują swoje zacietrzewienie i ubliżają swoim wyborcą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
klika napisał:
Do tej pory tylko pokazują swoje zacietrzewienie i ubliżają swoim wyborcą.
Pokaż mi choć jedno zacietrzewienie i ubliżanie przez nich ? Ośmieszasz się a przy tym chcesz nam, zwykłym czytelnikom wcisnąć coś czego nie ma.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
młoda napisał:
Docierać można do ludzi inteligentnych. Radni gdyby mieli szacunek do samych siebie, czytaliby forum i wyciągali wnioski. Od nich tego nie można wymagać, im po prostu brak rozumu. Dali się tak ubezwłasnowolnić, że szkoda dla nich poświęcać czasu. Nadęci na sesji nikogo nigdy nie wysłuchali, ba dawali upust swoim niskim instynktom.
Chyba żartujesz Kto tu wejdzie raz - drugi już nie wejdzie. Tego steku idiotyzmów nawet nie da się czytać. Taki popis dajecie opolacy Ośmieszacie się na całe województwo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lubelanka napisał:
Chyba żartujesz Kto tu wejdzie raz - drugi już nie wejdzie. Tego steku idiotyzmów nawet nie da się czytać. Taki popis dajecie opolacy Ośmieszacie się na całe województwo
Masz racje ośmieszamy się,ale dzięki takim ludziom sprawdz http://www.lawp.lubelskie.pl/pdf/2_4b/08_0...na_formalna.pdf
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Na co ty "Kobieto" liczysz? Który radny powiatowy na czele z Kutą, Rodzikiem, Gąsiorem przejmuje się sprawami kobiet, szpitala i jakiegoś tam ... oddziału? Twierdzę z całą odpowiedzialnością, że Ci Panowie mają nas wszystkich w d....e! Przekonacie się podczas głosowania nad likwidacją gnekologii - historia się powtórzy, tak jak było z ortopedią!
Dobre pytanie.Właśnie o to chodzi , oni mają nas w ..... ale problem tkwi w jedności , jeżeli będziemy głosno krzyczeć nawet na forum to ci panowie i tak muszą o tym wiedzieć - mają swoich znajomych , którzy im doniosą . Jeżeli będziemy milczeć - damy im przyzwolenie na takie działania . Może sobie przypomną , że zostali wybrani aby reprezentować nasze przyziemne , ludzkie sprawy . Panowie - każdy z Was ma żonę lub dziewczynę - walczcie dla nich o ten oddział - nie wyobrażam sobie abym ze swoim babskim problemem musiała za każdym razem jeździć do Lublina lub innego miasta .Kobieta to nie tylko jeden lub dwa porody - to cała profilaktyka i leczenie kobiet do końca życia / to nadżerki ,polipy, krwotoki, mięśniaki i nowotwory. Tych chorób nie leczy się jednorazowo - Panowie w waszych rękach nasz los - PROSZĘ POMÓŻCIE NAM .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
end napisał:
Pokaż mi choć jedno zacietrzewienie i ubliżanie przez nich ? Ośmieszasz się a przy tym chcesz nam, zwykłym czytelnikom wcisnąć coś czego nie ma.
Patrz forum wszystkie głosy broniące władzę-w jakiej formie to robią. Zobacz jakiej retoryki używają w obronie władzy. Zobacz konkrety jakimi się mogą pochwalić. Jak się popisywali na jarmarku?. Jak załatwiają sprawy na sesjach?. Idź na sesje i zobacz co robią z głosującymi na nie albo wstrzymującymi się od głosu. Zobacz jak załatwiają sprawy mieszkańców. Kto myśli inaczej jest oszołomem,głupcem,pieniaczem albo nieukiem. Nawet gdyby mieli rację, chociaż jej najczęściej nie mają, traktują ludzi i radnych, którzy poważnie potraktowali swoją misję w sposób niegodny pełnionych funkcji. Każdy głos sprzeciwu albo każde niewygodne pytanie traktowane jest śmiechem. Świadczy to o nich dobrze?. Tak należy rozpatrywać sprawy-pomawiać,ośmieszać,izolować. I to jest ok! Nie dziwi teraz brak odwagi u radnych do wyjaśniania spraw. Dlatego nigdy nic nie przedyskutowali prawie zawsze jednomyślność nigdy sprzeciw. Czyżby wszystko robili idealnie w całkowitej jednomyślności myślowej. Skąd tyle żali mieszkańców i na forum i na ulicy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
xyz napisał:
Masz racje ośmieszamy się,ale dzięki takim ludziom sprawdz http://www.lawp.lubelskie.pl/pdf/2_4b/08_0...na_formalna.pdf
Wniosek ludzie z małych gmin potrafią pisać wnioski i dostawać unijne pieniądze,a mądrzy POlitycy z Opola Lub. nie!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
xyz napisał:
Masz racje ośmieszamy się,ale dzięki takim ludziom sprawdz http://www.lawp.lubelskie.pl/pdf/2_4b/08_0...na_formalna.pdf
No i czemu się tu dziwić, przecież to ptasie móżdżki. Myśleli, że podłożą lewe faktury, dostaną dofinansowanie, zrobią projekcik ( jak w wypadku tablic- informacji o ciekawych miejscach),a resztą kasy się podzielą. Jednak widać w Lubelskiej Agencji Wspierania Przedsiębiorczości poznali się na tych gagatkach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 7

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...