Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Co nas czeka? Pijaństwo, brud i rycząca muzyka!!! Nie skorzystam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nad Piasecznem jest kilka tysiuecy działek...każda ma a raczej nie ma ani kanalizacji ani szcelnych szamb!!!ZGROZA!!!!Władze gminy nic nie robia poza propagandą w prasie.Kilka lat temu zebrali pieniądze niby to na kanalizację.A ta zrobili tylko do barku nad jeziorem swojemu ziomalowi!!!WSTYD!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jjjj napisał:
Co nas czeka? Pijaństwo, brud i rycząca muzyka!!! Nie skorzystam.
to spier..alaj do Nałęczowa EMERYTKO!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~MAREK~ napisał:
to spier..alaj do Nałęczowa EMERYTKO!!!
Spokojnie młokosie... To że Ci wacek nie urósł u cały czas w majtkach masz 3 jajeczka nie upoważnia Ciebie do tego typu zachowania... Osoba, którą cytujesz ma w 100% rację. Za te same pieniądze mogę odpocząć zagranicą korzystając z uroków ciepłego morza...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ajajaj nie lubię buractwa napisał:
Spokojnie młokosie... To że Ci wacek nie urósł u cały czas w majtkach masz 3 jajeczka nie upoważnia Ciebie do tego typu zachowania... Osoba, którą cytujesz ma w 100% rację. Za te same pieniądze mogę odpocząć zagranicą korzystając z uroków ciepłego morza...
Ty tez sp....laj z Polski jak Ci nie pasi to na Syberie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Drogi Marku, rób to samo co nad Piasecznem na swoim balkonie.... Wizyta policji lub straży miejskiej gwarantowana, sąsiedzi nie wytrzymają. Ustawa antyalkoholowa jest zła, plaża nie jest niestety miejscem publicznym, a powinna być. Serdeczne pozdrawiam Marka, umie się bawić chłopak.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Ty tez sp....laj z Polski jak Ci nie pasi to na Syberie.
Następny bez ptaszka?? Mi się w Polsce bardzo podoba i nie zamierzam wyjeżdżać na stałe w żadne inne miejsce. Stwierdzam jedynie, że koszt wyjazdu wakacyjnego do dowolnego miejsca np. nad Morzem Śródziemnym jest porównywalny do kosztów, jakie należy ponieść wyjeżdżając na nasze Pojezierze. A warunki, czy też kultura innych osób wypoczywających w sąsiedztwie to całkiem inna bajka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zastanów się malkontencie co piszesz! Koszt nad naszym pojezierzem jest porównywalny do kosztu nad morzem śródziemnym??!!! To ty chyba nie byłeś nigdy tam i nie wiesz jak się tam wydaje pieniądze. Tydzień czasu to koszt 1600zł + zwiedzanie + wydatki na każdym kroku za każdą rzecz, za każdy wstęp a już nie wspomnę o nocnych zabawach. 2500 zł to spokojnie wydasz na jedną osobę. Wydasz tyle przez tydzień nad np. takim Piasecznem, Zagłęboczem?? No chyba, że szastasz na prawo i lewo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakoś nad żadnym z jezior nie mówi się o dostosowaniu toalet dla niepełnosprawnych...-to bardzo źle!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bywalec napisał:
Zastanów się malkontencie co piszesz! Koszt nad naszym pojezierzem jest porównywalny do kosztu nad morzem śródziemnym??!!! To ty chyba nie byłeś nigdy tam i nie wiesz jak się tam wydaje pieniądze. Tydzień czasu to koszt 1600zł + zwiedzanie + wydatki na każdym kroku za każdą rzecz, za każdy wstęp a już nie wspomnę o nocnych zabawach. 2500 zł to spokojnie wydasz na jedną osobę. Wydasz tyle przez tydzień nad np. takim Piasecznem, Zagłęboczem?? No chyba, że szastasz na prawo i lewo.
to gdzie Ty bywasz?? Nocleg w CRO lub FRA to pod koniec sierpnia/ na początku września w apartamencie max 10-12E za twarz. Liczmy 50PLN za głowę. 12 dni daje Ci 600PLN. Dojazd do CRO w okolice Dubrovnika to np. około 1200 PLN. Jeśli jadą 4 osoby - daje Ci to 300PLN na osobę (uwzględniłem opłaty za autostrady, żebyś mi tu nie zarzucał, że mam problemy z liczeniem). Od głowy zatem wychodzi Ci 900PLN. Za parę masz 1800PLN, a po doliczeniu wejściówek, uciech itp wychodzi 3000PLN. Nie mówię tutaj o jakichś niesamowitych szaleństwach. Mam swoje lata i nocnych zabaw mi nie potrzeba. Powiem Ci też jedno - od kilku lat wakacje spędzamy w jednym z krajów basenu Morza Śródziemnego i jak się wszystko odpowiednio zaplanuje to naprawdę w 3000 od pary, jadąc w 4 osoby spokojnie można się zmieścić. Pojedź mądralo nad Białe/Piaseczno/Zagłębocze - gwarantuję Ci, że przynajmniej w pierwszym z tych "kurortów" przez dwa tygodnie zostawisz podobne pieniądze. I będziesz się kąpał w siuśkach grubaska, który właśnie skończył kolejnego browarka w lokalu przy plaży. Będziesz słuchał do 5 rano wydzierającej się "dorosłej młodzieży", będziesz się zastanawiał, czy nie wdepniesz na plaży w rozbitą butelkę... Mi takich atrakcji nie potrzeba, wolę wykąpać się w czystej wodzie i poleżeć na spokojnej plaży, a wieczorkiem wysączyć ze znajomymi butelkę rakiji/dobrego wina. Wystarczy trochę pomyśleć, zaplanować, zebrać ekipę... i cieszyć się zajebistym wyjazdem. PS. Pozdrawiam zwolenników wakacyjnego wypoczynku na naszym pojezierzu. Kiedyś również spędzałem wakacje pod namiotem np. nad Zagłęboczem. Miło wspominam wypady w latach 80-tych i 90-tych. Teraz niestety w porównaniu z tamtym okresem jest tam po prostu bajzel.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~ajajaj nie lubię buractwa~, nie tłumacz gamoniom ,bo i tak nie zrozumieją. Ja również całą młodość ( w wakacje)spędziłem nad naszymi jeziorami. Pewnie..., piło się browar, wygrany w piłkę ,czy siatkę z innymi amatorami wypoczynku pod namiotem,ale butelki wyrzucane były do pojemników na śmiecie,a nie do jeziora czy zostawiane na plaży.Z dyskoteki wracaliśmy nad ranem,ale bez lansowania się przed innymi ludźmi, którzy jeszcze spali. Teraz jak widzę, czy słyszę wracających z nocnych wojaży ludzi, to zastanawiam się czym chcą błysnąć rycząc i rozbijając butelki o chodniki czy domki letniskowe? Nie umie jeden z drugim, kopnąć piłki,pływać,tańczyć,rozbić namiotu ...... i myśli,że w ten sposób wykreuje się na kozaka-bohatera.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Podpisuje sie pod ostatnimi 2 postami. A bezstresowo wychowane malolactwo niech gnije nad "jeziorami". Wynajecie domku za 80zl od osoby to przegiecie A potem wlasciciele marudza, ze dokladaja do interesu I BEDA DOKLADAC!!!!! Chyba, ze cos zmienia w swoim postepowaniu Zapraszam do CRO!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dbaja o porządek nad jeziorem Piaseczno????? - to dziwne, bo nie zauważyłem!!!!!! Może po stronie Ośrodka Resort tak - ale po przeciwnej - raczej nie. zaczęto wykarczowywać zielsko z plaży - ale niestety efektów nie widać - zaczęto tylko - po co inwestować w coś, z czego Gmina nie ma zysku - w Resorcie zapłacą Gminie, w dodatku tam Wójt inwestuje, a o przeciwległej stronie jeziora zapomniał. Może w końcu po wyborach będzie Wójt z prawdziwego zdarzenia - choć w to wątpię - bo obecna władza nie robi nic tylko obiecuje!!!!!!! Sprawdzcie sami jak jest naprawdę!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A my jeździmy nad Jez.Rogóźno-bo tam jest kultura i raczej nie ma Buraków i chamstwa-w przeciwieństwie np.do Jez.Grabniak-Rotcze. Tu jest link do filmiku znad Rogóźna: youtube.com/user/bambo7532#p/a/u/0/nk8A7h3E_Ns
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ajajaj nie lubię buractwa napisał:
Następny bez ptaszka?? Mi się w Polsce bardzo podoba i nie zamierzam wyjeżdżać na stałe w żadne inne miejsce. Stwierdzam jedynie, że koszt wyjazdu wakacyjnego do dowolnego miejsca np. nad Morzem Śródziemnym jest porównywalny do kosztów, jakie należy ponieść wyjeżdżając na nasze Pojezierze. A warunki, czy też kultura innych osób wypoczywających w sąsiedztwie to całkiem inna bajka.
Co Ty stary buraku porównujesz z np. Jeziorem Białe do Morza Śródziemnego? Czym Ty chcesz zabłysnąć, po co Ci takie komentarze? Nie rozumiem takich nienormalnych ludzi jak Ty, bo normalny człowiek nie pisze gdzie lepiej a gdzie nie, dając sobie spokój, bo i tak ludzie nie posłuchają Ciebie tylko wolą wybierać po swojemu. Owszem w Okunince nie jest bezpiecznie, jest bałagan itp. ale jadąc tam to tylko na zabawę a nie na odpoczynek, ale gdzie Ty chcesz żyć jak Ci źle??? Na dobrym odpoczynek pojedz nad Solinę tam jest pięknie jak nie byłeś. PS. Jesteś maruda
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
astarot napisał:
Dbaja o porządek nad jeziorem Piaseczno????? - to dziwne, bo nie zauważyłem!!!!!! Może po stronie Ośrodka Resort tak - ale po przeciwnej - raczej nie. zaczęto wykarczowywać zielsko z plaży - ale niestety efektów nie widać - zaczęto tylko - po co inwestować w coś, z czego Gmina nie ma zysku - w Resorcie zapłacą Gminie, w dodatku tam Wójt inwestuje, a o przeciwległej stronie jeziora zapomniał. Może w końcu po wyborach będzie Wójt z prawdziwego zdarzenia - choć w to wątpię - bo obecna władza nie robi nic tylko obiecuje!!!!!!! Sprawdzcie sami jak jest naprawdę!!!!
Hmm porządek na Resorcie? Bzdura, miałem okazje tam być w ten weekend. Sanitariaty owszem są na polu namiotowym ale w niedzielę do południa nie można było z nich skorzystać bo były zapchane a jeżeli chodzi o samą plażę to śmieci z soboty leżały jeszcze w niedzielę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bardzo ciekawy artykuł, piszecie że np jez. Piaseczn jest dopuszczone do użytku dla turystów, że woda byłą badana i bez obaw można sie kąpać.... bl bla bla. Właśnie dzwoniłem do Inspekcji Sanitarnej w Łęcznej by to sprawdzić i jaka była odpowiedź: żaden z włascicieli nie zgłąszał kąpieliska więc my jako instytucja nie musimy badać wody , takie badanie wykonuję się jedynie po wnioskowaniu przez właściciela. Wieć teraz ja sie pytam kto tu kogo w konia robi !!!?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdzie spać nad jeziorem? Szukam pola namiotowego na weekend! Polecacie cos?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zaglebocze jest fajne 50 na 50 bylem tam kiedys i prowadzilem dwa bary kture byly bardzo fajne w jednym nim bylo wlamanie w kturym ukradli mi pieniiondze i nastepnie mialem wlamanie do namiotu dlatego jak macie jecha c tam prosze o kupjenie dobre namaiatu i jkaos zabezpieczyc sie przed zlodziejami ja ejstem na 100% mozecie jechac na jezioro i bawic sie mozecie ruwniesz zapraszam na mojego baru madzia.Drugi bar jest na drugiej stronie tesz zapraszam W roku 2013
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zaglebocze jest fajne 50 na 50 bylem tam kiedys i prowadzilem dwa bary kture byly bardzo fajne w jednym nim bylo wlamanie w kturym ukradli mi pieniiondze i nastepnie mialem wlamanie do namiotu dlatego jak macie jecha c tam prosze o kupjenie dobre namaiatu i jkaos zabezpieczyc sie przed zlodziejami ja ejstem na 100% mozecie jechac na jezioro i bawic sie mozecie ruwniesz zapraszam na mojego baru madzia.Drugi bar jest na drugiej stronie tesz zapraszam W roku 2013
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...