Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Palikot nie przejmuje się krytyką i atakuje IPN

Utworzony przez obrzydzona Palikotem, 22 września 2008 r. o 21:40 Powrót do artykułu
PTFU , NA PSA UROK
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cyt:,,Kilka dni temu kontrowersyjny poseł został wybrany przez tygodnik Polityka jednym z najlepszych posłów tej kadencji. " Chyba najlepszy w robieniu z siebie pośmiewiska , bo nic innego nie zauważyłam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
POPIERAM PANA W CALEJ ROZCIAGLOSCI, PANIE POSLE!!! TAK TRZYMAC!!! Jedyny myslacy i niecyniczny, nieobludny posel w tym kraju! BRAWO!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Palikot to posel, ktory ma kase i przez to jest niezalezny, a wiec moze sobie pozwolic na szczerosc. Reszta to obludniki czekajace czy aby sie uda przejsc w nastepnych wyborach, przez co gadają tylko pod publiczke! Masz pan moje poparcie panie Palikot!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widzę że się chłopcy od palikota rozpisali.To wszystko razem z tym człowiekiem na czele to jedna wielka bzdura. Jest obleśny i płytki a nie kontrowersyjny.Proszę uwolnijcie nas od niego.Kupcie mu bilet do piekła w jedna stronę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Popieram Pana Panie Posle reszta Panu nie dorownuje. Dziwi mnie ze tak wiele ludzi nawet nie wie co Pan chce powiedziec lub co Pan ma na mysli.To o czyms swiadczy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Popieram Pana Panie Posle, bardzo mi sie podoba Pana zachowanie .Tak jest na zachodzie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe co takiego jest w papierach SB na Palikota, że tak bardzo zależy mu na ich spaleniu???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~gosc~ napisał:
Popieram Pana Panie Posle, bardzo mi sie podoba Pana zachowanie .Tak jest na zachodzie.
Na zachodzie też jest masę deb***i. Ale nie sądzę żeby aż takich.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~gosc~ napisał:
Popieram Pana Panie Posle reszta Panu nie dorownuje. Dziwi mnie ze tak wiele ludzi nawet nie wie co Pan chce powiedziec lub co Pan ma na mysli.To o czyms swiadczy.
A Pan/Pani wie? To znaczy że się kwalifikujecie do tego samego lekarza.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~gosc~ napisał:
Popieram Pana Panie Posle, bardzo mi sie podoba Pana zachowanie .Tak jest na zachodzie.
Zachód to nie Polska,a ci spin doktorzy to na bezrobocie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~gosc~ napisał:
Popieram Pana Panie Posle, bardzo mi sie podoba Pana zachowanie .Tak jest na zachodzie.
Zachód to nie Polska,a ci spin doktorzy to na bezrobocie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jedyny poseł który mówi to co myśli a jego spostrzeżenia są trafne.Panie Pośle tak trzymać to będzie szybciej normalnie w tym kraju.Nie Pan nie zwraca uwagi na V kolumnę ojca dyrektora i tych posłów bez honoru którzy dla 300 pln sa gotowi kłamać .Przy okazji pytanie.Czy wyłudzenie pieniędzy z kasy państwowej kwalifikuje się z urzędu do ścigania przez prokuratora tak jak za graffiti ze swastyką czy gwiazdą Dawida?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jest jedyny poseł, który mówi to co chce ,ale nie oznacza to ,że Polacy sie z tym zgadzają.Jego kontrowersja wynika z kompleksów leczonych tak głupio,że ani pis ani platoma nie będzie tego tolerowała. Ten człowiek to wielki problem nas wszystkich.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trzeba spalic nie tylko te SB-ckie szambo ale koniecznie również przebieg prywatyzacji sektora o strategicznym znaczeniu dla kraju czyli wszelkich firm tzw "monopolu panstwowego" i rozliczenia oraz dokumentacje komitetow wyborczych.Jak to zrobimy to w chwil kilka staniemy sie krajem mlekiem i miodem plynacym. Jak posilimy sie i nabierzemy sil to spalimy muzea narodowe i martyrologiczne, zabytkowe cmentarze i wszystkie podreczniki do historii i koniecznie listy konfidentow gestapo i KGB.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~gosc~ napisał:
Popieram Pana Panie Posle, bardzo mi sie podoba Pana zachowanie .Tak jest na zachodzie.
Strony swiata ci sie gosciu pomylily.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ver napisał:
Palikot to posel, ktory ma kase i przez to jest niezalezny, a wiec moze sobie pozwolic na szczerosc. Reszta to obludniki czekajace czy aby sie uda przejsc w nastepnych wyborach, przez co gadają tylko pod publiczke! Masz pan moje poparcie panie Palikot!
Z nadamiaru tej kasy albo w trosce o twoje dobre samopoczucie zapomnial biedak wykazac w oswiadczeniu majatkowym diet otrzymywanych z kancelarii Sejmu. POpieraj, POpieraj tylko pozniej nie mow, ze od samogo poczatku wiedziales jak to wszystko wyglada.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...