Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Niestety Gmina Bełżyc nic takiego nie robi tak samo jak i Policja też kiedyś zgłaszałem że latają psy 7-10 ale oni twierdzili ze jak sa czyimiś terenie to nie mogą nic zrobić,poprostu żal jak zwykle będą robili jak ktoś zostanie pogryziony
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W tym mieście nikogo nie obchodza psy bezpańskie !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Eh. Wracamy do czasów I połowy XX wieku. Takie psy powinno się wyłapywać i usypiać. Stwarzają niebezpieczeństwo dla ludzi i dzieci. Mam nadzieję, że miasto rozwiąże ten problem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Afm napisał:
Niestety Gmina Bełżyc nic takiego nie robi tak samo jak i Policja też kiedyś zgłaszałem że latają psy 7-10 ale oni twierdzili ze jak sa czyimiś terenie to nie mogą nic zrobić,poprostu żal jak zwykle będą robili jak ktoś zostanie pogryziony
To napewno rakietom latała Łajka ze szczeniętami ! Tylko jak ta suka urwała się ruskom ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Belzycach psy na ludziach sie znaja!Jak by szedl z kolesiem po wypiciu ruskigo"IVANA GROZNEGO"albo smierdzial ruska machora to by go olaly.A tu z dzickiem i trzezwy,to nie tutejsz:trzeba gryzc-taka tradycja w Belzycach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Miasta ? Jakie "miasto" takie władze hehehe
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A kto kiedy widział w Bełżycach psa na smyczy.....??? Tam psy.... "biegają z łańcuchem i budą" !!!! Wystarczy zajrzeć na ul. Kopernika, Przelotową lub Szkolną....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co za problem zebrać się we 2 - 3 chłopa z pałami i unieszkodliwić te psy? Gryzą ludzi, więc powinny być zlikwidowane.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
może jakiś łajza ekolog obrońca zwierząt je weźmie, ... a no tak ja trzeba coś zrobić to nie ma chętnych ale kaske z 1% to by brali.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A nie macie jakiegoś znajomego myśliwego? Jak będziecie czekać na reakcję urzędników i protesty obrońców biednych zwierzątek, to w końcu ktoś zginie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jaasne,trzeżwy i z dzieckiem.A przypadkowy przechodzień miał petardę w kieszeni.Nie bierz psa chamie na buty to cię nie ugryzie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Karamba szacun!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziwne że tylu urzędników zatrudnia się za pieniądze podatników, a nie ma komu zająć się problemem bezpańskich psów. Niech cały presonel urzędniczy, samorządowy zrobi wielką akcję i wyłapie te czworonogi. Wszystkim to wyjdzie na zdrowie mieszkańcom i urzędasom.Ponadto mogliby jeszcze uporządkować trawniki. Wreszcie zrobiliby coś pożytecznego dla społeczeństwa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przecież tym osiedlem zarządza pierwszy hycel Machora, który niejednokrotnie publicznie chwalił się osiądnięciami w łapaniu psów bezpańskich i nie tylko bezpańskich,mowił coś o swoich przygodach związanych z łapanką nawet na walnym zebraniu, wiec nagle stracił wigor.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
trzezwy napisał:
W Belzycach psy na ludziach sie znaja!Jak by szedl z kolesiem po wypiciu ruskigo"IVANA GROZNEGO"albo smierdzial ruska machora to by go olaly.A tu z dzickiem i trzezwy,to nie tutejsz:trzeba gryzc-taka tradycja w Belzycach.
Jak to pisałeś,to chyba nie bardzo byłeś trzeźwy.Głupi komentarz.tak samo jak jego autor.Więcej nie pisz durnot,bo sam nim jesteś.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no napisał:
Eh. Wracamy do czasów I połowy XX wieku. Takie psy powinno się wyłapywać i usypiać. Stwarzają niebezpieczeństwo dla ludzi i dzieci. Mam nadzieję, że miasto rozwiąże ten problem.
Ciebie śmieciu uśpić mendo i twoją rodzine bo to nasienie ! KRETYN !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tomasz napisał:
A co za problem zebrać się we 2 - 3 chłopa z pałami i unieszkodliwić te psy? Gryzą ludzi, więc powinny być zlikwidowane.
Ja ciebie pałą unieszkodliwie. Kretyn kolejny, polaczek zasrany !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w belzycach psy chodza luzem bez kagancow mieszance bulowate pieniace sie na widok innego psa to norma wilczury luzem robiace wielkie g... w piaskownice? prosze bardzo rozne kundle biegajace luzem i atakujace ludzi, motory, samochody- nie ma sprawy, pieski samowyprowadzajace? oczywiscie niestety malo kto dostal mandat za psa luzem, mam 2 psy i jakos potrafie sobie poradzic z nimi, nie biegaja luzem, nie atakuja ludzi, nie wisza na lancuchu wiem co to znaczy smycz, a jak pies byl wiekszy to na kaganiec tez bylo stac niektorzy tego nie wiedza i stad sie bierze problem po kij brac psa jak sie go pozniej wyrzuca, puszcza luzem, nie prowadza na smyczy, nie zaklada mu sie kaganca jesli jest to pies gryzacy dlaczego ktos ma za to cierpiec jak nikt nie potrafi zlapac psa to zapraszam za odpowiednia stawka odprowadze pchlarza do weta
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja przepraszam ale ktora firma wylapuje psy w tej wsi? bo jakos nie widze zeby znikaly te psy co sie walesaja od dluzszego czasu najgorsze sa chyba te ktore pan albo paniusia pusci luzem, bo naprawde bezpanskie z braku zarcia nie maja sily na glupoty a domowe pupilki sie nudza i szukaja wrazen jesli tak bardzo zalezy urzednikom na wylapaniu psow walesajacych sie to zastanawia mnie jakby im zalezalo jakby ofiara padli oni albo ich dziecko urzednicy beda czekac na to az sie trafi ktos z ich rodziny?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na osiedlu mieszkaniowym powinna się pojawić firma i wyłapać wszystkie wolno biegające psy wtedy natychmiast znaleźliby się właściciele części znich, a reszta to być może bezpańskie.Właściciele tych wolno biegających psów ponieśliby karę za to że pies nie jest na smyczy i bez kagańca i drugi raz zapłaciliby za odzyskanie pieska ze schroniska, a dokarmiacze bezpańskich psów ponosiliby za nich odpowiedzialność.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...