Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Na moje wyczucie rowerzysta dał co najmniej dwie setki...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
he he no tak!! Przecież widać to gołym okiem na zdjęciu... Co za ludzie, nawet nie potrafią zrobić porządnego artykułu..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to zdjęcie widziałem już kilkanaście razy, niestety nie potrafią zrobić nowych
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Policjańci z drogówki to tylko rowerzystów potrafią nękać i łapać, nikogo innego, cwaniaki takie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TO JESZCZE MOŻE USTALĄ WŁAŚCICIELA CZARNEGO VANA LOP 04545(PODOPIECZNY), KTÓRY DZISIAJ PRZED LUBELSKIM OBI USZKODZIŁ MI SAMOCHÓD I SOBIE BEZKARNIE POJECHAŁ. CHCIAŁBYM Z NIM POROZMAWIAĆ 609 836 823. MONITORING ŚWIADEK POLICJA SĄD GRODZKI TO DŁUGA DROGA UCZENIA UCZCIWOŚCI.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ahh zawsze sa tam gdzie ich nie trzeba, nigdy ich nie ma tak gdzie być powinni;/ a łapówke pewnie i tak wzieli
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Łapówka to przestępstwo, jazda PO pijaku także, więc nie wiem o co komentatorom chodzi. 1,7 promila to wynik zdecydowanie za wysoki w KAŻDYM cywilizowanym kraju, nawet takim, gdzie norma dopuszcza 0,5 , 0,8 , czy nawet 1,0. Jak Wam się taki zawodnik wsadzi pod samochód a Wy wjedziecie na chodnik przy omijaniu i potrącicie przechodniów to zmienicie ton komentarzy. Można mieć różne zarzuty to policji, ale tu nie widzę cienia powodu by ich krytykować. Jeszcze sąd POwinien oprócz standardowej kary zasądzić takiemu klientowi z 500 godzin przeprowadzania dzieci przed szkołą w żółtej kamizelce obowiązkowo noszonej cały dzień z napisem, że odbywa karę za jazdę PO pijaku, oczywiście PO opłaceniu z własnej kieszeni przejściu specjalnego kursu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Łapówka to przestępstwo, jazda PO pijaku także, więc nie wiem o co komentatorom chodzi. 1,7 promila to wynik zdecydowanie za wysoki w KAŻDYM cywilizowanym kraju, nawet takim, gdzie norma dopuszcza 0,5 , 0,8 , czy nawet 1,0. Jak Wam się taki zawodnik wsadzi pod samochód a Wy wjedziecie na chodnik przy omijaniu i potrącicie przechodniów to zmienicie ton komentarzy. Można mieć różne zarzuty to policji, ale tu nie widzę cienia powodu by ich krytykować. Jeszcze sąd POwinien oprócz standardowej kary zasądzić takiemu klientowi z 500 godzin przeprowadzania dzieci przed szkołą w żółtej kamizelce obowiązkowo noszonej cały dzień z napisem, że odbywa karę za jazdę PO pijaku, oczywiście PO opłaceniu z własnej kieszeni przejściu specjalnego kursu.
Co tak podkreślasz PO PO PO, toż to banda nierobów i nieudaczników. Odnośnie tematu, to zawsze dawało się łapówki, daje się i będzie się dawało. Obojętnie czy przy rządach będzie PO, PIS, SLD, czy kto inny .....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...