Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Pijana matka skończyła spacer z dzieckiem w komisariacie

Utworzony przez Gość, 20 marca 2013 r. o 07:05 Powrót do artykułu
Chłopy zeszly na baby , a baby na dziady ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Poniatowa miasto kapusi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
patologia sie powieksza a zonki maja za duzo czasu wolnego ale bym jej wpier***il za to dziecko
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeszcze kilkadziesiąt lat temu nikomu to nie przeszkadzało, nawet wypicie małego piwka na ulicy po pracy, teraz to obraza majestatu dla plebsu i bydła które najechało się do miast. Rośnijcie kapusie dalej, neidługo jeden na drugiego naskoczycie. Bydło,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oni nie zgłosili tego na policję z troski o dziecko, w to nie uwierzę. Mało kogo obchodzą dzisiaj czyjeś dzieci. Ludzie są wredni, zazdrośni, aby podłożyć komuś świnię, żyć czyimś życiem i odwrócić uwagę od swojej marnej egzystencji. Ciekawe ilu ludzi by jej pomogło jakby była okradana lub bita na ulicy? Nikt.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sama mam dziecko i lubię wypić piwo czy drinka. I uważam, że wszystko ma swoje miejsce. Nie jestem za upijaniem się tym bardziej kobiety która ma dziecko pod opieką. jednak nie widzę niczego złego gdy matka latem siądzie pod parasolkami z rodziną np. i napije sie zimnego piwa. Tak jak ciąża to nie choroba tak samo dziecko to nie znaczy abstynencja. Ale widząc pijaną matkę z dzieckiem na pewno bym zareagowała. Może pierwsze zainteresowałabym się sama jej osobą skąd gdzie i jak.Może wystarczyłaby jej pomoc po prostu drugiego człowieka. No takie jest moje zdanie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Klaudia napisał:
Sama mam dziecko i lubię wypić piwo czy drinka. I uważam, że wszystko ma swoje miejsce. Nie jestem za upijaniem się tym bardziej kobiety która ma dziecko pod opieką. jednak nie widzę niczego złego gdy matka latem siądzie pod parasolkami z rodziną np. i napije sie zimnego piwa. Tak jak ciąża to nie choroba tak samo dziecko to nie znaczy abstynencja. Ale widząc pijaną matkę z dzieckiem na pewno bym zareagowała. Może pierwsze zainteresowałabym się sama jej osobą skąd gdzie i jak.Może wystarczyłaby jej pomoc po prostu drugiego człowieka. No takie jest moje zdanie.
Takie teraz czasy przyszły,że ja tak oficjalnie na twoim miejscu bym o takich rzeczach nie pisała. Wjadą żołnierze od tuska i dziecko wyląduje w bidulu, to jest teraz takie trendy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Okropna historia, a takich coraz więcej http://www.psycholog-wroc.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...