Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Można mieć rózne poglądy polityczne ,ale faktem jest ,że teraz widać w Polsce budowe dróg,infrastruktury i zaczyna być jakiś porządek nawet na wsiach mimo kryzysu.Poprzednicy poza kłótniami niczym se nie popisali.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ana napisał:
Można mieć rózne poglądy polityczne ,ale faktem jest ,że teraz widać w Polsce budowe dróg,infrastruktury i zaczyna być jakiś porządek nawet na wsiach mimo kryzysu.Poprzednicy poza kłótniami niczym se nie popisali.
>>> ana Oby tak było, jak piszesz. Bo na razie to tylko zapowiedzi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ana napisał:
Można mieć rózne poglądy polityczne ,ale faktem jest ,że teraz widać w Polsce budowe dróg,infrastruktury i zaczyna być jakiś porządek nawet na wsiach mimo kryzysu.Poprzednicy poza kłótniami niczym se nie popisali.
No, widac to szczegolnie na lubelszczyznie w najnowszym Europejskim Atlasie Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego BRD. Gdybys czasami w tej swojej euforii nie wiedzial to dodam, ze zadna z drog krajowych na Lubelszczyznie nie spełnia standardow bezpieczenstwa Unii Europejskiej : http://tnij.com/nagaprawda i http://tnij.com/nagaprawda2 . Naga prawda 3 jest taka, ze nie wiecej niz 0,25% drog publicznych spelnia normy wytrzymalosci nacisku pojedynczej osi napędowej. O ilosci ofiar ostatnich mrozow wspominal nie bede bo mi zaraz zarzucisz, ze tylko w socjalizmie ludzie z zimna nie umierali...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w końcu!, brawo!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie jojcz miejski, nie jojcz, bo się tu wszyscy popłaczemy, lol Obwodnica będzie i elegancko! Będzie mi się szybciej jeździło do pracy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kurna jak oni budują! Przetarg może się zakończy w połowie 2010 r. a raczej nie (tak dotychczas było). Potem będzie (a może nie) kawałek obwodnicy. Za 2 lata Euro 2012 - gdzie są drogi, gdzie przejścia na wschodniej granicy? Dzisiaj obiecują, a za jakiś czas znowu pokażą nam gumowego fajfusa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
BRAWO ZA CO? A WYKUP ZIEMI TO Z DNIA NA DZIEN ZROBIĄ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
JESZCZE NIEDAWNO MOWILI ZE NIE MA PIENIEDZY NA WYKOP ZIEMI
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
LOL napisał:
JESZCZE NIEDAWNO MOWILI ZE NIE MA PIENIEDZY NA WYKOP ZIEMI
KOMUŚ SIĘ STOŁEK POD D***Ą PALI I ZNALAZŁ PIENIĄDZE?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kolego. po zmianie ustawy problem wykupu gruntów zszedł na boczny plan, bo GDDKIA może zająć teren i budować, a potem sądzic się z właścicielem, jak nie zechce proponowanego odszkodowania, a nie odwrotnie, i w sumie tak powinno być już od dawna. Patrz na przykład Bydgoszcz, gdzie jadac do Fordonu w pewnym miejscu dwupasmowa droga zbiega się w jeden, wąski pas, bo stara babcia nie chciała sprzedać rudery po budowę drogi i nic jej nie można było zrobić. To była chora sytuacja. Mam nadzieję, że budowa S-17 ruszy sprawnie, bo inaczej zabiorą nam unijne wsparcie na ten cel, a byłoby szkoda. Patrząc na to, co do tej pory zrobiono, to mimo wszystkich niedociągnięć i błędów na przykład przy drodze Piaski- Łopiennik ( a można by książkę napisać o tym, co tam spieprzono), to jej stan jest o niebo lepszy, niż był do tej pory. Wprawdzie zwalono wszystko, co tylko można było, tzn. oznakowanie poziome i pionowe, chore słupki na linii ciągłej (notabene, GDDKIA z tych słupków miała zrezygnować, bo koszt ogromny, a korzyść żadna, bo kierowcy tirów robili sobie zawody, kto ich więcej połamie w jednym podejściu), głupio urządzone wysepki przy zatoczkach autobusowych. Nie mogę zrozumieć, dlaczego na prostej drodze, o dobrej widoczności, z szerokimi poboczami na 3/4 jej długości jest linia ciągła ? Ten kto projektował takie oznakowanie, to jakiś chory, pomylony człowiek. Mam nadzieję, że nie będzie projektował trasy S-17 ani żadnej innej drogi w Polsce.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie, ja nie moge sluchac pomyslow tego prezydenta (bo to on jest za to odpoiwiedzialny). On jest pusty jak but!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dsgsdg napisał:
On jest pusty jak but!!!!!!
i wery gut!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Uwierzę jak zobacze tę obwodnicę budowaną już od 27 lat. Nasi decydenci zaczynają wszystko robić od tyłu i na obietnicach się konczy zero odpowiedzialności i potem pozostają tylko wspomnienia -chciałem a mi nie dali.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przez 8 lat swojego urzędowania Pruszkowski nic nie zrobił w kierunku budowy obwodnicy. To było jego zadanie aby dzwonić przynajmniej raz w tygodniu do Wójtowicza i pytać co się dzieje w sprawie obwodnicy. 8 lat zostało zaprzepaszczone. Z tego co pamiętam Bryłowski wsławił sie wybrukowaniem deptaka. A czym wsławił się Pruszkowski ? Dalej widziałem go że sasiada we władzach miasta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...