Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Opole Lubelskie: Składki na ZUS zaginęły w banku

Utworzony przez r, 11 sierpnia 2010 r. o 19:50 Powrót do artykułu
Byłem w identycznej sytuacji w tym samym ZUSie jakieś 3 m-ce temu. Nie zalegałem z niczym , miałem dowody wpłaty. Okazało się że zawinił ... bank. Na szczęście bank zachował się na miejscu i przyznał się do błędu. pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jednak fakt pozostanie faktem że takiego bajzlu jaki jest w ZUS-ie to chyba w żadnej innej instytucji w kraju nie ma ! tam nawet nie wiedzą jak się do nich mówi że zgodnie z ... to twierdzą że jest inaczej niekompetencja urzędnicza jest tam najwyższej jakości !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
złodziejski ZUS. Chociaż panie ze stanowisk na ZANA niektóre są nawet kompetentne i przyjazne klientowi, poza jedną natapirowaną blond flądrą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dlaczego zusowi musimy udowadniac 10 lat a urzedowi skarbowemu tylko 5 lat ,to jest porabane ,ja nie pamietam co robilem 1rok temu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polskie procedury są tak zamotane, że nawet same urzędy już się w tym gubią....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dodi napisał:
dlaczego zusowi musimy udowadniac 10 lat a urzedowi skarbowemu tylko 5 lat ,to jest porabane ,ja nie pamietam co robilem 1rok temu
nie koniecznie jest tak bo pewne rodzaje przestępstw skarbowych ustają po 10 latach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ZUS teraz prowadzi akcję wystawiania kwitków na "zaległe" wpłaty wraz z odsetkami. Mnie podsumowali na kilkaset złotych - oczywiście im nienależnych. Po korowodach skończyło się tym, że to ja mam nadpłatę(raczej niemożliwe, ale dałem spokój na jednym koncie, a na dwóch jest ok. Śmieszne i straszne... To może dotyczyć wielu osób... Dlaczego czekali z tym prawie 10 lat? - odsetki przekraczają teraz należność główną!!! Uczyli się? Tylko kto płaci za ich durną naukę?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...