Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Opole: 22-latek wjechał w ciągnik. Zginął na miejscu

Utworzony przez puzon, 8 sierpnia 2010 r. o 21:41 Powrót do artykułu
Johny, wiejska blachara byla twoja matka co widac po wychowaniu syna a raczej jego braku!!! Nieznasz mnie wiec mnie nie oceniaj! widac po twoich wypowiedziach ze jestes rozpieszczonym smarkiem i masz pstro w glowie. Troche kultury. Gdyby Twoja matka wiecej czasu poswiecala tobie zamiast obracac kolejnego wiejskiego szpanera to bys wiedzial ze o zmarlych mowi sie tylko dobrze albo wcale. Ale coz widac co dla mamusi bylo wazniejsze. Wychowanie syna czy kolejny szybki numerek!!! Bujaj sie smieciu na drzewo liscie papowac. Mam nadzieje ze juz niedlugo bedziesz mogl sie spotkac z Rafałem i Krzyskiem i sam im to wszystko powiedziec prosto w oczy, wijski cwaniaczku!PAMIE3TAJ SELEKCJA NATURALNA DORWIE I CIEBIE deb***U.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://slowopodlasia.pl/index.php?a=1&id=23746 ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ktoś jeszcze tu zagląda?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jeszcze pare osób zaglada..... ;(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 4 z 4

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...