Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Pierwsze miejsca na listach PiS dla spadochroniarzy?

Utworzony przez antyŻUK, 26 lipca 2011 r. o 20:40
Pamietaj gawiedzi-partie tobą pomiatają i uważają cię za nierozumny twór!TY PO RAZ KOLEJNY UDOWADNIJ,ZE MAJĄ RACJĘ,JESTEŚ BEZ HONORU I IDŹ DO WYBORÓW!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jan napisał:
CZERWONY IDIOTO-obejrzyj sobie NOCNA ZMIANE a oczy ci sie otworza i zobaczysz kto jest kim w tym kraju,POznasz glownych zdrajcow i kto z BOLKIEM wtedy trzymal.
Kto się przezywa sam się tak nazywa, stary dziadku. Możesz się nawet modlić do Lecha Kaczyńskiego, ale to nie zmieni faktów. PO, PiS, SLD, PSL niczym się nie różnią, na różny sposób mamią Polaków. Ile zakładów pracy sprzedano podczas rządów AWS, a ile podczas rządów Marcinkiewicza, Kaczyńskiego?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PANIE MICHALKIEWICZ--PAN SIE KOMPLETNIE NIE NADAJESZ.NIC PAN NIE ROBI DLA LUBLINA,REGIONU I PIS.JEST PAN FACETEM BEZ INICJATYWY I POMYSU.POD PANA KIEROWNICTWEM PIS NIC NIE DZIALA,WOGOLE O NIM NIE SLYCHAC.DAJ PAN SPOKOJ Z TYM KANDYDOWANIEM.JEST PAN WIELKA POMYLKA PIS,ROBI PAN PARTI TYLKO ZLA REKLAME I SWOJA OSOBA TYLKO PAN WKURZA LUDZI
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co z naszą Beatą Mazurek. PODRÓZE PO ŚWIECIE TO NIE GRZECH.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
crx napisał:
Sam szanowałem śp.gen.Błasika.To był zdolny dowódca i przyzwoity człowiek.Do dzisiaj nie potrafię pojąć -dlaczego uległ naciskom i podjął próbę lądowania?To,że miał "lekki" alkohol" w organiźmie ,to jest przyjęcia.Tak jest prawie na całym świecie.Żona jego to zapewne też przyzwoita kobieta.Ale jeśli to prawda z tym "spadochroniarstwem" ,to mam zasadnicze pytanie-DLACZEGO PiS NIE SZANUJE WYBORCÓW I TRAKTUJE ICH JAK PRZYSŁOWIOWY BEZMÓZGOWY TWÓR?Być może i takim on jest, ale mogą znależć się nawet wśród niego ludzie honoru i całkowicie oleją wybory!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Do przyjęcia? Zwykły człowiek przy 0,6 zostaje przestępcą. Spolegliwych generałów obowiązują inne normy? No to mam komunizm.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Do przyjęcia? Zwykły człowiek przy 0,6 zostaje przestępcą. Spolegliwych generałów obowiązują inne normy? No to mam komunizm.
KOMUNIZM w tym dzikim kraju był jest i będzie.Po okrągłym stole tylko opakowanie się zmieniło jak na ładnych POmadkach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...