Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Piłkarski Dziennik w Regionie. Pobierz PDF

Utworzony przez kamil, 16 sierpnia 2012 r. o 10:44 Powrót do artykułu
Płacic za takie coś. Heheheheh Cały ten wasz gówniany biznes strzelił sobie samobója.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam nadzieję, że nikt za to gówno nie będzie płacił nawet 1 grosza.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wy dwaj wyżej jesteście tępe łosie, bo póki co to Piano jest darmowe, jeszcze przez miesiąc.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Marku, wiem że chcesz reklamowac ten syf, ale spójrzmy prawdzie w oczy, kto przy zdrowych zmysłach, bedzie płacił za te wasze wypociny, na temat totalnego dna, które zostało osiągniete przez tych wspaniałych piłkarzy. Pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie reklamuję. Po prostu póki jest darmowe to korzystam i czytam. Jak okres darmowy się skończy - przestanę. Nie jestem zwolennikiem płacenia za treści w sieci, ale najpierw wypadałoby się zapoznać ze szczegółami Piano a potem dopiero toczyć pianę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
cheap lebron 9 shoes for sale | kevin durant shoes | wholesale Nike Yeezy 2 | wholesale lebron 9 shoes | cheap kevin durant shoes | cheap nike yeezy 2 | lebron 9 shoes
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...