Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Pan na wysokościach. Tu rutyna jest niedopuszczalna

Utworzony przez gld, 29 grudnia 2012 r. o 20:45 Powrót do artykułu
Ciekawy jestem ile taki operator zarabia na godzinę?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zmc napisał:
Witam, proszę o wypełnienie mojej ankiety: Dzięki
jezeli bedziesz dalej zasmiecal forum, to zostaniesz zbanowany pzdr. red
Ostatnio edytowany 29 grudnia 2012 r. o 21:26
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam, proszę o wypełnienie mojej ankiety: http://moje-ankiety.pl/respond-33835.html Dzięki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Swietny material. Wreszcie cos pomyslowego, innego niz te wszystkie sztampowe artykuly. Dobrze sie czyta i mozna sie wczuc w klimat pracy operatora. Tylko zdjecia moglyby nieco ciekawsze, oby tak dalej!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
1800-2000euro w Niemczech, troszke więcej na wyspach.. u Nas w Lublinie 2500zł
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To może wzorem Kuriera Lubelskiego zorganizujcie konkurs na najładniejszy dzwig..sorry zuraw?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
taki operator ma 11 zl u wnuka a u Dymaniwskiego 12 lub 13 zl na godz i nie placa za urlopy oraz rejestrują od najniższej stawki i praca u nich to po ponad 300 godz miesiecznie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w latach 70-tych operator pracowal po 8 godz dziennie i zarabial 3-krotna srednia krajowa a teraz pracuje 300 godz miesięcznie i niema jednej sredniej krajowej ot doczekaliśmy dobrobytu za rzadow tuska.jak rzadzil pis to miałem 21 zl do reki a teraz mam 12 to co mam ich może chwalic
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W latacg 70-tych operator pracowal po 8 godz dziennie i zarabial 3 krotna srednia krajowa a teraz pracuje 300 godz miesięcznie i niema nawet jednej sredniej krajowej ot doczekaliśmy dobrobytu.Narobilo się posrednikow zatrudniających operatorow i ich rzna nie placac za urlopy.Jak rzadzil PIS to miałem 21 zl na godz do reki a teraz mam 12 to może mam ich chwalić co
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W latacg 70-tych operator pracowal po 8 godz dziennie i zarabial 3 krotna srednia krajowa a teraz pracuje 300 godz miesięcznie i niema nawet jednej sredniej krajowej ot doczekaliśmy dobrobytu.Narobilo się posrednikow zatrudniających operatorow i ich rzna nie placac za urlopy.Jak rzadzil PIS to miałem 21 zl na godz do reki a teraz mam 12 to może mam ich chwalić co
No to gnać RYŻEGO i tyle !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoda że tylko z 50 % tego artykułu to prawda. Michał w Warszawie też czytałeś książki w robocie - wątpię bo nie chwalił es się nigdy na zebraniach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
***zurawieszybkomontujace.pl/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
3.jeżeli potrzebujesz usług dźwigowych w legnicy to dobrze trafiłeś. wykonamy szybko i profesjonalną prace dla ciebie. z kontaktuj się z nami i bądź zadowolonym klientem. ***s://dzwigi-golak.pl/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
słyszałem, że firma z usług wynajem dźwigu jawor jest bardzo dobra. ***wynajemdzwigowjawor.pl/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...