Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Otwarcie Euro 2012 bez pań z Jarzębiny (zdjęcia)

Utworzony przez Wojtuś, 30 maja 2012 r. o 22:18 Powrót do artykułu
No i całe szczęście, po co straszyć Europę starymi babami w ludowych strojach, chociaż nie jestem fanem żadnej z tych wykonawczyń to już lepiej było wybrać silikonową Dodę albo pijaczkę Farną przynajmniej mają jakaś prezencję, a te koko gwiazdy na występy do skansenu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żenada co do zachowania organizatorów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
panie Wojtusiu, a panu to sie nie zdarzylo jechac, nawet na drugi dzien po imprezie zakrapianej? cholera jasna... pijaczka alkoholiczka - powiedzial pan mgr za swiniaka, pan urzedas za znajomosci, pan nie dostalem mandatu - za lapowke.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie mogę słuchac tego paskudztwa.Chyba wszystkie wiochy na te baby głosowały? Głupi tekst, okropne piskliwe głosy.Horror.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widzicie, słoma wam z butów wystaje i dla tego to was tak gryzie. Fanem muzyki ludowej nie jestam, ale jak dla mnie to koko spoko w porównaniu z tym czymś z ewą farmą czy marylą rozdrowicz jest najlepsze co można było wybrać. A że klimaty wiejskie i się nie podoba - a co się ma podobać chłopstwu z Polski, jak prawdziwą Ynteligencję wybili Naziści, a poprawili Bolszewicy...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy naprawdę ktoś z was wierzył, że Jarzębina na Euro wystapi? Konkurs z hitem polskim był organizowany przez TVP, nie miał żadnego oficjalnego poparcia przez władze piłkarskie. Gdyby Dziennik Wschodni albo chociaż Wiadomości Gminne miały hajs na wynajęcie sceny pod Zamkiem Królewskim i całą medialną szopkę, to też rozdmuchałyby ten balon do krajowych rozmiarów. UEFA ma w głębokim poważaniu, co na swój hit wybierze Polska, a co Grecja. Oni już dawno temu wybrali piosenkę Oceany, zrobioną profesjonalnie za grubą kasę, a nie partyzancko w Kocudzy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Och uefa, kurcze to kto organizuje wreszcie te mistrzostwa? Moze by tak wystawic rachunek za stadiony platiniemu, skoro my juz biedne szare myszki nie mamy na nic wpływu. To oni tam w tym swoim pierdziuchowie obudzili sie dzisiaj dopiero? KOKO jeździ po Polsce, trąbi o nim cały Internet, natomiast uefa nic nie wiedziało??? Lech Walesa airport, bilety po angielsku, drogowskazy po angielsku, ba autobusy w Warszawie mają napisy po angielsku. PKP przewraca rozkład, aby grupka kiboli zza kanału miał gdzie się wyrzygać. Gdzie ja żyję w suwerennym kraju, który organizuje mistrzostwa Europy w piłce kopanej, czy jakiejś pieprzonej kolonii platiniego?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak zmienia sie (jest zmieniany celowo) język. Kiedyś "Pani" znaczyło Pani, kobieta- kobieta a baba - baba. Teraz mamy "Panie" towarzyszki z PZPR.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
na TĘ uroczystość.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
koledzy dziennikarze, w całym tym rabanie brakuje mi jednego Waszego rzetelnego i logicznego posunięcia, a konkretnie zadania pytania organizatorowi konkursu na hymn polskiej reprezentacji: w jakim celu był organizowany konkurs na "oficjalny" hymn, skoro nie ma szans na wykonanie tegoż hymnu przed meczami polskiej drużyny? rozumiem, że odpowiedzi mogłyby być różne , jedna sama się nasuwa, że prawdopodobnie organizator ściągnął niezłą kasę od sponsorów i za sms-y, ale pytanie to trzeba i wypada zadać...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...