Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Opole: 22-latek wjechał w ciągnik. Zginął na miejscu

Utworzony przez puzon, 8 sierpnia 2010 r. o 21:41 Powrót do artykułu
LUDZIE CO Z WAMI !!! CHŁOPAK NIE PRZEŻYŁ A WAM SĘPY TYLKO ZDJĘCIA W GŁOWIE JAK TO WYGLĄDAŁO !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe co z pierwszym pasażerem. Żyje ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
oj krzychu..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pili alkohol, śmiali się z innych użytkowników drogi i w końcu przyszła kryska na matyska... Żadnego z nich mi nie szkoda! Miejsce mordercy jest w piachu! Miejmy nadzieję, że drugi też tam trafi:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jeszcze żyje, ale kiepsko z nim
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
DO GIENEK: nie masz serca, jak mozna zyczyc komus smierci!!! Los sie Ci sprzeciwi, zyczac komus smierci sprowadzisz na siebie nieszczescie- i mysle ze duzo osob ktorzy czytaja to forum podzielaja moje zdanie. Krzysiek byl bardzo fajnym chlopakiem, potrafil wyrozniac sie ale nie glupota jak wiekszosc
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gosc napisał:
DO GIENEK: nie masz serca, jak mozna zyczyc komus smierci!!! Los sie Ci sprzeciwi, zyczac komus smierci sprowadzisz na siebie nieszczescie- i mysle ze duzo osob ktorzy czytaja to forum podzielaja moje zdanie. Krzysiek byl bardzo fajnym chlopakiem, potrafil wyrozniac sie ale nie glupota jak wiekszosc
Bleblebleble. Wiesz, już się boję zemsty losu. A ten co zginął to idiota do kwadratu i wiejski szpaner. Dobrze że zabił siebie a nie kogoś.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zastanawia mnie tylko jedno jak można napawać się śmiercią młodego człowieka w jaki sposób by nie zginął... Znałam Rafała bardzo dobrze i aż mnie skręca jak czytam niektóre komentarze... I czytając to wszystko zastanawiam się kto jest wększym "idiotą i wiejskim szpanerem"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
M... napisał:
Zastanawia mnie tylko jedno jak można napawać się śmiercią młodego człowieka w jaki sposób by nie zginął... Znałam Rafała bardzo dobrze i aż mnie skręca jak czytam niektóre komentarze... I czytając to wszystko zastanawiam się kto jest wększym "idiotą i wiejskim szpanerem"
' To proste, nie czytaj tych komentarzy bo się jeszcze nabawisz nerwicy. A ten który wyprzedza skręcający pojazd i na dodatek jedzie bez kasku jest i będzie deb***em.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
M... napisał:
Zastanawia mnie tylko jedno jak można napawać się śmiercią młodego człowieka w jaki sposób by nie zginął... Znałam Rafała bardzo dobrze i aż mnie skręca jak czytam niektóre komentarze... I czytając to wszystko zastanawiam się kto jest wększym "idiotą i wiejskim szpanerem"
Szkoda, że ich nie widziałaś jak jechali 150-200 i jak stali pod tym sklepem i się cieszyli ze swojej głupoty. Skoro jesteś miejscowa, to chyba się orientujesz, że ta droga z Mostów do Podedwórza, nie nadaje się żeby po niej jeździć z taką prędkością, zwłaszcza, gdy znajdują się na niej inni użytkownicy, w tym dzieci. Nie znam ich, ale po tym co zobaczyłem, również uważam, że to byli "idioci i wiejscy szpanerzy", nie obrażając innych normalnych mieszkańców wsi. Sami się o nieszczęście prosili. Dobrze, że kogoś więcej nie zabili.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
lewawgore napisał:
Bo to wszystko przez kmiota traktorzyste ze nie patrzyl w lusterko tylko zakrecal a powinien pamietac ze motocykle to jezdza i 200 na godzine i dobrze sie upenic ze nikt nie nadjezdza z tylu i poczekac az go mina. Ale chlopy to jezda bez glowy i wymuszaja pierwszenstwo a jada wolnym traktorem to musza przepuscic wszystkich szypszych jadacych. RIP ziomal lewawgore
łyknij trochę przepisów:) a później się wypowiadaj:) traktorzysta miał pierwszeństwo, skoro obaj jechali w tym samym kierunku, a traktorzysta skręcał w lewo to motocykl powinien poczekać, aż traktorzysta skończy wykonywać manewr:) a lewą w górę to wyciągaj jak nawalony wracasz rowerkiem do domciu:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
lewawgore napisał:
Bo to wszystko przez kmiota traktorzyste ze nie patrzyl w lusterko tylko zakrecal a powinien pamietac ze motocykle to jezdza i 200 na godzine i dobrze sie upenic ze nikt nie nadjezdza z tylu i poczekac az go mina. Ale chlopy to jezda bez glowy i wymuszaja pierwszenstwo a jada wolnym traktorem to musza przepuscic wszystkich szypszych jadacych. RIP ziomal lewawgore
jesteś deb***em baranie jak traktorzysta mógł zobaczyć motocykl z taka szybkością
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
żebyś zdechł chamie jak możesz tak pisać bydlaku . nie znałeś ich widocznie ze tak twierdzisz. piszecie takie rzeczy zazdrości ze Krzysiek radził sobie w życiu jak mało kto. Krzysiu zawsze w naszej pamięci!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Selekcja naturalna! Dobrze, że obyło się bez ofiar. PRECZ Z PIJANYMI MORDERCAMI ZA KIEROWNICĄ!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
żebyś zdechł chamie jak możesz tak pisać bydlaku . nie znałeś ich widocznie ze tak twierdzisz. piszecie takie rzeczy zazdrości ze Krzysiek radził sobie w życiu jak mało kto. Krzysiu zawsze w naszej pamięci!!!!!!!!!
Każdy kto jeździ jak idiota, bez kasku, bez ubrania i bez umiejętności jak również nie myśli nad tym co robi, łamie przepisy, jeździ o wiele za szybko w miejscach gdzie obowiązują ograniczenia, wymusza pierwszeństwo itp. prędzej czy później albo sam się zabije albo przy okazji jeszcze kogoś. Ten człowiek sam się prosił o śmierć i w końcu zginął. Gdyby miał rozum to dzisiaj by żył.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pokój im Duszom...i Wy lepiej pomódlcie się a nie pisać takie bzdury. O zmarłych nie powinno się źle mówić
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do Moderatora !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Zamknij to forum na ten temat szkoda ich rodzin ,tragedia i nic więcej a tu banda idiotów wypowiada sie nie znając tematu !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Winio napisał:
Do Moderatora !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Zamknij to forum na ten temat szkoda ich rodzin ,tragedia i nic więcej a tu banda idiotów wypowiada sie nie znając tematu !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Taa, ty za to znasz temat od podszewki bo pewnie zaliczasz się do grupy wiejskich szpanerów szalejących na swoich ścigaczach bez pojęcia o zasadach bezpieczeństwa, spotykających się pod Gospodą i jeżdżacych bez kasków i koszulek. Czy tego waszego kolesia nikt nigdy nie ostrzegał, ze jak będzie tak jeździł po wsi to marnie skończy? Znam wielu ludzi, prawdziwych motocyklistów a nie szpanerów którzy jeżdżą od lat i co najważniejsze, jeżdżą z głową myśląc nad tym co robią i nadal żyją i będą żyli. Oni sami krytycznie wyrażają się o takich "miszczach" na szybkich motocyklach co nawet jeździć nie potrafią.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ten drugi też już zmarł...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~ Gienek~ Pili alkohol, śmiali się z innych użytkowników drogi i w końcu przyszła kryska na matyska... Żadnego z nich mi nie szkoda! Miejsce mordercy jest w piachu! Miejmy nadzieję, że drugi też tam trafi:) Ten ,,drugi" też zmarł i był moim BRATEM! Nawet nie wiesz jak się rodzina w takiej sytuacji czuje!!!!! BRAK MI SŁÓW CO DO TWOJEGO ZACHOWANIA. Ciekawe co zrobisz jak ktoś z Twojej rodziny tak umrze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...