Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Piaski: Policjanci złapali szajkę włamywaczy

Utworzony przez Piasecki, 3 lipca 2011 r. o 12:27 Powrót do artykułu
Którzy to bohaterowie? Jak ktoś wie to pisać po nazwisku żeby wszyscy wiedzieli. Powinni nosić piętno wypalone na pyskach żeby wszyscy wiedzieli że złodziej. Kiedyś tego co wyciągnął łapy po cudze karano odcięciem dłoni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To czego są na wolności? ja ich bardzo dobrze znam hehe
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie wiecie niedawno złapali ich policjanci z łęcznej przyznali się do wszystkich włamań i prokurator ich wypuścił bo to są młodociani przestępcy . Jeżdzą przeciesz BMW starym gnoje skończone .Nie wiem gdzie mieszkają ale jeden ma na imię Paweł.P.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
niestety ale masz złe informacje, albo raczej bazujesz tylko na plotkach . Nie wydaje mi się aby obsmarowywanie kogoś albo sypanie nazwiskami (przypadkowymi zresztą) cokolwiek teraz zmieniło. Skoro są na wolności niczego nikomu nie udowodniono i nie ma o co bić piany. Tyle. Dziękuje dobranoc
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie jestem w błędzie mam dobre informacje aty jesteś jakimś kumplem albo sąsiadem i ich d*** bronisz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wiemy wszyscy jakie jest prawo łapią na gorącym uczynku i zaraz prokurator wypuszcza chłopie pomyśl gnoje wiedzą jakie jest prawo i jadą jak sie da aco policja może
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co Was to interesuje znacie ich ?? Co WAM da sypanie po nazwiskach bardzo dobrze że ludzie ich bronią koledzy i sąsiedzi hehe bronią i znają najlepiej WY TO BYŚCIE OD RAZU DALI KARĘ ŚMIERCI HITLERY A JA ICH BĘDĘ BRONIŁA BO ICH ZNAM
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chciałbyś mieć pewnie takie BMW ale na sprzątaniu szosy się nie dorobisz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czego sąsiedzi ich bronią też bym ich bronił jak by mi faki polskie sprzedawali po 4 zł a wódkę po 10 zł proste chyba co teraz jak pujdą na jakieś kilka miechów do pierdla to zobaczycie po ile są fajki i wódka .haha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oni nigdy nie zajmowali się sprzedażą wódki i fajek ludzie ogarnijcie się Nie wszyscy sąsiedzi dobrze im życzą i kto ich zna ten dobrze o tym wie. Nie mieszkam koło nich, nawet nie w tej miejscowości a jednak bronię, dziwne? Sprawa jest na tyle znana że nie dotyczy tylko mieszkańców Piask uwierz. Komentarz "waldka" jest co najmniej żałosny. Proponuję udać się do szkoły i nauczyć ortografii a nie karmić sie tanią sensacją i plotkami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tak byli tacy grzeczni chodzili do kościoła w każdą niedziele gościu pszestań może jeszcze powiesz że byli głodni i chleb kradli żeby się najeść 70 włamań w 10 miesięcy , to jest do tylu się przynali,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chodzenie do kościoła nie oznacza że ktoś jest grzeczny o porządny więc to akurat ŻADEN argument. Nie wiesz do czego sie przyznali, skąd w ogóle bierzesz takie informacje?! z sąsiedzich ploteczek? Nie chce mi się z Tobą dłużej dyskutować, sprawa jest zamknięta. Koniec.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
najlepiej jak im zrobisz paczką do więzienia tyle razy cię wspierali fajkami i wódeczką teraz ty im pomoż . a jak niechce ci się rozmawiać ty zamknij d.......
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wiem, nie nadążasz człowieku za tym co się dzieje w sprawie? Najwidoczniej nie, skoro wspominasz o więzieniu a podobno jesteś tak świetnie doinformowany Nikt mnie niczym nie wspierał, a już napewno nie oni bo się tym nie zajmowali. Co za prymitywne myślenie. Jeśli wg ciebie "fajki i wódeczka" to priorytet w życiu to ci gratuluję.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
.. powiem tak jakby się trafiło nie daj boże żeby ciebie skubneli z twojego majątku ? to co byś wtedy powiedział zle ci nie życze ale albo nie masz pojęcia albo liżesz im d***.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~waldi~do ciebie pajacu! co ty wogole pier***isz parowo w d*** walona ty je***y agrescie! nie znasz mnie ! nie wiesz calkiem nic a pier***isz!jak bysmy sie spotkali to strach nie pozwolilby ci powiedziec ani jednego slowa smieciu! i tak samo co do tych wszystkich co pisza tu farmazony! kto wogole jakies 70 sklepow w 10 miechow wymyslil ze sie ktos przyznal? co ty pier***isz idioto!!! i co do bmw to stry i rozje***y to jestes ty i za nazwiska jakie kolwiek i imiona walony w d*** mozesz byc!! hahaha pozdrowienia dla ludzi ktorzy wiedza kakie sa realia a frajerow takich jak co niektorzy tutaj w komentarzach, jebac!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bandzior jestem za Tobą ;p słuchajcie jaki kościół jaki gość??? Każdy ich skazuje a nie znacie realiów to chyba oczywiste że osoby które znają ich najlepiej mogą o nich co kolwiek powiedzieć że bandzior TO DOBRY CHŁOPAK I GRZECZNY i zawsze będę za nim a co Ty kur*** wiesz o więzieniu byłeś siedziałeś to do Waldka H** złamanego NIE WYTRZYMAŁ bys tam nawet dnia ani godziny bo by Cię tak język od lizania dupy bolał. Fraj*** nazwisk szukasz to leć na psy na pewno Ci podadzą a co do sąsiadów to akurat z bandziora ulicy nikt by go nie bronił wiesz bo znam ich i wiem jak jest najlepiej człowieka skreślić nie??? JE**B*A*Ć kUR***
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bandzior to robimy msze u Nas na ulicy ksiądz na bank przyjdzie haha;) nie przejmuj się tymi łbami co piszą głupoty pozdrowienia dla Ciebie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Waldi do Bandziora dobrze spotkajmy się wpadne do tych piask frajerz buraku p.... może w piątek 15 proponuje o 12;00 koło biedronką i zobaczymy kto będzie miał zrobione z d... średniowiecze. czekam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i co nie było cię a taki cwaniak byłeś powiem tak jak ci frajeży byli tacy jak ty to ojej szkoda gadać piaski zaorać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...