Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Oszukał Romario. Wpadł na kolejnych wyłudzeniach

Utworzony przez Gość, 27 września 2013 r. o 17:23 Powrót do artykułu
sąd winien przetrzepią skąd ci biznesmeni mieli tyle kasy aby oszustowi dawać w łapę za niskie tj. wyłudzające  kredyty, 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"został skazany na 14 lat więzienia. Po roku Sąd Okręgowy w Lublinie zmniejszył mu wyrok do 8 lat. Mężczyzna odsiedział jednak tylko trzy lata. Wyszedł w 2009 roku. Obecne śledztwo dotyczy m.in. wyłudzeń, do których doszło, kiedy Piotr O. przebywał jeszcze za kratkami." Qrva gdzie my żyjemy? Pani Syk-Jankowska co Pani na to??? Gdzie jest Józek???? Иосиф Виссарионович Джугашвили ??? On szybko zrobiłby porządek z hujem!!!  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no dobrze, a czy oddał poprzednie 40 milionów, że mógł cieszyć się wolnością i mieć czas na kolejne przekręty. Gdzie tu sprawiedliwośc, człowiek całe życie pracuje za nędzne grosze jak chce być uczciwy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pieprzony rządj, pieprzony sąd, pieprzona sprawiedliwość w tym złodziejskim kraju, a mnie karzą orac po 35 latach za 1600 zł, no nie, oto demokracja w wydaniu pieprzonego wałesy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no dobrze, a czy oddał poprzednie 40 milionów, że mógł cieszyć się wolnością i mieć czas na kolejne przekręty. Gdzie tu sprawiedliwośc, człowiek całe życie pracuje za nędzne grosze jak chce być uczciwy.
  w naszym kraju uczciwi klepią biedę, och jak ja nienawidzę tego złodziejskiego kraju    
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
  w naszym kraju uczciwi klepią biedę, och jak ja nienawidzę tego złodziejskiego kraju      
Dlatego tusk musi odejść i całe to czerwone,komunistyczno-konfidenckie bydło.  Wstyd i Żenada, Złodzieje!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PODOBNO GŁUPICH NIE SIEJĄ. A JEDNAK. SAMI SOBIE WINNI. ZASTANAWIA MNIE TYLKO JAK Z KILKUNASTU LAT ZROBIŁO SIĘ TYLKO 3 OSIADKI.  JEDYNYMI OSOBAMI ZDAJĄCYCH SIĘ ZROBIĆ Z OSUCHEM SĄ TYLKO OSOBY ZWIĄZANE Z WYMIAREM SPRAWIEDLIWOŚCI. TO TAK OCZYWISTE JAK 2X2. CZY TYLKO OSZUŚCI I OCHRANIAJĄCY ICH LUDZIE MOGĄ ZAROBIĆ MILIONY BEZ CIĘŻKIEJ PRACY I BŁYSKOTLIWYCH TALENTÓW.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...