Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
To niestety prawda. Podróż tym pociągiem w piątek to istna masakra. Wybieram się nim dzisiaj o 16,50 i obawiam się że nie będzie łatwo. Dobrze że gazeta nagłaśnia problem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mieszkam w Słupsku ale mam rodzinę we Włodawie i mogłabym odwiedzić ją nawet kilka razy w roku, czy tez wybrać się nad Białe ale teraz nie ma żadnego połączenia kolejowego/ autobusem nie mogę jechać/, bo połączenie przez Poznań z 3 minutami na przesiadkę to wyczyn trudny nawet dla kaskaderów w normalnych warunkach. Obecnie natomiast nic nie jest normalne, bo do ostatniej chwili nie wiadomo z jakiego peronu odjedzie pociąg i o której godzinie, bo raz na przesiadkę jest 3 minuty innym razem 5. Nie będę mogła tez odwiedzić grobów bliskich, bo już w tym roku była bardzo uciążliwa podróż choć wyjechałam parę dni wcześniej. Do tego chciano nas upiec w przedziałach tak było gorąco, dosłownie siedzenia były jak ruszt.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
macie szczescie ze nie jechal koles z lesniczowki niezle od niego daje smrodkiem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To co się dzieje na linii Rzeszów-Lublin to jakas makabra. Studentów mnóstwo, każdy z olbrzymią torbą, ostatnio jedna walizka spadła dziewczynie na głowe. Dobrze, ze nic się nie stało
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pociąg Rzeszów-Lublin to raj dla pedofilów i zboczeńców. W ogromnym ścisku zawsze ktoś mnie maca po biuście i kroczu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlatego ja z Rzeszowa do Lublina i z powrotem jeżdżę busami, np. Galicją Express lub Pks-em. Nie ma takiego ścisku i wcale dłużej nie jedzie niż pociąg.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Celowe działanie rządzących aby odwrócić naszą uwagę od poważnego problemu jaką jest eliminacja dobrych aktorów... http://www.facebook.com/RysiekZyje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten szynobus to jeszcze nic. To co się dzieje a szynobusie Białystok-Suwałki to jest dopier omasakra !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Magda_23 napisał:
Dlatego ja z Rzeszowa do Lublina i z powrotem jeżdżę busami, np. Galicją Express lub Pks-em. Nie ma takiego ścisku i wcale dłużej nie jedzie niż pociąg.
bilet studencki na busa kosztuje 25 zł, pociąg 12 zł.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żelazne koła pociągów mocniejsze są od ludzkich kości i krzywda im się nie stanie więc kolej się nie martwi. Towarzystwo kolejarskie ma się dobrze a pasażera to oni mają...... (NO JASIU POWIEDZ GDZIE ONI MAJĄ PASAŻERA ? ....W du*** PANIE KIEROWNIKU ! I BARDZO DOBRZE - (WĘŻYKIEM WĘŻYKIEM). Na tym prostym przykładzie widać że Szczepkowska w 1989 r pieprzyła głupoty obwieszczając światu jakoby w Polsce skończył się komunizm.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kate napisał:
Pociąg Rzeszów-Lublin to raj dla pedofilów i zboczeńców. W ogromnym ścisku zawsze ktoś mnie maca po biuście i kroczu
Może ten "ktoś" Cię po prostu kocha?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gość napisał:
To niestety prawda. Podróż tym pociągiem w piątek to istna masakra. Wybieram się nim dzisiaj o 16,50 i obawiam się że nie będzie łatwo. Dobrze że gazeta nagłaśnia problem.
To jak piątek to kolej ma wam załatwić 5 pociągów ? W tygodniu ten sam pociąg pusty jedzie. Skąd tyle taboru wziąć ,żeby studencikom dogodzić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...