Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Ożarów: Demonstracja przeciwników biogazowi poskutkowała

Utworzony przez folkatka, 14 kwietnia 2011 r. o 00:19 Powrót do artykułu
Rozumiem ze jest późno i chce sie spac, ale pomimo tego byk gramatyczny w tytule jest nie do usprawiedliwienia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
istotą działania biogazowni jest jej absolutna szczelność !!!, to jest wymóg konstrukcyjny ))))) więc o smrodzie nie mam mowy, bo nic nie moze sie ulatniać. więcej smierdzi z fermy drobiu czy z tuczarni....... Kiedyś polowie Lublina smierdzialo z cukrowni - bylo źle, zlikwidowali cukrownie - też źle, wam qźwa w tym "województwie" nikt nie dogodzi......... Ciemny naród oszukiwany jest i podburzany przez ludzi -ktorzy lobbują za klasyczną wersja produkcji energii (z wegla lub ropy) a dla których tzw. energia odnawialna stanowi powazną konkurencję (caly swiat zwiększa z roku na rok odsetek "zielonej" energii, a to jest sola w oku m.in. szejków z zatoki, ktorzy finansują roznych eko-naiwniaków,nawet o tym niewiedzących) Pojedźcie do bylego NRD, tam w kazdej wsi zabitej dechami stoją 1-2 biogazownie, dzieki ktorym okoliczni mieszkańcy zarabiają dodatkową kase ( jako udzialowcy i jako dostawcy surowca - głównie kukurydzy i gnojowicy) i im jakos nie smierdzi. Ale ok, nie to nie, kto inny zarobi, a wy w tym swoim "województwie" dalej narzekajcie, ze nie macie pieniedzy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Człowieku, jak jesteś taki światowy - proponuję lokalizację u Ciebie, nie wiem gdzie mieszkasz - ale skoro uważasz że takie to jest fajne. Jakoś dziwnie to wyglada, że wobec takich inwestycji w kraju jest wiele, wiele protestów. Ale coż, jak mowią Ci , których to nie dotyczy - ciemny naród. Trudno. ps. dla mieszkańców Opola Lubelskiego - nie tylko w Ożarowie - także w Opolu Lub. Pan Burmistrz Opola planuje, rozważa, jak oświadczył na zebraniu wiejskim wczoraj budowę biogazowni. Przy kilkudziesięciu osobach. Mieszkańcy Opola pewnie będą zachwyceni wnosząc z treści tego postu, są światowi, nowocześni. Dla autora - proponuję zapoznać sie z zagadnieniem - dokumenty na temat biogazowni (elektroni) są w urzędzie w Opolu. Poczytać proszę, a nie w ciemno od ciemnogrodu i zacofanego ludu, wyzywać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
aaa napisał:
Człowieku, jak jesteś taki światowy - proponuję lokalizację u Ciebie, nie wiem gdzie mieszkasz - ale skoro uważasz że takie to jest fajne. Jakoś dziwnie to wyglada, że wobec takich inwestycji w kraju jest wiele, wiele protestów. Ale coż, jak mowią Ci , których to nie dotyczy - ciemny naród. Trudno. ps. dla mieszkańców Opola Lubelskiego - nie tylko w Ożarowie - także w Opolu Lub. Pan Burmistrz Opola planuje, rozważa, jak oświadczył na zebraniu wiejskim wczoraj budowę biogazowni. Przy kilkudziesięciu osobach. Mieszkańcy Opola pewnie będą zachwyceni wnosząc z treści tego postu, są światowi, nowocześni. Dla autora - proponuję zapoznać sie z zagadnieniem - dokumenty na temat biogazowni (elektroni) są w urzędzie w Opolu. Poczytać proszę, a nie w ciemno od ciemnogrodu i zacofanego ludu, wyzywać.
Ciemnota, ciemnogród, zaprzaństwo. A tak, swoją drogą, jakim durniem trzeba być, żeby budować dom na skraju funkcjonującego wysypiska - vide Kaczor, Gąsior, czy jak mu tam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
aaa napisał:
Człowieku, jak jesteś taki światowy - proponuję lokalizację u Ciebie, nie wiem gdzie mieszkasz - ale skoro uważasz że takie to jest fajne. Jakoś dziwnie to wyglada, że wobec takich inwestycji w kraju jest wiele, wiele protestów. Ale coż, jak mowią Ci , których to nie dotyczy - ciemny naród. Trudno. ps. dla mieszkańców Opola Lubelskiego - nie tylko w Ożarowie - także w Opolu Lub. Pan Burmistrz Opola planuje, rozważa, jak oświadczył na zebraniu wiejskim wczoraj budowę biogazowni. Przy kilkudziesięciu osobach. Mieszkańcy Opola pewnie będą zachwyceni wnosząc z treści tego postu, są światowi, nowocześni. Dla autora - proponuję zapoznać sie z zagadnieniem - dokumenty na temat biogazowni (elektroni) są w urzędzie w Opolu. Poczytać proszę, a nie w ciemno od ciemnogrodu i zacofanego ludu, wyzywać.
do "aaa" przeczytaj raz jeszcze dokładnie, co napisalem i do tego sie odnieś,a nie do jakiejś wydumanej "mojej swiatowości" Cały swiat buduje biogazownie, w ilościach siegającyc setki i tysiące sztuk w poszczególnych krajach, zgadnij dlaczego? tylko Polakom przeszkadza. A ciemnota pozostaje ciemnotą. I typowa knajacka reakcja: jak mi sie nie podoba, to mam to zrobic u siebie, albo najlepiej spadac z Polski. Szkoda gadać, A biogazownią jestem osobiście zainteresowany, bo mam setki ton masy kukurydzianej, ktora jest najlepszym wsadem do takich urzadzeń, i jak to sprzedam, to zarobie nie tylko ja ,a le równeż pól wsi, ktore zatrudniam na moich polach. Nie sprzedam, ludzie nie zarobnią, proste?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sorry do aaa napisał:
do "aaa" przeczytaj raz jeszcze dokładnie, co napisalem i do tego sie odnieś,a nie do jakiejś wydumanej "mojej swiatowości" Cały swiat buduje biogazownie, w ilościach siegającyc setki i tysiące sztuk w poszczególnych krajach, zgadnij dlaczego? tylko Polakom przeszkadza. A ciemnota pozostaje ciemnotą. I typowa knajacka reakcja: jak mi sie nie podoba, to mam to zrobic u siebie, albo najlepiej spadac z Polski. Szkoda gadać, A biogazownią jestem osobiście zainteresowany, bo mam setki ton masy kukurydzianej, ktora jest najlepszym wsadem do takich urzadzeń, i jak to sprzedam, to zarobie nie tylko ja ,a le równeż pól wsi, ktore zatrudniam na moich polach. Nie sprzedam, ludzie nie zarobnią, proste?
"setki ton masy kukurydzianej"? Gdzie w gminie Opole są takie pola?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
żeby sprzedac do Opola setki ton masy kukurydzianej nie trzeba ich miec w Opolu, jak sie komus oplaci, to przywiezie i 100 km od Opola. Ja woze slome na brykiety 170 km i tez mi sie oplaca. I chłopy mnie po rękach calują, bo im za słome też nieźle płacę. Jak widać następny "czytelnik", co ma kłopoty ze zrozumieniem tekstu pisanego, wspólczuję ci kolego "sorry" tej walki z wiatrakami, he he...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...