Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Palikot nie zmienił zdania o prezydencie (wideo)

Utworzony przez gryzoń, 22 sierpnia 2008 r. o 12:42 Powrót do artykułu
ej to by miało sens, to zależy oczywiście jakie to były leki, ale po bardzo silnych lekach psychotropowych człowiek czasami ma delikatny paraliż ust, a Kaczor tak ma jak mówi, dlatego mówi niewyraźnie....... no proszę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Albo się jest normalnym człowiekim albo Palikotem...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
łowca deb***i napisał:
Albo się jest normalnym człowiekim albo Palikotem...
Łowco deb***i. Załóż sobie zegarek do góry 6-tką i ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PALIKOT TO CZOŁOWA POSTAĆ PO, ma bardzo ważne zadanie--ROBIĆ SZOŁ, OBRAŻAĆ PIS I PREZYDENTA I ODWRACAĆ UWAGĘ OD DZIAŁAŃ SWEGO CHLEBODAWCY - TUSKA i jego rządu - ONI KRĘCĄ LODY i Palikotowi też coś odpalą!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mazurek&Zalewski (Wprost): Palikot posługuje się plastikowymi fallusami, bo to jedyny rodzaj fallusa, na który może liczyć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Palikotowi nie trzeba nic odpalać, jemu już dawno odpaliło...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sprawa dotyczyła nazwanie głowy PAŃSTWA ,,CHAMEM", ale Palikot ,jak zwykle skierował temat na inne tory ,a mianowicie rozpoczął gadkę o receptach i lekach przyjmowanych przez Prezydenta...Ten człowiek , już jest tak wyszkolony w odwracaniu uwagi ,że powinien za to dostać w nagrodę -SZTUCZNEGO PENISA ,bo tamten ,którym wymachiwał , jest pewnie już deczko zryty. Palikot niejednokrotnie nazywał Prezydenta PIJAKIEM ( za to też powinien być pociągnięty do odpowiedzialności), bo ktoś ,kto się leczy i przyjmuje silne leki, nie może pić alkoholu ( Palikot zapewne o tym wie ,ale jak zwykle PALI-GŁUPA). Każdy człowiek ma prawo chorować i się leczyć . Nikogo jednak (zwłaszcza ktoś taki, jak Palikot -ten co to niby za kołnierz wylewa) fakt ten nie upoważnia ,aby określać Prezydenta mianem alkoholika.Wiadomo z góry ,że temu człowiekowi wszystko pójdzie płazem ,bo ....SĄDY mamy takie , jakie mamy....Facet czuje się pewnie i dlatego robi z siebie pajaca.Znajdzie jeszcze wiele mankamentów u obecnego Prezydenta ,żeby ,,swojemu Królowi" torować drogę na Prezydenta (UCHROŃ NAS PANIE).Ciekawe ,co on jeszcze wymyśli?????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja też !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pajac
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pan Palikot ma (niestety) racje, a wszystkie ataki na niego ze storny pospulstwa sa jedynie dowodem na zapyzialosc i nieudacznictwo mieszkancow regionu. Zawisc i niechec do ludzi, ktory sie powiodla zawsze byla nasza polska specjalnoscia, a na Lubelszczyznie odzwierciedlala sie szczegolnie. Wschodnia, malo mobilna spolecznosc jest w wyjatkowy sposob podatna na manipulacje osob o mentalnosci Kaczynskich, Gosiewskich, Kurskich i innych im podobnych aspolecznych kreatur. Nie latwo byc w Polsce czlowiekiem sukcesu!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Slawek W. napisał:
Pan Palikot ma (niestety) racje, a wszystkie ataki na niego ze storny pospulstwa sa jedynie dowodem na zapyzialosc i nieudacznictwo mieszkancow regionu. Zawisc i niechec do ludzi, ktory sie powiodla zawsze byla nasza polska specjalnoscia, a na Lubelszczyznie odzwierciedlala sie szczegolnie. Wschodnia, malo mobilna spolecznosc jest w wyjatkowy sposob podatna na manipulacje osob o mentalnosci Kaczynskich, Gosiewskich, Kurskich i innych im podobnych aspolecznych kreatur. Nie latwo byc w Polsce czlowiekiem sukcesu!
Co ty pleciesz o jakiejś manipulacji?. To nie kto inny a Palikot cały czas jest na topie medialnym i to właśnie ON manipuluje poprzezswoje "wariactwa" i nie wyparzony jęzor". W mediach nie slychać Kaczyńskich, Gosiewskich i innych, którzy co tydzień wymyślają jakieś rewelacje na " Bogu ducha winnego", ukpchanego przez naród i PO, palikota. To ty jesteś zmanipulowany, albo "szczerze oddany". Fakty, fakty, FAKTY!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
byłem w ZOMO, byłem w ORMO, teraz jestem za Platformą
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pajacyku, czytaj ze zrozumieniem. Nie chodzi o to, że mu się powiodło, tylko o to, że zachowuje się jak deb***. Jeden wielki obciach dla regionu, który w końcu reprezentuje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Pajacyku, czytaj ze zrozumieniem. Nie chodzi o to, że mu się powiodło, tylko o to, że zachowuje się jak deb***. Jeden wielki obciach dla regionu, który w końcu reprezentuje.
Do takiego Sławka W. i wielu jemu podobnym nie przemówi nic, żadne argumenty. Oni działają w myśl powiedzenia "Dziad o gruszce a baba o pietruszce" .Ale fajnie, że sa tacy jak ty, ktorzy umieja i chcą analizować i oceniać FAKTY.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sławek w. napisał:
byłem w ZOMO, byłem w ORMO, teraz jestem za Platformą
FAKTYCZNIE -MASZ POWÓD DO DUMY (zapomniałeś pewnie dodać ,że byłeś także w SB )
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sławek w. napisał:
byłem w ZOMO, byłem w ORMO, teraz jestem za Platformą
No i to by się zgadzało, wszystko jasne. Żadnych pytań.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
www.paliglup.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...