Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Palikot: Prezydent RP znów był pijany

Utworzony przez pol, 16 października 2008 r. o 16:40 Powrót do artykułu
Pani Szanowny - to już nie jest śmieszne o czym Pan mówi lecz żałosne Byłam za PO i głosowałam na Nie ale teraz brzydzę się tym co robicie i co mówicie i w jaki sposób chcielibyście rządzić Polską Co najśmieszniejsze to łatwo zauważyc że gdy jest jakiś sukces PiS lub porażka PO Pan Palikot występuje z czymś co ośmieszyć ma niby PiS lub PSL bądź Prezydenta a ośmiesza sam siebie WSTYD na całą POLSKĘ !!!!!!! Zastanawiam sie tylko jak mogły Panu wyjść wszystkie badania pozytywnie czy aby na pewno Pan je robił???? .... a dużo by pisać na temat naszej Polski ....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przypomnijmy poprzednią sprawę: gdyby kaczor był ok, to na wszystkie pytania Janusza ( sorry panie pośle, że tak familiarnie dotyczące stanu zdrowia prezydenta, picia alkoholu itp odpowiedź pałacu powinna być prosta: pierwsze pytanie-nie, drugie pytanie-nie, trzecie pytanie-nie, itd. itd. Zamiast tego-napuszczanie prokuratora. Jeżeli mnie ktoś pyta czy nie naduzywam alkoholu, to odpowiadam: nie, nie naduzywam, ale jezeli po takim pytaniu obrazam sie jak gówniarz i straszę procesem, to znaczy, ze coś chyba jest na rzeczy...???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dyżurny pajac PO ponownie w akcji!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie JP. Tak się dziwnie składa, że nagrałem ten wywiad i dwa razy go obejżałem. Jeśli Prezydent był pijany to chyba mam coś z oczami i słuchem. A może Pan oglądał to pod wpływem czegoś? A może to kaczyńskofobia tak na Pana działa? Troszkę powagi i szacunku. Wstyd się przyznać ala ja na Pana głosowałem. Błędów nie popełniam, dwa razy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
malapart napisał:
Przypomnijmy poprzednią sprawę: gdyby kaczor był ok, to na wszystkie pytania Janusza ( sorry panie pośle, że tak familiarnie dotyczące stanu zdrowia prezydenta, picia alkoholu itp odpowiedź pałacu powinna być prosta: pierwsze pytanie-nie, drugie pytanie-nie, trzecie pytanie-nie, itd. itd. Zamiast tego-napuszczanie prokuratora. Jeżeli mnie ktoś pyta czy nie naduzywam alkoholu, to odpowiadam: nie, nie naduzywam, ale jezeli po takim pytaniu obrazam sie jak gówniarz i straszę procesem, to znaczy, ze coś chyba jest na rzeczy...???
Przepraszam ,że zapytam --KIM JEST PALIKOT ,ŻEBY PREZYDENT UDZIELAŁ MU ODPOWIEDZI NA JAKIEKOLWIEK GŁUPIE PYTANIA ???? CO Z NIEGO ZA FIGURA ???? KTO GO RZEŻBIŁ??? PAN T. , uważa się za osobistość ważniejszą od PREZYDENTA ( którego, co by nie mówić wybrał NARÓD ), a pana T. - nie powiem głośno kto , bo chyba mądrzy ludzie wiedzą , a tu następca (?) pana T. widzę też ma się za nie wiadomo kogo. Palikot, spójrz w lustro... Co widzisz ??? Ty panie pośle jesteś człowiekiem chorym ( masz obsesję na osobę Prezydenta) zresztą tak , jak Twój przywódca... Jak patrzę na Ciebie , to widzę obraz człowieka pijanego....z nienawiści ( a może nie tylko? ). Daj na luz ,bo już się słabo robi na Twoje wygłupy... I to jest poseł , który reprezentuje moje miasto....Najlepiej zajmij się pan , tym , co naobiecywał, a nie głupotami. Jak chcesz tak koniecznie wiedzieć , czy Prezydent pije , wsadż mu w tyłek alkomat, może przy okazji odkryjesz inne dolegliwości np: hemoroidy ....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam wielką prośbę do mieszkańców Biłgoraja - zabierzcie tego idiotę z powrotem do siebie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dyzma napisał:
Panie JP. Tak się dziwnie składa, że nagrałem ten wywiad i dwa razy go obejżałem. Jeśli Prezydent był pijany to chyba mam coś z oczami i słuchem. A może Pan oglądał to pod wpływem czegoś? A może to kaczyńskofobia tak na Pana działa? Troszkę powagi i szacunku. Wstyd się przyznać ala ja na Pana głosowałem. Błędów nie popełniam, dwa razy.
szkoda,że nie obejRZałeś słownika ortograficznego analfabeto.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po prostu kretynizm przemawia przez tego ... . Wstyd dla lubelszczyzny. Polacy opamiętajcie się i nie pozwólcie , by taki mały ktoś obrazał NASZEGO PREZYDENTA.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lepper wróć!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ojj ja nie wiem...niby każdy się ma za inteligentnego człowieka a traktuje poważnie gadanie i wybryki Palikota...pan jest dużym dzieckiem i znalazł sobie cudną piaskownicę do zabawy i wszyscy patrzą jak wali łopatką kolegów z piaskownicy po głowie...i się gorszą..żenada brać to na poważnie....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ro napisał:
Lepper wróć!!
Nie pie..cie o Leperze, bo on choć pod wpływem Tymochowicza dał się ugładzić. A ten Palikot jest nieokrzesany i niereformowalny! Panie Palikot, czy pan wie co to jest kultura polityczna? Twierdzę jednoznacznie, że pan nie nauczył się tego i nigdy nie nauczy. Za brudne pieniądze można każdą kampanię wygrać i co z tego? WSTYD DLA LUBELSZCZYZNY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
aasia napisał:
ojj ja nie wiem...niby każdy się ma za inteligentnego człowieka a traktuje poważnie gadanie i wybryki Palikota...pan jest dużym dzieckiem i znalazł sobie cudną piaskownicę do zabawy i wszyscy patrzą jak wali łopatką kolegów z piaskownicy po głowie...i się gorszą..żenada brać to na poważnie....
To co przez takich niby posłów to ten Sejm jest niepoważny? Jak palikot jest niepoważny, to dać mu stałą wejściówkę do Abramowic, Suchowoli czy Łukowa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoda mi pana prezydenta którego N.Sarkozy najpierw palnął po paluszkach a potem gestem dłoni pokazał - spadaj.Panie Sarkozy niewolno tak robić z naszym prezydentem.On tak bardzo się starał żeby być w Brukseli a tu taki afront.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Fang napisał:
Szkoda mi pana prezydenta którego N.Sarkozy najpierw palnął po paluszkach a potem gestem dłoni pokazał - spadaj.Panie Sarkozy niewolno tak robić z naszym prezydentem.On tak bardzo się starał żeby być w Brukseli a tu taki afront.
Te żabojady to mają obsesję na punkcie Polski - poprzedni ich prezydent uciszał nas i kazał iść do konta. Żaden ...kozy nie będzie pluł nam w twarz!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
olo napisał:
szkoda,że nie obejRZałeś słownika ortograficznego analfabeto.
Czemu wyzywasz człowieka od analfabetów ??? Może jest dyslektykiem...... , a może pisał pod wpływem emocji ..... Nawet najlepszemu poloniście przytrafi się jakiś błąd.. Ludzie , troszeczkę kultury osobistej nie zaszkodzi ....Po co od razu wyzywanie od analfabetów....Wystarczy popatrzeć na wizerunek naszego posła , a już się ręka trzęsie i o błąd nietrudno.....Zaglądasz do lodówki-- P. idziesz do piwnicy- na drzwiach-P. bierzesz do ręki gazetę-P. włączasz telewizor-P. DOŚĆ PALIKOTA !!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sadze ze gorszego deb***a za posła Lubelszczyzna jeszcze nie miała - wstyd nam przynosi na całą Polske-musimy to wziąć pod uwagę przy następnych wyborach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
malapart napisał:
Przypomnijmy poprzednią sprawę: gdyby kaczor był ok, to na wszystkie pytania Janusza ( sorry panie pośle, że tak familiarnie dotyczące stanu zdrowia prezydenta, picia alkoholu itp odpowiedź pałacu powinna być prosta: pierwsze pytanie-nie, drugie pytanie-nie, trzecie pytanie-nie, itd. itd. Zamiast tego-napuszczanie prokuratora. Jeżeli mnie ktoś pyta czy nie naduzywam alkoholu, to odpowiadam: nie, nie naduzywam, ale jezeli po takim pytaniu obrazam sie jak gówniarz i straszę procesem, to znaczy, ze coś chyba jest na rzeczy...???
A mnie jeżeli ktoś pyta czy nadużywam alkoholu to nie odpowiadam na tak chamskie i prymitywne pytania. Nie zniżam się do cwaniackiego i prowokacyjnego poziomu. Nie muszę też rozmawiać i odpowiadać na pytania nadwornych etatowych błaznów. I dlatego w pełni rozumiem prezydenta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
adam napisał:
Sadze ze gorszego deb***a za posła Lubelszczyzna jeszcze nie miała - wstyd nam przynosi na całą Polske-musimy to wziąć pod uwagę przy następnych wyborach
Ustawiłbym go w jednym rzędzie z Benderem i Sierakowską. Ale fakt , coś mu każe się wyróżniać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
malapart napisał:
Przypomnijmy poprzednią sprawę: gdyby kaczor był ok, to na wszystkie pytania Janusza ( sorry panie pośle, że tak familiarnie dotyczące stanu zdrowia prezydenta, picia alkoholu itp odpowiedź pałacu powinna być prosta: pierwsze pytanie-nie, drugie pytanie-nie, trzecie pytanie-nie, itd. itd. Zamiast tego-napuszczanie prokuratora. Jeżeli mnie ktoś pyta czy nie naduzywam alkoholu, to odpowiadam: nie, nie naduzywam, ale jezeli po takim pytaniu obrazam sie jak gówniarz i straszę procesem, to znaczy, ze coś chyba jest na rzeczy...???
Janusz, Janusz, Januszek, Janunio!!!! Och jakiś ty mądry, piękny i inteligentny. Zrób se ołtarzyk.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zbyszek napisał:
Janusz, Janusz, Januszek, Janunio!!!! Och jakiś ty mądry, piękny i inteligentny. Zrób se ołtarzyk.
Ołtarzyk ze świńskim łbem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...