Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Prezes tej giełdy to obecnie do jakiej partii należy? Bo już pogubiłam się w ich ilości które zaliczył.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No jestem ciekaw czy pokropkowe będzie wliczone dodatkowo w cenę za wjazd samochodem na giełdę ? bo jak by policzyc to wjazd zespół i pokropkowe to cena może być wysoce za wysoka by się tam wybierać !.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kto tego badziewia słucha ? Przecież jak oni zawyją to w pobliskich magazynach kartofle zgniją. Setki zdolnych ludzi ujawnia się w audycjach "Mam talent",Szansa na Sukces" a tu karmią;Skibą,Kamińskim,Rynkowskim.Toć to na bieszczadzkiej połoninie w czasie wypasu wyższy poziom artystyczny istnieje...a jak jeszcze juhas na fujarce gra to już ho ho.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kolka napisał:
Kto tego badziewia słucha ? Przecież jak oni zawyją to w pobliskich magazynach kartofle zgniją. Setki zdolnych ludzi ujawnia się w audycjach "Mam talent",Szansa na Sukces" a tu karmią;Skibą,Kamińskim,Rynkowskim.Toć to na bieszczadzkiej połoninie w czasie wypasu wyższy poziom artystyczny istnieje...a jak jeszcze juhas na fujarce gra to już ho ho.
recenzent się znalazł od siedmiu boleści.Nie podoba się nie słuchaj i nie oglądaj przymusu nie ma.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...