Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Pies wbiegł pod koła roweru. Mężczyzna upadł i zmarł

Utworzony przez Guest, 1 kwietnia 2016 r. o 12:49 Powrót do artykułu
Psa trzeba trzymać na smyczy !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trzeba pojmać psa i ukarać, niech znajdą go Ci internauci co tak ścigali jakiegoś chłopa co niby specjalnie przejechał kundla. Miejsce psa jest w budzie i w kojcu a nie sobie biegają bez jakiegokolwiek ogarnięcia. Przez pieprzonego kundla nie żyje CZŁOWIEK!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
trochę dziadek przesadził z ta kolarzówką
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kilka lat wstecz pół Polski wyśmiewało się z policjantów z jednego z posterunków policji w naszym województwie za ukaranie kobiety, gdy jej kura wpadła pod radiowóz. Ja wówczas podałem przykład a gdyby ktoś jechał rowerem i dalej było tak jak doszło do opisanego w powyższym artykule zdarzenia. Nie jestem wizjonerem. W tym przypadku policja ma odstąpić od ścigania właściciela psa, czy wówczas właścicielki kury? Nie. Nam najłatwiej idzie krytykowanie wszystkich i wszystkiego z czego naśmiewa się telewizja, prasa, bo oni potrafią zmanipulować wiadomości.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
właściciela psa trzeba ukarać za nieumyślne spowodowanie wypadku ze skutkiem śmiertelnym\
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dużo jeżdżę rowerem po okolicy Puław i Kazimierza i na wioskach z tymi psami to jest plaga jakaś. Właściciele kundli mają w nosie co ich zwierzak robi, Nie można przejechać spokojnie przez wiochę bo zawsze jakiś kundel leci za rowerem i ujada. Ja rozumiem że musi być na wsi pies, ale nie może być tak że człowiek obawia się że zostanie pogryziony. W mieście,żeby nie było że tylko wieś taka zła, niektórzy właściciele też mają innych przechodniów w nosie i puszczają swoje pieski samopas. Mam małe dziecko i nie raz się wystraszyło takiego nadbiegającego kundla, oczywiście reakcja właściciela: "Pan się nie boi on nie gryzie'. Ale gadać to sobie można, jak ktoś ma niewiele więcej rozumu niż pies to mu się nic nie wytłumaczy. Dziadka z artykułu wojna i choroby nie zabiły to go kundel ukatrupił. No paranoja.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeśli ktoś sporo jeździ rowerem to zna dobrze ten temat. Sporo ludzi bierze psy i ich nie pilnuje. Można przecież zostać pogryzionym, wpaść na pasa lub uciekając wpakować się pod samochód. Koty są zdecydowanie lepszymi istotami. Popatrzy i pójdzie w swoją stronę a nie jak kundel ... Policja powinna karać wysokimi mandatami wszystkich którzy z kundlami chodzą bez kagańca. A każdy pies biegający bez właściciela powinien być chwytany przez hycla. Ewentualnie jeśli zostanie namierzony właściciel to powinien zostać ukarany wysokim mandatem. Policja potrafi zarabiać na kierowcach to niech zaczną też na właścicielach psów. Najgorsze jest to, że ludzie nie potrafią zapanować na psem a biorą się za robienie dzieci ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kask ratuje życie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo współczuję rodzinie kolarza. Współczuję też psu, który urodził się w Polsce. Nie jest to jednak tragedia wszystkich. Zarobią na tym zdarzeniu niektóre "firmy".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Za to ja posiadam psa,pilnuję go bardzo ale niestety szaleni rowerzyści i biegacze non stop wjeżdżają/wbiegają wprost na mnie i psa i z góry dziękuję za wściekłe komentarze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zastanawiałem się czy to prima aprilis. jeżeli ten Pan jechał jakieś 50-60 km/h i bez kasku to niestety takie są skutki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
lUDZIE DZIADEK MOZE DOSTAŁAŁ ZAWŁU ALE PO 20.00 JEST CIEMNO LAMPKI NIE WIDZĘ I ODLASKU I KASKU PO 80CE TO WCHAŁUPIE SIE SIDZI A NIE GRAMOLI NA ROWER WYSCIGOWY!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oberwie właściciel psa, ale dlaczego nie miał kasku?! Tym bardziej, jeżeli to rower ze zdjęcia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co z psem?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakby tak zliczyć ilu ludzi rocznie psy zabijają ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Redaktorku - jak się pisze "kolarzówka"?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A jakby tak zliczyć ile psów ludzie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oberwie właściciel psa, ale dlaczego nie miał kasku?! Tym bardziej, jeżeli to rower ze zdjęcia.
Na razie nie ma obowiazku jazdy w kasku. Typ roweru nie ma tu zadnego znaczenia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy można wykupić ubezpieczenia dla psa, właśnie na takie i podobne sytuacje? Powinno być takie ubezpieczenie, a niestety nawet dla pieszych niema, myślę że wielu by takie wykupiło. Stówka na rok raczej nie problem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do szczekaczy;sami sobie pozakładajcie kaski i to szczękowe żeby wam rozumy nie pouciekały!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...