Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Ożarów: Nie chcą biogazowni, zablokują drogę

Utworzony przez antyterrorysta, 12 kwietnia 2011 r. o 18:39 Powrót do artykułu
O jakim raporcie mowicie - gdzie mozna go obejrzeć zobaczyć, czy jest w BIP-ie mista opolole lubelskie zobaczyc. Ktoś pisał - ale to skasowane chyba - w pok. 109 urzedu jest raport. O co chodzi , niech mi ktos podpowie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Okazuje sie że pan burmistrz ma wroga w osobie białego ptaka zwanego gąsiorem. Bo pan wice starosta też nie chce biogazowni, a przecież ptasie odchody też miałyby być tam przetwarzane
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Burmistrz wróbel na wczorajszym zebraniu z Górach Opolskich zachował się skandalicznie. W odniesieniu do raportu oddziaływania na środowisko, który został przedstawiony mieszkańcom do konsultacji, stwierdził, że mieszkańcy nie potrafią czytać ze zrozumieniem. Wyśmiewał zgromadzonych, że tak jak kilkadziesiąt lat temu nie chcieli elektryczności, tak teraz nie chcą bioelektrowni. Istny ciemnogród po prostu. Z taką buta i arogancją nigdy się jeszcze nie spotkaliśmy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ludzie wy nie macie pojecia zacofani jestescie jak nie wiem ja widze tych bio gazowni do bolu i nikt nie marudzi ze im smierdzi i znajduja sie one w okolicach domow. Tylko tak jak juz tu wielu napisalo w polsce wszystko na nie dlaczego?? bo nie. Ludzie dajcie sie przekonac weglem nie do konca zycia bedziecie palic i pradu tez nie wytwozycie jak sie skonczy a taka elektrownia wiatrowa co wam przeszkadza przeciez zeby zobaczyc ile ich jest w niemczech nie trzeba daleko wiezdzac w glab niemiec wystarczy granice przejechac a wy dalej myslcie jak komuchy mozgi zalane betonem przez takich ludzi wyjechalem z tego kraju pozdrowienia dla wszstkich ktorzy wspiraja ta inicjatywe
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
johny napisał:
ludzie wy nie macie pojecia zacofani jestescie jak nie wiem ja widze tych bio gazowni do bolu i nikt nie marudzi ze im smierdzi i znajduja sie one w okolicach domow. Tylko tak jak juz tu wielu napisalo w polsce wszystko na nie dlaczego?? bo nie. Ludzie dajcie sie przekonac weglem nie do konca zycia bedziecie palic i pradu tez nie wytwozycie jak sie skonczy a taka elektrownia wiatrowa co wam przeszkadza przeciez zeby zobaczyc ile ich jest w niemczech nie trzeba daleko wiezdzac w glab niemiec wystarczy granice przejechac a wy dalej myslcie jak komuchy mozgi zalane betonem przez takich ludzi wyjechalem z tego kraju pozdrowienia dla wszstkich ktorzy wspiraja ta inicjatywe
A znasz kogoś z tych co protestują przeciwko tej pseudo-inwestycji, ze tak piszesz?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
johny napisał:
ludzie wy nie macie pojecia zacofani jestescie jak nie wiem ja widze tych bio gazowni do bolu i nikt nie marudzi ze im smierdzi i znajduja sie one w okolicach domow. Tylko tak jak juz tu wielu napisalo w polsce wszystko na nie dlaczego?? bo nie. Ludzie dajcie sie przekonac weglem nie do konca zycia bedziecie palic i pradu tez nie wytwozycie jak sie skonczy a taka elektrownia wiatrowa co wam przeszkadza przeciez zeby zobaczyc ile ich jest w niemczech nie trzeba daleko wiezdzac w glab niemiec wystarczy granice przejechac a wy dalej myslcie jak komuchy mozgi zalane betonem przez takich ludzi wyjechalem z tego kraju pozdrowienia dla wszstkich ktorzy wspiraja ta inicjatywe
wyjechales to sobie tam siedz jak ci dobrze,sam jestes KOMUCHEM.a my sie nie poddamy i bedziemy robic swoje!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
qaz napisał:
Okazuje sie że pan burmistrz ma wroga w osobie białego ptaka zwanego gąsiorem. Bo pan wice starosta też nie chce biogazowni, a przecież ptasie odchody też miałyby być tam przetwarzane
chyba jakis lizi d*** pana burmistrza to napisal,a tak poza tym WRÓBEL to tez ptak i bardzo brzydko KRACZE,i ta biogazownie chce aby dla siebie,bo my mamy inne zdanie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...