Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Paweł Frelik. Fantastyka najbardziej realna

Utworzony przez Gość, 24 stycznia 2010 r. o 15:32 Powrót do artykułu
"W kraju agentów” to faktycznie powieść o polityce, ekonomii, służbach specjalnych.
Podobne wątki występują w cyklu wiedźmińskim A. Sapkowskiego, bardzo polecam. Poza tym, ciekawy wywiad. Chyba jeden z lepszych artykułów na DW, odbiegających od aktualnych wydarzeń w województwie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawy wywiad z niesamowym czlowiekiem. Mam ta wielka przjemnosc bycia jego studenka i doskonale wiem, ze SF, literatura Amerykanska ale i nie tylko, to jego zyciowe pasje, ktore z ogromym przkonaniem przelewa na swoich studentow. I rzeczywiscie, sama nie jestem wielka fanka science fiction, ale musze przyznac, ze tak na prawde czesto wydajemy opinie na tematy, o ktorych tak na prawde nie wiele wiemy, i tak bylo ze mna... Po zajeciach z Dr. Frelikiem musze przyzac, ze rzczywiscie fantastyka moze byc ciekawa, a co wiecej moze stanowic pomost miedzy nauka, technika, swiatem realnym i przyszloscia... Jeszcze jedna uwaga do autora tekstu: pomimo wszechobecnej opinii, ze czytamy coraz mniej, nie jest to prawda. Rozwoj techniki przyczynil sie do zmany medium, czytamy coraz wiecej online, chociaz ksiazki nadal sa chetnie czytane, co wiecej wedlig ostatnich badan czytamy trzy razy wiecej niz w latach 80tych...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoda, że w wywiadzie nie było słowa, że Paweł był kiedyś z-cą reaktora naczelnego Thrash'em All. I autorem świetnej rubryki Antymusic.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...