Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Opole: 22-latek wjechał w ciągnik. Zginął na miejscu

Utworzony przez puzon, 8 sierpnia 2010 r. o 21:41 Powrót do artykułu
... napisał:
Ten ,,drugi" też zmarł i był moim BRATEM! Nawet nie wiesz jak się rodzina w takiej sytuacji czuje!!!!! BRAK MI SŁÓW CO DO TWOJEGO ZACHOWANIA. Ciekawe co zrobisz jak ktoś z Twojej rodziny tak umrze.
To jest kolejna bezsensowna śmierć na drodze. Czy wy jako rodzina nie czujecie się chociaż trochę odpowiedzialni za to co się stało? Przecież wiedzieliście dokładnie jak jeżdżą wasi znajomi i wasz brat, ba, cała wieś wiedziała co wyprawiają na tych motorach i nikt im nie zwrócił uwagi, ze tak nie można, że trzeba się zastanowić bo może dojśc do tragedii a teraz wszyscy są w szoku i płaczą. Tej tragedii i wielu podobnych można było uniknąć. Brak reakcji to przyzwolenie na taką bezmyślną jazdę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ech Krzysiek kurde za wcześnie...o wiele za wcześnie.... Do wszystkich tutaj znaFców: Zgadzam się-nadmierna prędkość (czytaj)brawura ,alkohol pewność siebie zgubiła.... ale Wierzcie mi jeżeli ten traktorzysta zasygnalizowałby skręt w lewo to KRZYSIEK BY GO NIE WYPRZEDZAŁ!!!! Po to są kierunkowskazy - jeżeli skręcam czymkolwiek w lewo to najpierw to sygnalizuję wcześniej by Ci z tyłu uczestnicy ruchu mnie nie wyprzedzali bo to będzie kolidowało z moim zamiarem. Jeżeli tego nie sygnalizuję to Ci z tyłu co jadą mają prawo mnie wyprzedzić bo przecież to nie spowoduje nic. TAK SAMO ZACHOWAŁ SIĘ KRZYSIEK - widzi z przodu jedzie traktorek nic nie robi to zmienia pas na lewy i go wyprzedza. W pewnej chwili traktorzysta przypomina sobie o kur.. ja tutaj skręcam i dzida zajeżdża drogę. To powiem wam coś znawcy jeżeli ten z tyłu uczestnik ruchu rozpoczną już manewr w tej sytuacji wyprzedzania to nawet ten traktorzysta mógłby być Mojżeszem a musi przepuścić tego z tyłu uczestnika ruchu!!! KRZYSIEK zostawiłeś tyle osób które Cie Kochały jak one teraz dadzą radę bez Ciebie????!!! Spoczywaj w Pokoju Przyjacielu!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
teraz to dla każdego dobrze ich osądzać postąpili źle i ponieśli za to konsekwencje przez które już nigdy ich nie zobaczymy i przez które cierpi rodzina i znajomi [*]wieczna pamięć o Was[*][*]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Traktorzysta na pewno sie ogladal, ale przez wies jedzie sie 50 km/h a nie 200!!! Ludzie!! Szkoda chlopakow jak nie wiem, Krzychu to bardzo porzadny koles ale zgubil go alkohol i brawura! Traktorzysta bedzie mial przez nich wyrzuty do konca zycia chociaz jego wina jest znikoma, ogladal sie moze widzial cos daleko a traktor to nie samochod skreca wolniej, po prostu jechali za szybko!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tragedia nie mogę przestać o tym myśleć. śmierć dotknie każdego z nas życie jest takie kruche...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gienek napisał:
Pili alkohol, śmiali się z innych użytkowników drogi i w końcu przyszła kryska na matyska... Żadnego z nich mi nie szkoda! Miejsce mordercy jest w piachu! Miejmy nadzieję, że drugi też tam trafi:)
Miejmy nadzieję, że i ty tam trafisz palancie!!! Nie życz nikomu śmierci bo sam ją możesz dostać od Boga. Lolo też nie przeżył choć modliliśmy się za niego. A tobie, Gienku, życzę mniej zawiści i więcej rozumu. I nie osądzaj innych bo jest napisane "Kto jest bez grzechu, niech pierwszy rzuci kamieniem". Bo tak wogóle to się zastanawiam ilu tu oceniających-wszechwiedzących sędziów wracało kiedykolwiek do domu pijanych? To jest TO SAMO!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wieczny odpoczynek chłopcy:( niech Wam ziemia lekkką bedzie... [*] Rafał, Krzysiek za wcześnie:(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kiedy byłam na miejscu tragedii i razem z jego najbliższymi kolegami opłakiwaliśmy Krzyśka, który tam jeszcze leżał zobaczyłam jak ludzie, którzy siedzieli w domach przed TV nagle wyszli obejrzeć to co się stało. I okazało się że każdy, nie widząc tego wypadku, wie lepiej od reszty co tam się stało. (Nawet ten ktoś kto tu, na forum, pisał, że słyszał karetkę na CB wie lepiej)W pewnym momencie z jednej z bram wyszła jakaś 60-letnia babcia z 10-letnią wnusią. Gdy ktoś zwrócił jej uwagę, że po co tu dziecko przyprowadziła powiedziała, że wnusia chciała pooglądać. I to jest dla mnie kolejna tragedia bo jak można z czyjegoś dramatu, śmierci robić spektakl. Stała tam grupa mężczyzn, którzy- kilka metrów od Krzyśka- już wydawali osądy. A ja się zapytam, ilu z was nie raz wracało od sąsiada po pijaku? Ilu siedziało pod sklepem i piło piwko bo gorąco a potem ulicą do domu? Krzysiek miał dobry charakter. I może zgubiła go brawura ale to już osądzi Bóg a nie wy bo lepsi nie jesteście!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Aha czyli byli pijani? no widzisz, Dominiko prawda jest taka, że sami sobie zawinili to ich bezmyślność a przede wszystkim brak wyobraźni zgubiła ...ku przestrodze innym, współczuje rodzinie bo ma wspaniałą rodzinę którą bardzo skrzywdził. A Krzyśka już zawsze będę pamiętać... zasługiwał na życie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wyrazy głebokiego współczucia dla rodzin chłopaków,Rafała i Krzyska. widziałem cierpienie najbliższych osób z rodziny bo pracuje w szpitalu.Tego nie da sie opisac...Dziwi mnie znieczulica i brak ludzkich odruchów żalu i szacunku dla tych osób.[*] Tego co sie stało już nikt nie odwróci,,ale należy sie panięc i przede wszystkim wsparcie dla najbliższych bo to ich dosięgła największa tragedia którą nikt nie zrozumnie kto tego nie przeżył.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie opamiętajcie się!!! Oni nie zyja i zadne slowne utarczki nie przywroca im zycia!!! Milczenie w tym momencie jest najlepszym rozwiazaniem. Pomysleliscie co moga czuc ich rodziny i przyjaciele czytajac takie glupoty? Czytam te komentarze i jestem w szoku jaka znieczulica panuje wsrod ludzi. W tym moencie nie jest wazne jak zgineli i czy to byla ich wina. Bog ich osadzi a nie WY! Byli zbyt mlodzi zeby odejsc na tamten swiat! Teraz nadszedl czas na refleksje a nie klotnie. Spoczywajce w pokoju[*]. Wyrazy wspolczucia dla najblizszych!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zamknijcie to forum. na zawsze w pamięci Chłopaki [*][*] a ty gienek szmato, gówno wiesz i gówno widziałes.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ech napisał:
Ech Krzysiek kurde za wcześnie...o wiele za wcześnie.... Do wszystkich tutaj znaFców: Zgadzam się-nadmierna prędkość (czytaj)brawura ,alkohol pewność siebie zgubiła.... ale Wierzcie mi jeżeli ten traktorzysta zasygnalizowałby skręt w lewo to KRZYSIEK BY GO NIE WYPRZEDZAŁ!!!! Po to są kierunkowskazy - jeżeli skręcam czymkolwiek w lewo to najpierw to sygnalizuję wcześniej by Ci z tyłu uczestnicy ruchu mnie nie wyprzedzali bo to będzie kolidowało z moim zamiarem. Jeżeli tego nie sygnalizuję to Ci z tyłu co jadą mają prawo mnie wyprzedzić bo przecież to nie spowoduje nic. TAK SAMO ZACHOWAŁ SIĘ KRZYSIEK - widzi z przodu jedzie traktorek nic nie robi to zmienia pas na lewy i go wyprzedza. W pewnej chwili traktorzysta przypomina sobie o kur.. ja tutaj skręcam i dzida zajeżdża drogę. To powiem wam coś znawcy jeżeli ten z tyłu uczestnik ruchu rozpoczną już manewr w tej sytuacji wyprzedzania to nawet ten traktorzysta mógłby być Mojżeszem a musi przepuścić tego z tyłu uczestnika ruchu!!! KRZYSIEK zostawiłeś tyle osób które Cie Kochały jak one teraz dadzą radę bez Ciebie????!!! Spoczywaj w Pokoju Przyjacielu!!!!
mhm...zobaczy kierunkowskaz z 200km/h i promilami we krwi?! ŚMIESZNE...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Wyrazy głebokiego współczucia dla rodzin chłopaków,Rafała i Krzyska. widziałem cierpienie najbliższych osób z rodziny bo pracuje w szpitalu.Tego nie da sie opisac...Dziwi mnie znieczulica i brak ludzkich odruchów żalu i szacunku dla tych osób.[*] Tego co sie stało już nikt nie odwróci,,ale należy sie panięc i przede wszystkim wsparcie dla najbliższych bo to ich dosięgła największa tragedia którą nikt nie zrozumnie kto tego nie przeżył.
A gdzie wtedy była rodzina? To nie były ich pierwsze wygłupy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bardzo dobrze, wiejskie deb***e !!! Dobrze że nie zginął nikt postronny, tylko dwóch flejtuchów naje***ych. Wieśniakom powinno sie zabierac prawko bo te buraki na bani cały czas jeżdzą. I co opłakujecie kretynów na forum i na naszej klasie? Jak sie nie ma mózgu to nie ma co płakac! Wiejskie lanserki, żenujace. A ten łysy to mila gebę jak zakapior, gnoje parszywe mysleli ze swiat zwojują. Na szczescie selekcja naturalna istnieje, i jednostki pozbawione mozgu eliminowane sa z tego swiata. A Wy wsiury z podedwórza obornik rozrzucać a nie przy kompie siedzieć!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Johny sam jeste deb***em i zycze ci tego samego co spotkalo chlopakow i ich rodziny!!!! Jestes zwyklym burakiem i nikim wiecej!!!! Selekcja naturalna dodtknie i Ciebie i to mam nadzieje ze szybciej niz myslisz!!! Wiesniak i podworkowy smiec!!! Zero zrozumienia dla twojej glupoty!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bezstronna napisał:
Johny sam jeste deb***em i zycze ci tego samego co spotkalo chlopakow i ich rodziny!!!! Jestes zwyklym burakiem i nikim wiecej!!!! Selekcja naturalna dodtknie i Ciebie i to mam nadzieje ze szybciej niz myslisz!!! Wiesniak i podworkowy smiec!!! Zero zrozumienia dla twojej glupoty!!!!
Goń się wiejska blacharo! Nie ma zrozumienia i litości dla takich bezmózgów jak ci truposze! Woda widać im mózgi wyjadła o ile je mieli! Na naszej klasie widać po gębach co za typy - zwłaszcza ten lysy w białych bluzeczkach! Brak słów /
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Johny Ty tymi swoimi tekstami potwierdzasz że masz mniej w głowie niż ktokolwiek. Zero taktu, wyrozumiałości szacunku dla zmarłych. I tutaj stara zasada : Zrób 10 razy dobrze potem źle i jesteś nikim wszyscy na Tobie psy wieszają : Zrób 10 razy źle a potem dobrze i jesteś Bożyszcze Spier***ać hejterzy typu Johny. Każdy wie że zachowali się nie elegancko przekroczyli wszelkie granice pojechali po krawędzi brawura lekkomyślność no i co z tego? PRZEPŁACILI TO!!!! Ale każdy się pyta dlaczego ich nie ma wszyscy co ich znali wiedzą jacy to byli ludzie a tutaj hejterzyk wyskoczył i on wie zna bo zobaczyl ich twarze na nk.pl No jak można być tak płytko myślącym?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ech... zgadzam się z Tobą... nie ocenia się ludzi po okładce czy po tym jak wyglądają...dla mnie akurat ten , jak to napisał Johny "w białych bluzeczkach" był fantastycznym kolegą, Krzyśka nie znałam, ale o zmarłych nie mówi się źle... a Ci co piszą że dobrze im tak to niech przypomną sobie przysłowie "jak Kuba Bogu , tak Bóg Kubie", albo "nie życz drugiemu co Tobie niemiłe"... Wyrazy współczucia dla Rodzin..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://www.youtube.com/watch?v=Y0Z-XrkyxCw
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...