Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
skonczice sobie wrzucac juz, bo zaraz kolejna osoba w ich rodziny nie wytrzyma i sie pojdzie powiesic.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To moj ost post tutaj. Meczylo mnie zycie znimi dlatego powiedzialem Monice ze odchodze bo mam serdecznie dosc sluchania jej matki. Tyle razy niby czekala, ale teraz gdy najbardziej tego trzeba bylo to wolala z matka siedziec nic ze naszym dzieckiem. wiec niech sobie tam siedzi i robi co chcesz. VERITA SANTE REE. VIDE CUL FIE. NARAZIE ludziki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mateusz mowilam Ci nie raz olej to bo nie warto masz moje slowa. Wiec prosze Cie odpusc sobie to bo nie warto naprawde.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Weźcie bo jak czytam że mama chłopaków chowała jedzenie to mi się na was niedobrze robi. Mieszkam niedaleko i wiem że to dobry człowiek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak poza tym to można dojść do wniosku, że tu sam kryminał mieszka bo tak się chwalicie. A tu nie ma się czym chwalić. Stare przysłowie wstyd to kraść ... Nie wyobrażam sobie pójść i się włamywać żeby coś za... i sprzedać. Mam inne wychowanie,mam jakieś zasady. Świętych nie ma na ziemi ale niektórzy chociaż się starają żyć jak ludzie. A nie mają się za niewiadomo kogo bo pójdą i coś ukradną. Więcej osób by was podziwiało jakbyście pracę znaleźli i się szanowali. A nie później staruszki mordować chodzić jak na Krężnicy. Mam nadzieję że dorwą tego kto to zrobił.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to ze na nia reke podnosiles ja przeroslo i uciekla od ciebie. A z tego co widze to ona zawsze z dzieckiem chodzi,a ciebie nie widac bo z kolegami wolisz pic. Nawet w przychodni u lekarza byla sama z dzieckiem. gdzie jest ojciec? nie ma!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Siedze na forum i czytam te bzdety co ten gościu pisze. Pochodze ze skrzyńca ,chociaż juz tam nie mieszkam to łatwo sie domyslic kto pisze takie głupoty. Niech ziemiński napisze cos na temat swojej rodziny w ktorej patologia tworzyla od niepamiętnych czasów. Moze niech napisze cos na temat zdarzenia ,które mialo miejsce pare lat temu i dosyc glosno o tym bylo,a mianowicie na temat tego co jego dziadek zrobil ze swoja zona. Biedna kobieta juz nie zyje. A moze niech napisze na temat tego co zrobili teraz ze swoimi drugimi dziadkami.? Wygonili ich ze swojej ojcowizny, odebrali im to wszystko na co ciezko pracowali cale zycie "rzucać się na własnego dziadka,który ma 80 lat i jest chory z pięściami? To chore!!!" A to ,że on bił swoją kobietę,kiedy byla w ciazy to nie ma w tym nic dziwnego. Robi to samo co ich ojciec robi z nimi. Bije dotkliwie ,gardzi nimi , więc nic dziwnego ,że on teraz robi to samo.A w przyszłości będzie robił to samo ze swoim dzieckiem. Apeluje więc do tej biednej dziewczyny , nie wiem jak ona ma na imię,która związała się z tym człowiekiem. Opamiętaj się i uciekaj ze Skrzyńca póki nie jest za pózno,bo to są ludzie nieobliczalni. Szkoda Ciebie i Twojego dziecka, chroń je przed przemocą. A to,że on pisze tu na temat Twojej rodziny to sie tym nie przejmuj,bo kazdy wie,ze tylko to mu pozostało,bluzgać i wymyślać,bo i tak z tego o slyszalem czeka go kryminał za kradzieże i rozboje. Pozdrawiam Ciebie i całą Twoja rodzine! PS. A jego rodzina jest strasznie porzadna,zwlaszcza jego siostra,która moj serdeczny kolega zaliczyl juz kilka razy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mateusz zieminski
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
asiu haha zalosna jestes. Ale jak kamil u mnie tyle razy spacl i w nocy mnie okradl to tego nie wiesz? wlasnie za to sie z nim nie odzywalem mialem go w du***. a on chodzil i sie kazdemu zalil ze to nie tylko bucek hahaha i co ku***ie.
i dlatego tez bucek z nim nie gadal ale mimo ze byl taki to i tak kazdy go oszczedzal bo wiedzial jak ma w domu co za matka zeby tak dziecko poniewierac jednemu dac a drugiemu nie i to co pisze mefiu wszytsko jest prawda kamil chodzil glodny od tej dziewczyny jeszcze mial pomoc a tak od nikogo ile razy spal u tej dziewczyny jego ile razy mefiu czy bucek zostawaly z nim w piewnicy zeby sam nie spal a teraz ku*** jaka to dobra rodzinka sie zrobila jak juz chlopakow nie ma ku*** mefiu powiedz wszytsko jak bylo nie oszczedzaj slow bo kazdy chce poznac sytuacje jakie widziales
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
przepraszam ale do jasnej anielki co to za słowo PIEWNICA ?????????????? brak tu na forum jednej osoby która chociaż coś pożytecznego robiła z j. polskim....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
i nie tylko ja to mowie, tylko kazdy bo taka jest prawda. np. jestem Ja czyli Mefiu, Cytryn i Ciken w piewnicy schodzi grazyna wola Tomka chodz na obiad a kamila nie. I poszla a Tomek katowal kamila chodz zjesc cos, a on i tak mi nie da ale poszedl zaraz, minelo raptem 3 mi nuty jak wrocil i powiedzial ze nie dala mu jesc. hahahaa
czego dopiero teraz wychodzi prawda jaki czlowiek byl glupi ze nie widzial tego wczesniej jak musialo bolec to ze poszedl glodny i glodny wrocil jak musialo to cytryna bolec ze on jje a kamilowi nie dala ale cytrynowi tez juz zaczela chowac on byl slabszy od kamila i nie wytrzymal tego i ku*** nie pier***cie ze mieszkacie blisko i tak nie bylo bo ku*** kazdy wie jak bylo!!!!! cala ta ich rodzina jest taka nie masz pracy to wypier***aj.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ale jak to mu nie dala to siostry mial i nie wtracily sie za nim???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pidu napisał:
to ze na nia reke podnosiles ja przeroslo i uciekla od ciebie. A z tego co widze to ona zawsze z dzieckiem chodzi,a ciebie nie widac bo z kolegami wolisz pic. Nawet w przychodni u lekarza byla sama z dzieckiem. gdzie jest ojciec? nie ma!
A moje ojciec byl w pracy?? z tego co mi wiadomo to on teraz jest za granica. wiec po co niby pojechal pic z kolegami?? zastanow sie troszeczke kolezko. Ty myslisz ze zawsze ojciec chodzi z matka i dzieckiem?? a kto zarabia na rodzine?/ troche myslenia.pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hahaha napisał:
i dlatego tez bucek z nim nie gadal ale mimo ze byl taki to i tak kazdy go oszczedzal bo wiedzial jak ma w domu co za matka zeby tak dziecko poniewierac jednemu dac a drugiemu nie i to co pisze mefiu wszytsko jest prawda kamil chodzil glodny od tej dziewczyny jeszcze mial pomoc a tak od nikogo ile razy spal u tej dziewczyny jego ile razy mefiu czy bucek zostawaly z nim w piewnicy zeby sam nie spal a teraz ku*** jaka to dobra rodzinka sie zrobila jak juz chlopakow nie ma ku*** mefiu powiedz wszytsko jak bylo nie oszczedzaj slow bo kazdy chce poznac sytuacje jakie widziales
ja dlatego tylko kamila nienawidzilem.i nie bede klaml i on dobrze o tym wiedzial jeszcze jak zyl. nie interesuje mnie szczerze co oni maja w domu, niech maja wszystko i nic ich dom ich zycie, ja chcialem zeby sie nikt nie wpier***a w moje zycie, moze popelnilem pare bledów w zyciu na ktore tez sam srogo placilem. MI zalezalo tylko na Monice i dziecku, jak tu ktos napisalem gdzie bylem jak ona byla w przychodzi. co za glupie pytanie?? mnoze o to zapytaj sama Monike niech Ci powie. wlasnie bylem w pracy. i dajcie sobie juz wszyscy na luz bo to do niczego nie prowadzi. szczerze nie ma Kamila, Tomka i Rafala to byl ich wybor mieli problemy czy nie wiec dajcie juz spokoj bo to naprawde jest nudne juz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ale jak byles swiadkiem gdy byla sytuacja ze kamilowi matka nie dala jesc to czego nie zareagowales wtedy?? tylko teraz piszesz jak juz go nie ma
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zuza napisał:
ale jak byles swiadkiem gdy byla sytuacja ze kamilowi matka nie dala jesc to czego nie zareagowales wtedy?? tylko teraz piszesz jak juz go nie ma
zuza o co Ci chodzi?? a co ja bede sie wtracal ?? powiedzialem sobie juz basta a niech kazdy sobie robi co chce, kazdy ma swoj rachunek zycia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
o to mi chodzi ze byles z nimi blisko niby ich ziomek a nic nie zrobiles zeby im pomoc!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znajomy napisał:
Siedze na forum i czytam te bzdety co ten gościu pisze. Pochodze ze skrzyńca ,chociaż juz tam nie mieszkam to łatwo sie domyslic kto pisze takie głupoty. Niech ziemiński napisze cos na temat swojej rodziny w ktorej patologia tworzyla od niepamiętnych czasów. Moze niech napisze cos na temat zdarzenia ,które mialo miejsce pare lat temu i dosyc glosno o tym bylo,a mianowicie na temat tego co jego dziadek zrobil ze swoja zona. Biedna kobieta juz nie zyje. A moze niech napisze na temat tego co zrobili teraz ze swoimi drugimi dziadkami.? Wygonili ich ze swojej ojcowizny, odebrali im to wszystko na co ciezko pracowali cale zycie "rzucać się na własnego dziadka,który ma 80 lat i jest chory z pięściami? To chore!!!" A to ,że on bił swoją kobietę,kiedy byla w ciazy to nie ma w tym nic dziwnego. Robi to samo co ich ojciec robi z nimi. Bije dotkliwie ,gardzi nimi , więc nic dziwnego ,że on teraz robi to samo.A w przyszłości będzie robił to samo ze swoim dzieckiem. Apeluje więc do tej biednej dziewczyny , nie wiem jak ona ma na imię,która związała się z tym człowiekiem. Opamiętaj się i uciekaj ze Skrzyńca póki nie jest za pózno,bo to są ludzie nieobliczalni. Szkoda Ciebie i Twojego dziecka, chroń je przed przemocą. A to,że on pisze tu na temat Twojej rodziny to sie tym nie przejmuj,bo kazdy wie,ze tylko to mu pozostało,bluzgać i wymyślać,bo i tak z tego o slyszalem czeka go kryminał za kradzieże i rozboje. Pozdrawiam Ciebie i całą Twoja rodzine! PS. A jego rodzina jest strasznie porzadna,zwlaszcza jego siostra,która moj serdeczny kolega zaliczyl juz kilka razy.
to pislaa Sama Monika Stepien bo tylko ona wiedziala co sie stalo tam?? haha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale macie problemy dzieciaki wystarczy dorosnac ! I porozmawiac a nie wysnowac wszelkie nie swoje sprawy tu na forum
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zuza napisał:
o to mi chodzi ze byles z nimi blisko niby ich ziomek a nic nie zrobiles zeby im pomoc!
to powiedz mi co ja mialem zrobic?? jak moglem to im pomoglem. ale nie moja sprawda tylko teraz kazdy sie wypiera i nie umie sie podpisac pod swoimi wypocinami. nie raz bralem go do siebie na wies do domu, to jego siostra Monika go tam nie chcialas sama. i do tej pory mi wypomina to.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...