Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Opole Lubelskie: Perfect na jarmarku

Utworzony przez qwerty, 27 czerwca 2010 r. o 22:22 Powrót do artykułu
Czy to jest koncert charytatywny ? Dziwne bo właśnie w powietrze wystrzelone jest parę tysięcy złoty ;o
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ot to to racja a piwko o.33 owocowe puszka za 5 zl przetwrminowane w styczniu 2010roku....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A te fajerwerki to czemu takie małe nie jak zawsze co bali się ze ludzie z Wilkowa zobaczą mam nadzieje że chociaż jakiś sponsor je dał a nie za nie zapłacili bo jeżeli zapłacili to ładny mi to koncert charytatywny taki mały pokazik to parę tyś w powietrze a Perfect grał charytatywnie i mam nadzieje że jego gaża się nie rozpłynie po urzędzie= tylko trafi do "potrzebujących" w cudzysłowu bo jadąc przez wilków to tyle darów szlaja się po ulicach a powodzianie w ogóle nie szanują tego co dostają więc nie wiem czy oni tak bardzo potrzebujący są.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a jak nazywała się ta pani która zwabiła publicznosc na licytacje ;p??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a jak nazywała się ta blondyna przed ta licytacją co śpiewała?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~milus~ napisał:
a jak nazywała się ta blondyna przed ta licytacją co śpiewała?
TAK SPRZED LICYTACJI CZY TA Z LICYTACJI?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Opole Lubelskie na tych Jarmarkach ośmieszyło się zbierali pieniądze dla powodzian a za bilety kazali im płacić. Pewnie powodzianie musieli sami na siebie zarobić ;(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
A te fajerwerki to czemu takie małe nie jak zawsze co bali się ze ludzie z Wilkowa zobaczą mam nadzieje że chociaż jakiś sponsor je dał a nie za nie zapłacili bo jeżeli zapłacili to ładny mi to koncert charytatywny taki mały pokazik to parę tyś w powietrze a Perfect grał charytatywnie i mam nadzieje że jego gaża się nie rozpłynie po urzędzie= tylko trafi do "potrzebujących" w cudzysłowu bo jadąc przez wilków to tyle darów szlaja się po ulicach a powodzianie w ogóle nie szanują tego co dostają więc nie wiem czy oni tak bardzo potrzebujący są.
o czym wy mówicie zawsze trafia sie jakaś czarna owca ale bez przesady nie każdy marnuje to co otrzyma a bez tych darów ludzie nie dali by sobie rady bardzo im to pomogło. I trafi się jakis ktos kto zobaczy 1% zła a dobra to juz nie widzi i opisuje głupoty! Ciekawe co Ty byś zrobił/a gdyby Cie to spotkało? Nawet nie macie wyobrażenia jaka to katastrofa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ta przed licytacją ta co niby z zagranicy przyjechała.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
m napisał:
Opole Lubelskie na tych Jarmarkach ośmieszyło się zbierali pieniądze dla powodzian a za bilety kazali im płacić. Pewnie powodzianie musieli sami na siebie zarobić ;(
Mój wujek nawet im dowód osobisty pokazał, że pochodzi z zalanego Szczekarkowa a oni powiedzieli ze wpuszczą ale jak zapłaci 10zł.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w ogóle ten koncert to żenada Markowski krzyczal ze sceny "wasze zdrowie" nie umie sie zachowac ogolnie mi sie nie podobaoo w gazecie opolanin bylo takie zdanie nie pamietam dokladnie ale cos w tym stylu ze nie pasuje nam strzelac fajerwerkami w obliczu zalania gminy Wilków a tu jednak fajerwerki były ktos we gminie sie nie dogadał w tym sposobem poszło w niebo 6 000 zł
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bo włodarz Gminy WIlków, którą zalał szykuje się na lepsze stanowisko. Potrzebuje głosów z Opola. Jakby dobrze zadbał, to gminy by nie zalał
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~człowiek~ napisał:
Mój wujek nawet im dowód osobisty pokazał, że pochodzi z zalanego Szczekarkowa a oni powiedzieli ze wpuszczą ale jak zapłaci 10zł.
swoją drogą to czy dowód pokazuje też plebanowi , żeby zaoszczędzić na tacy? ale ducha nie gaście powodzianie - Jarosław wygra to zabierze bogatym i wam da ahoj
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Blondyneczka spiewajaca przed licytacja to tancerka i wokalistka z Lublina Magdalena Manville
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...