Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Pijany kłusownik grasował na Wiśle

Utworzony przez Gość, 18 maja 2013 r. o 12:57 Powrót do artykułu
nie dadzą człowiekowi nawet złapać sobie coś do jedzenia,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Teraz w okresie kiedy wiele ryb żyjących w Wiśle odbywa tarło , proceder kłusowniczy jest zjawiskiem nagminnym w tamtych okolicach, policja i straż rybacka pownna przebywać tam częściej i nie tylko w dzień, noc jest porą kiedy są najbardziej aktywni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Teraz w okresie kiedy wiele ryb żyjących w Wiśle odbywa tarło , proceder kłusowniczy jest zjawiskiem nagminnym w tamtych okolicach, policja i straż rybacka pownna przebywać tam częściej i nie tylko w dzień, noc jest porą kiedy są najbardziej aktywni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ku*** mać, koleś coś do żarcia chciał złapać bo kase pewnie przepił, a tu je***e ku*** mu jeszcze grzywne dojebią albo do pierdla wsadzą, ja pier***e w jakim państwie ,my żyjemy, Północna Korea czy jak?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak nie kłusować,to jak TUSKU żyć !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chce złapać ryby do jedzenia bo kasę przepił to niech sobie wedkę weźmie wtedy nie przetrzebi wodostanu i krzywdy przyrodzie nie zrobi. Nawet bez karty wędkarskiej niech sobie łapie. Ja bym kłusowników obligatoryjnie do kryminału wsadzał bo to jest plaga której skali mało kto jest świadomy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
może mi któś powiedzieć jak zrobić taką drygawice gdy do słupa ze światłem daleko? łowie normalnie wędko ale baba mnie nieraz rozlicza jak podchmielony wróce z jedno rybo no i taka drygawica by sprawę załatwiła że to podobno z przetwornicy idzie takie coś zrobić wie ktoś ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kłusownik napisał:
Jak nie kłusować,to jak TUSKU żyć !!!
Dajciemu adres Niesiołowskiego nich mu wskaże najbliże szczawisko. Co już szczaw nie smakuje, popatrz na niesiołowskiego jakwygląda po szczawiu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dajcie spokuj,taki kłusownik wszystkich ryb nie wyłapie!!! a apropo to nie kłusownik tylko rybak ! , a ta ochrona to by się wzieła za tych co tróją wisłe tymi sciekam róznymi ,to jest najgorsze przesto najwiecej ryb wymiera . kedys kłusowali czesciej niz teraz i ryb było multóm, a teraz syf wpószcza no i po rybach !!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a dlaczego kłusownik sie mówi przeciesz to beze sensu???????????????????????????????????????????????????????????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ręce i nogi połamac
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...