Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Piją i jadą

Utworzony przez kierowca z bombowca, 11 listopada 2009 r. o 14:19 Powrót do artykułu
Napiszcie coś o pozostałych 29 rowerzystach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
DLACZEGO NIE KONFISKUJE SIĘ IM POJAZDÓW TUŻ PO STWIERDZENIU,ŻE PROWADZILI W STANIE NIETRZEŹWOŚCI.MYŚLĘ,ŻE JEST TO MOŻLIWE OD CZASU KIEDY TEN STAN UZNANO ZA PRZESTĘPSTWO A NIE WYKROCZENIE.CZYŻ PRZEDMIOTY UŻYTE DO PRZESTĘPSTWA NIE PODLEGAJĄ KONFISKACIE?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z racji tego że nic mi się nie podoba o co zostałem oskarzony publicznie przez jedną panią napiszę teraz że mi się podoba.Ten artykuł to dziennikarska perełka,nieoszlifowany diament.Gra słów i powaga informacji sprawia że jestem w niebowziety czytając rozkoszne informację.Autorowi gratuluję i bardzo dziekuję za ten artykuł.Chwała ci o 'Mickiewiczu' z komendy wojewódzkiej Policji w Lublinie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...