Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Płouszowice: Dyrektor szkoły wygrała

Utworzony przez Gość, 22 sierpnia 2012 r. o 18:49 Powrót do artykułu
To nie samoń to gamoń!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wójt dyryguje wojewodą. Śmiech na sali. Kpina.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W koncu!!! a Wojta to propnuje odwolac !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ala jaja na całę województwo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
odwołać wójta!!!!!! 1. za niekompetencję. 2. za brak wiedzy. 3. za nieprzyzwoitą upartość 4. za to, że w nominacji nadal bezpodstawnie krytykuje wyższe instancje. 5. za stratę zaufania do funcjonariusza publicznego jakim jest wójt. A TAK NA MARGINESIE CO JAKIE WYKSZTAŁCENIE MA TEN wójt????? Hmmmm ... zapewne nic związanego z prawem bo baranki nie wedzy strzela, że aż zgagę mam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
odwołać teraz trzeba wójta!!!!! Kto jego wybrał....myslę,że to jego ostatnia kadencja.........Płouszowice zmienić Gamoniaaaaaaa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja jestem za wójtem. Mam nadzieję, że kolejne wybory wygra. Kto mieszka w gminie wie, jak rządzi i świetnie też pamięta wcześniejszego wójta, co przegrał. Ten jest dużo lepszy! A kto tu krytykuje, to politykę próbuje uprawiać i tyle.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cieszę się, że to koniec tego żenującego spektaklu. Chyba w następnych wyborach nikt nie będzie miał wątpliwości jakie predyspozycje ma obecny wójt. Nie wiem tylko czy opłaca się mieszkańcom czekac do kolejnych wyborów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
K. napisał:
A ja jestem za wójtem. Mam nadzieję, że kolejne wybory wygra. Kto mieszka w gminie wie, jak rządzi i świetnie też pamięta wcześniejszego wójta, co przegrał. Ten jest dużo lepszy! A kto tu krytykuje, to politykę próbuje uprawiać i tyle.
Może i lepszy ale jednak gamoń.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Toi tak chłop stanął na wysokości zadania. Ja znam takiego wójta, który mimo rozstrzygnięcia nadzorczego Wojewody przez ponad rok utrzymywał na stanowisku osobę powołaną z naruszeniem prawa, która w dodatku podpisywała decyzje w imeniu wójta. Prokuratura nie dopatrzyła się nieprawidlowości. Uznał, że Wójt "działał w interesie społecznym". Jak widać gamoni jest wszędzie pełno. To "dziki kraj".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niestety, niektóre z Państwa opini nie poruszają ważnych problemów , pierwszy to są koszta , społeczne i finansowe , rozpoczete są sprawy w Sadzie Pracy ,prawdopodobnie zasądzone zostanie odszkodowanie, trzeba było opłacić dwie po. ( tak bo w ostatnim czasie powołana została Pani Pyszniak ) czy wójt pokryje je z własnej kieszeni , ile gmina straciła na swoim wizerynku , walka z MEN, Wojewodą Kuratorem , w jakim to stawia nas świetle że taki człowiek nas reprezentuje. Może te koszta pokryją fani Pana Samonia , bo ja i moja rodzina ni mamy ochoty aby nasze podatki wójt marnotrawił na prywatne wojenki . Ile na tym wszystkim zarobił prawnik , czy to Państwa nie interesuje , krytyka poprzednika jest już śmieszna ,bo obecny wójt rządzi sześć lat , gdzie te jego slogany wyborcze , zapytajcie go ile w tej chwili gmina toczy sporów sądowych , niestety opinia o wójcie bierze sie z Gazety Jastkowskiej którą to wójt osobiście recenzuje . To że są robione w gminie jakieś inwestycje to bez łachy, bo to nasze podatki , pytanie jest istotniejsze , gdzie są trwonione nasze pieńiądze ,na sądy ,prawników i ich opinie ,wysąką pensje wójta,sekretarkę (córkę radnnego muzyka). A może w 12-to tys. gminie znajdze się mądrzejszy od Samonia ,, doktor '' który zechce się podjąć wyprowadzić naszą gminę z szamba w które wpakował nas Samoń .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gratuluję wyboru dyrektora pachnącego procentami i "pożyczającego" sprzęt szkolny do domu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja osobiście popieram wójta i mam nadzieje, że wygra kolejne wybory, a mieszkańcy Płouszowic pozbędą się Chudzika, rodzice uczniów wyrzucą na zbity pysk p. Dzierżak. Wtedy wreszcie zapanuje słodki spokój.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mieszkaniec napisał:
Ja osobiście popieram wójta i mam nadzieje, że wygra kolejne wybory, a mieszkańcy Płouszowic pozbędą się Chudzika, rodzice uczniów wyrzucą na zbity pysk p. Dzierżak. Wtedy wreszcie zapanuje słodki spokój.
Skąd ta pewność? Po złym Panie jeszcze gorszy nastanie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Śmieszne rzeczywiście że wójt rolnik z wykształcenia podważa opinię wojewody, kuratora, ministra. Czyżby kancelaria prawnicza słono opłacana przz gmine tak dała ciała?/ Czy prawnicy działaja wg zlecenia a nie prawa? A co do wpisów o poprzedniku, to słusznie ktos zauważył, że go 6 lat nie ma. 6 lat to kawał czasu żeby wyzwolić sie z kompleksów, zakasać rękawy i pracować a nie skłócać ludzi i cały czas juz szykowac sie do nowych wyborów. Potrzebujemy inwestycji, nowych inicjatyw i lepszych relacji a nie włóczenia sie po sądach, w dodatku za nasze podatki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
obcy napisał:
Skąd ta pewność? Po złym Panie jeszcze gorszy nastanie. [/quote] [quote name='obcy' timestamp='1345710357' post='666873'] Skąd ta pewność? Po złym Panie jeszcze gorszy nastanie.
Wtedy wszyscy podkula ogony, jak obecnie całe środowisko oświatowe i będa potulnymi barankami. Brawo dla pani dyrektor że miała odwage walczyc mimo że kolezanki dyrektorki ja nie wsparły.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mieszkaniec napisał:
Ja osobiście popieram wójta i mam nadzieje, że wygra kolejne wybory, a mieszkańcy Płouszowic pozbędą się Chudzika, rodzice uczniów wyrzucą na zbity pysk p. Dzierżak. Wtedy wreszcie zapanuje słodki spokój.
Ale będzie sielsko. Obgada się wszystko ze swoimi ziomalami a chołota niech przyjmuje co jej jasnie oświecona władza podrzuci. Nie będzie opozycji, przeciwników, krytykantów i mozna robic co sie chce!!! Jak czytam takie durne wpisy, to myślę że cały trud opozycji, walczącej o nowe państwo poszedł na marne. Wielu wolałoby knebel i flirciki z władzą. Rzygać i płakać się chce!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mieszkaniec napisał:
Ja osobiście popieram wójta i mam nadzieje, że wygra kolejne wybory, a mieszkańcy Płouszowic pozbędą się Chudzika, rodzice uczniów wyrzucą na zbity pysk p. Dzierżak. Wtedy wreszcie zapanuje słodki spokój.
Chudzik to jeden z niewielu co nie czapkuje samoniowi, bo facet ma jaja ,a propo czy ktoś widział kiedyś żonę naszego przykładnego ,statecznego męża ,ojca, i katolika ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I co tu sie spodziewać ,POLSKA wygrywa głupota jak zawsze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Joasia napisał:
Chudzik to jeden z niewielu co nie czapkuje samoniowi, bo facet ma jaja ,a propo czy ktoś widział kiedyś żonę naszego przykładnego ,statecznego męża ,ojca, i katolika ?
A co wam się taka polacka wścibskość udziela? Od razu chcecie wiedzieć wszystko o żonie, dzieciach, zawartości portfela, mieszkania i garażu. Gdzie prawo do prywatności? Wy jesteście anonimowi i nikt was nie lustruje w ten sposób więc uszanujcie także innych ludzi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...