Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Z czarnej larwy wylęgła się dorodna petarda!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dziwny ten zakaz troche bo zaden normalny czlowiek i tak nie uzywa petard czy fajerwerkow 30 grudnia czy 7 stycznia , wiekszosc uzywa tylko w noc sylwestrowa, kiedy zakazu i tak nie ma wiec nie bardzo wiem po co ten zakaz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ja mam już 17 lat i bede strzelał z petard mimo zakaz w końcu jestem już prawie dorosły i wiem co robie, takie petardy to cały urok świąt znam sie na tym i chodze na siłownie wiec rece mam mocne i mi nie urwie, a czasem fajnie pod nogi komuś żucić przez but przecież nic sie nie stanie a ludziska śmiesznie podskakuja
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ta Tokarska to sama wygląda jak jedna stara, gruba i wielka petarda haha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
piachu napisał:
a ja mam już 17 lat i bede strzelał z petard mimo zakaz w końcu jestem już prawie dorosły i wiem co robie, takie petardy to cały urok świąt znam sie na tym i chodze na siłownie wiec rece mam mocne i mi nie urwie, a czasem fajnie pod nogi komuś żucić przez but przecież nic sie nie stanie a ludziska śmiesznie podskakuja
Ty chyba głupi jesteś. Z tymi "mocnymi" rękami to mnie rozbawiłeś.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Piachu takie zachowanie szczególnie świadczy o Twojej dojrzałości! Na waszym miejscu uważałbym na słowa. W internecie nie jesteście anonimowi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niezła ściema z tym zakazem. Już widzę jak policja i sm egzekwują jego przestrzeganie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
piachu napisał:
a ja mam już 17 lat i bede strzelał z petard mimo zakaz w końcu jestem już prawie dorosły i wiem co robie, takie petardy to cały urok świąt znam sie na tym i chodze na siłownie wiec rece mam mocne i mi nie urwie, a czasem fajnie pod nogi komuś żucić przez but przecież nic sie nie stanie a ludziska śmiesznie podskakuja
a ja bym pod twoj but wrzucil prawdziwy granat nie musialbys podskakiwac bo sam wylecisz w powietrze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hmmm, czytam pierwsze zdanie - zarządzenie, czytam drugie - rozporządzenie... Cóż więc za akt prawny wydała wojewoda? Chyba raczej zarządzenie, gdyż rozporządzenia wydać nie może...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bez przesady. Taki czas - końcówka roku... Od kiedy pamiętam ostatnie dni grudnia kojarzą mi się ze świętami, zakupami i właśnie petardami. To już tradycja. Oczywiście o rozwadze też trzeba pamiętać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
GIENIA, BEZ JAJ, ROZUMIEM LUBLIN ALE NA WSI JAK KTOŚ SE NA SWYM POLU CZY ŁĄCE PUŚCI FAJERWERKI TO K....KOMU TO SZKODZI,PROBOSZCZOWI???ALEŚ DO.....!!!CO TY K...Z TYM ZAMORDYZMEM!!??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...