Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
nudzisz się? to idź na patrol a nie siedź za biurkiem i wypisujesz swoje złote myśli
Ale taka jest prawda, niestety...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
przypominam tylko, że 2 lata temu taki "dziadek" poszedł z kanistrem benzyny do mopsu i podpalił 2 urzędniczki, czemu jego nie żałujecie? biedny dziadzio poszkodowany przez państwo, nie miał za co żyć... starsi ludzie sa nieprzewidywalni, maja zespoły demencyjne, ten dziadek co innego mówi różnym mediom, przysłuchajcie się... nie sadze żeby policjant powiedział, cytuje dziadka: "dawaj dokumenty ku*wo"... włączcie własne myślenie, jak was tam nie było nie oceniajcie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziadek, masz wykonywać polecenia policjanta a nie wjeżdżać do garażu. Jeżeli tego nie rozumiesz to błoto przypomniało Ci o tej powinności.
Nie wiadomo jak reagować na twoje wypociny. Czy się śmiać, czy płakać? Swoją wypowiedzią potwierdzasz powiedzenie: "pusty jak gwizdek policyjny".  Życzę ci aby twoich rodziców spotkał taki sam los! Ciekawe jaka będzie twoja reakcja? Czy będziesz miał wtedy taką "mądrą minę " jak milicjant na filmie i będziesz powtarzał  " trzeba wykonywać polecenia", czy zachowasz się inaczej?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a dlaczego nikt nie pisze o zachowaniu dzidka i za co policja go goniła ? Może trzeba zacząć od tego że ten pan i jego żona to największe kłótliwe staruchy na wsi. Pan notorycznie zajezdza drogę, wymusza pierszeństwo, ta starucha zaś kłóci się z kazdym w sklepie. Chodziło o interwencję bo facet uciekał !!! przed policją a istniało podejrzenie potrącenia. Schował się w garazu i nie otwierał wiec policja użyła siły. Potem staruchy rzuciły się do bicia. Coś wiecej ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pani Jadziu, gdyby wszyscy starsi ludzie byli jak wspaniali jak pani to faktycznie żyłoby nam sie lepiej :)   brawa dla pani Jadzi, a tych dziadków co chodza po mediach mi żal, pewnie w ich domu nie ma miłosci, empatii, spokoju, 
Zapraszam w plener do Puław. Tu jest całkiem sympatycznie i wesoło. Miejsce w sam rad dla rodzin.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zapraszam w plener do Puław. Tu jest całkiem sympatycznie i wesoło. Miejsce w sam rad dla rodzin.
haha puławy miasto wieśniaków i patologi z wólki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
komu wsadzi jak nie jadzi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
haha puławy miasto wieśniaków i patologi z wólki.
Hej ślachetne Ono, skund piszesz ? Wieesz Wieśniaki z miasta Puławy, pytają gdzie to tak piszu słowo "patologi" ?  U wos to może przechodzi ? Tam u wos to pewno jesteś królem lub księzniczką  rynsztoka. zazroszcze. :blush:
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
potwierdzam   a dlaczego nikt nie pisze o zachowaniu dzidka i za co policja go goniła ? Może trzeba zacząć od tego że ten pan i jego żona to największe kłótliwe staruchy na wsi. Pan notorycznie zajezdza drogę, wymusza pierszeństwo, ta starucha zaś kłóci się z kazdym w sklepie. Chodziło o interwencję bo facet uciekał !!! przed policją a istniało podejrzenie potrącenia. Schował się w garazu i nie otwierał wiec policja użyła siły. Potem staruchy rzuciły się do bicia. Coś wiecej ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
(ŻAL) MI CIE .
Ależ ten korespondent to glina i nie wie, ze  dziadek to jest dla wnuków.Dla niego to Pan
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
okolice Pliszczyna zamieszkuje agresywna populacja . kilkakrotnie doświadczyłem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
słowo normalnego człowieka przeciw słowu funkcjonariusza? jak obstawiasz? komu uwierzą?
  dowodom, człowieku, dowodom..............
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale jaja!!!!Dwoje dziadków poturbowało policjantów.To kogo oni zatrudniają w tej policji?Lebiegów jakichś.A stwierdzić należy,że wielu policjantów to takie półgłówki-osilki (do pokonania przez starych pryków) A co do siły to mam sąsiada który ma 90 lat i jeszcze raz w tygodniu bzyka młódki.Taki z niego "słabeusz"
Ale ci szkoda, że on może, a ty nie!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
potwierdzam   a dlaczego nikt nie pisze o zachowaniu dzidka i za co policja go goniła ? Może trzeba zacząć od tego że ten pan i jego żona to największe kłótliwe staruchy na wsi. Pan notorycznie zajezdza drogę, wymusza pierszeństwo, ta starucha zaś kłóci się z kazdym w sklepie. Chodziło o interwencję bo facet uciekał !!! przed policją a istniało podejrzenie potrącenia. Schował się w garazu i nie otwierał wiec policja użyła siły. Potem staruchy rzuciły się do bicia. Coś wiecej ?
Uuuu jaką piękną historię się stworzyło, nic dodać nic ująć ! potrącenie... o tych faktach nikt nie wiedział. Jak przykro, te media, wszystko ukryją doprawdy. Zamknij tą twarz, bo zapewne pod tym sklepem siedzisz dzień w dzień jak tak często słuchasz jak się kobieta kłóci. A dziadek wymusza na Tobie pierszenstwo jak leziesz upojony środkiem szosy? I powinni wezwać oddział interwencji jak schowali się w garażu, i wyważyć koniecznie drzwi. A może policjant pomylił drzwi ze starszymi ludźmi i walił w nich, bo prędzej tak to wygląda :) Weź oddech i dopuść powietrze do mózgu, bo szkoda czytać te Twoje wypociny. Koniecznie wyjdź z tego sklepu, bo mózg to już Ci przeżarło co nieco.. Ciesz się ciesz, do czasu, Połamania nóg w kontaktach z Takim funkcjonariuszem - szeryfem prawa !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
okolice Pliszczyna zamieszkuje agresywna populacja . kilkakrotnie doświadczyłem
 
okolice Pliszczyna zamieszkuje agresywna populacja . kilkakrotnie doświadczyłem
To przestań tam łazić biedaczku, bo Cię zatłuczą. A jak widzisz policja nie radzi sobie ze starszymi ludźmi, a co mówić z całą agresywną populacją. ha ha ha. Naprawdę mi Cię szkoda.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mam pytanie - a czy policja może wchodzić na teren posesji bez zezwolenia właściciela ? o ile widziałem wypowiedź Pani z policji - chodziło o wykroczenie drogowe ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mam pytanie - a czy policja może wchodzić na teren posesji bez zezwolenia właściciela ? o ile widziałem wypowiedź Pani z policji - chodziło o wykroczenie drogowe ?
  Czy może , tak gdy zachodzi prawdopodobieństwo popełnienia przestępstwa , w takiej sytuacji powinien okazać legitymację służbową i i przedstawić się (imię,nazwisko,stopień służ.) ,również na legitymację może dokonać przeszukania 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Uuuu jaką piękną historię się stworzyło, nic dodać nic ująć ! potrącenie... o tych faktach nikt nie wiedział. Jak przykro, te media, wszystko ukryją doprawdy. Zamknij tą twarz, bo zapewne pod tym sklepem siedzisz dzień w dzień jak tak często słuchasz jak się kobieta kłóci. A dziadek wymusza na Tobie pierszenstwo jak leziesz upojony środkiem szosy? I powinni wezwać oddział interwencji jak schowali się w garażu, i wyważyć koniecznie drzwi. A może policjant pomylił drzwi ze starszymi ludźmi i walił w nich, bo prędzej tak to wygląda :) Weź oddech i dopuść powietrze do mózgu, bo szkoda czytać te Twoje wypociny. Koniecznie wyjdź z tego sklepu, bo mózg to już Ci przeżarło co nieco.. Ciesz się ciesz, do czasu, Połamania nóg w kontaktach z Takim funkcjonariuszem - szeryfem prawa !
debli i pisior w jednym
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kto zna tą cała rodzinę to zdanie ma na pewno ciekawe.... bzdur dziennika wschodniego nie warto czytać :) wyjątkowo wierzę Policji, przez to jak ta rodzina się zachowuje i co sobą reprezentuje:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
 zgodnie z ustawą nie wykonywanie poleceń zgodnych z prawem... a takim na pewno było gdy kazał wyjść mu z auta..to  miał prawo użyć środków przymusu. tak samo bierny czy czynny opór. nieważne czy stary czy młody.  dziadki piwa naważyli, a teraz robią się ofiarami. a rodzinka zamiast się w chałupie zamknąć ze wstydu to widocznie temat podłapała  i z dziennikiem wschodnim  chyba na coś liczą...  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 7

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...