Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Pożyjemy zobaczymy. Samotna matka mająca jedno dziecko i zarabiająca 2000 tys na rękę tylko się smakiem obejdzie.
żartujesz nawet gdy się zarabia 1360 obecnie a z rentą syna 1760 jak ja nie dostanie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zamiast dawać tym co zarabiają nieraz po 10- 50 czy nawet 100 tysięcy dajcie tym co pracują za te 1350 zł do wysokości średniej krajowej te 500 zł a tym gdzie zdrowy, silny byczek któremu nie chce mu się pracować na rodzine i kilka lat siedzi na garnuszku ośrodka pomocy społecznej po 250 zł by zachęcić go do pracy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Aby rząd mógł dać musi komuś zabrać. tylko komu ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Świetny pomysł! Popieram! I hasło na transparenty dla szKODników: "Tylko patologia ma dwoje lub więcej dzieci", "Na znak protestu nie płacimy alimentów i nie bierzemy po 500".
10/10 BRAWO!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jedni woleli żreć OSMIORNICZKI, inni woleli wydać 500+ na dzieciaki. Polacy zadecydowali, kto lepiej dla nich bedzie rządził.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
żartujesz nawet gdy się zarabia 1360 obecnie a z rentą syna 1760 jak ja nie dostanie.
A dostanie ktoś, kto zarabia 5 razy więcej i ma aż...2 dzieci. Będzie gniot czy Prawo? I gdzie Sprawiedliwość?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie chcę nawet czytać o tym patologicznym pomyśle....bezmyślna realizacja obietnicy wyborczej! Marnotrawstwo publicznych pieniędzy i pomoc nie tym co trzeba, nie dziwię się, że ludzie myślący opuszczają ten kraj...
Popieram zamiast dawać po 500 na dzieci lepiej wyposażyć kilka gabinetów poselskich, a może na jakąś odprawę, premię dyrektorowi, a najlepsza była by wycieczka do Peru. Reszta na pewno wyjedzie albo zdechnie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Program 500 PLUS skierowany jest na dofinansowanie rozwoju i wychowania DZIECI. Ma wspierać rozwój i edukację DZIECIAKÓW w polskich rodzinach . O poziomie zarobków dorosłych decydują sami dorośli .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Drodzy KODzierze, tudzież inni odstawieni od żłobów beneficjenci naszych podatków. Czy jak "wasz rząd" psl-po wprowadzał bezpłatne in vitro (trzy próby), to zostało przyjęte ograniczenie związane z wysokimi dochodami starających się rodziców? ZAORAŁEM?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skoro członkowie po-psl kwestionują program 500+, to proponuję idźcie do następnych wyborów z hasłem likwidacji tego tak niedoskonałego programu 500 Plus. Albo dajcie go na transparent KODziarzom. Powodzenia!
Ja osobiście na następne wybory pójdę z hasłem 1000+, wygram, rozdam wam wasze pieniądze, a sam zostanę królem. I wszyscy będą szczęśliwi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Z punktu widzenia finansów publicznych pogram nie jest zagrożeniem."? - dość odważne stwierdzenie. "Nie ma czegoś takiego jak publiczne pieniądze. Jeśli rząd mówi, że komuś coś da, to znaczy, że zabierze tobie, bo rząd nie ma żadnych własnych pieniędzy."
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Program 500 PLUS skierowany jest na dofinansowanie rozwoju i wychowania DZIECI. Ma wspierać rozwój i edukację DZIECIAKÓW w polskich rodzinach . O poziomie zarobków dorosłych decydują sami dorośli .
 Program skierowany jest na rozwój, wychowanie i edukacje ale nie dla pierworodnych ich widocznie rząd spisał na straty wykluczając ze społeczeństwa odmawiając tego wsparcia  bo jak nazwać taką decyzje rządu. Jeśli chodzi o zarobki zwłaszcza w lubelskim to chyba niema zbyt wielkiego wyboru a ty człowieku albo masz dobrą pracę po znajomości albo jesteś oderwany od rzeczywistości.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
 Program skierowany jest na rozwój, wychowanie i edukacje ale nie dla pierworodnych ich widocznie rząd spisał na straty wykluczając ze społeczeństwa odmawiając tego wsparcia  bo jak nazwać taką decyzje rządu. Jeśli chodzi o zarobki zwłaszcza w lubelskim to chyba niema zbyt wielkiego wyboru a ty człowieku albo masz dobrą pracę po znajomości albo jesteś oderwany od rzeczywistości.
  Ile lat ma Twoje dziecko? Zajdź w kolejną ciążę i po problemie. 1 dziecko dwóch rodziców nawet z najniższej pensji "opędzi", z kolejnym już gorzej,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wystarczy, że polski rząd "zabierze" zagranicznym sieciom handlowym należne podatki, zagranicznym bankom zmniejszy marże z kredytów np. z 10% do 4% (jak w Niemczech), przestanie kupować najdroższy gaz i ropę od Rosji i zacznie sprowadzać z innych krajów w cenie kilkaset procent niższej niż obecna. Wcale nie musi mi od razu czegoś zabierać (jak ci od ośmiorniczek, amber gold i wyssanej kasy z OFE).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak śmiało patrzę na panią minister to odechciewa się zakładania rodziny - kawaler na wydaniu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo Pani Beato! Tak 3mać! Dzieciaki, szkolnictwo i obronność powinny być waszym priorytetem przez te 4 lata.
A nie ojciec Tadeusz :))) ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ile lat ma Twoje dziecko? Zajdź w kolejną ciążę i po problemie. 1 dziecko dwóch rodziców nawet z najniższej pensji "opędzi", z kolejnym już gorzej,
Ja wychowałam dla polski swoje dzieci, nie dostając ani grosza wsparcia  nawet rodzinnego mimo że byłam samotną  matką i odkąd się rozwiodłam zawsze za najniższą krajową bo nikt nie chciał i nie chce zatrudniać takich jak ja mimo świetnych kwalifikacji. Na duże miasto nie było mnie stać zwłaszcza gdy chodziło o wynajęcie mieszkania, zagranice nie wyjechałam ze względu na dzieci których nie pozwolił zabrać kochający tatuś który nie płacił alimentów, ani razu ich nie odwiedził przez 12 lat mimo zaproszeń chociażby na  komunie. Dla tego wkurza mnie taka opinia jak twoja bo wszystkie dzieci  są nasze i nie ma znaczenia ile mają lat czy jest pierwsze czy drugie ani ilu rodziców na nie pracuje. Powiem tak nie ma znaczenia czy jedno czy dwoje koszty są takie same bo w pełnych rodzinach z dwojgiem kryterium dochodowe się zwiększało a przy jednym dla samotnego rodzica wystarczył 1250zł  a dziś to 1600 zł więc wynajmij mieszkanie opłać a zobaczymy ile ci zostanie na życie. Kiedy naprawdę bogaci kiedyś tak jak ja nie dostawali a dziś dostaną i gdzie tu sprawiedliwość
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A teraz wyobraźmy sobie: rząd z powodu krytyki wycofuje się z programu 500+. Nikt nie dostanie ani złotówki. Będzie po równo. Sprawiedliwie i dobrze? Wszyscy będą zadowoleni?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Priorytetem na pierwszym miejscu miała być ustawa emerytalna  a nie 500+. Przyszli emeryci nie dajmy się, zaczynają już kręcić, za leżenie i pieprzenie się młodym dają po 500 zł na każde dziecko, gdzie mając 3-8 dzieci do cholery pieniędzy dostaną za darmo, a my starzy po 30-45 latach pracy ledwie ciepli, schorowani mamy zapieprzać za grosze, bo najniższa 1300 zł netto i dużo osób po tylu latach pracy ma taką lub mało co większe wynagrodzenie. NIE DAJMY SIĘ, NIE DAJMY SIĘ, IDŹMY NA WARSZAWĘ, BIERZMY NOŻE, SIEKIERY, KOSY, WSZYSTKO CZYM SIĘ DA WALCZYĆ I WALCZMY O SWOJE ZA PRACĘ, MŁODE, ZDROWE PRÓŻNIAKI LEŻA I MAJĄ ZA DARMO A MY MAMY NA NICH PRACOWAĆ, O NIE, WALCZMY NA ŚMIERĆ NA ZYCIE, OSZUKUJĄ NAS, OKRADAJĄ NAS, BO CO ROKU TO ZMIESZAJĄ EMERYTURY, robią z nas idiotów od lat a my siedzimy cicho
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Priorytetem na pierwszym miejscu miała być ustawa emerytalna  a nie 500+. Przyszli emeryci nie dajmy się, zaczynają już kręcić, za leżenie i pieprzenie się młodym dają po 500 zł na każde dziecko, gdzie mając 3-8 dzieci do cholery pieniędzy dostaną za darmo, a my starzy po 30-45 latach pracy ledwie ciepli, schorowani mamy zapieprzać za grosze, bo najniższa 1300 zł netto i dużo osób po tylu latach pracy ma taką lub mało co większe wynagrodzenie. NIE DAJMY SIĘ, NIE DAJMY SIĘ, IDŹMY NA WARSZAWĘ, BIERZMY NOŻE, SIEKIERY, KOSY, WSZYSTKO CZYM SIĘ DA WALCZYĆ I WALCZMY O SWOJE ZA PRACĘ, MŁODE, ZDROWE PRÓŻNIAKI LEŻA I MAJĄ ZA DARMO A MY MAMY NA NICH PRACOWAĆ, O NIE, WALCZMY NA ŚMIERĆ NA ZYCIE, OSZUKUJĄ NAS, OKRADAJĄ NAS, BO CO ROKU TO ZMIESZAJĄ EMERYTURY, robią z nas idiotów od lat a my siedzimy cicho
 
Priorytetem na pierwszym miejscu miała być ustawa emerytalna  a nie 500+. Przyszli emeryci nie dajmy się, zaczynają już kręcić, za leżenie i pieprzenie się młodym dają po 500 zł na każde dziecko, gdzie mając 3-8 dzieci do cholery pieniędzy dostaną za darmo, a my starzy po 30-45 latach pracy ledwie ciepli, schorowani mamy zapieprzać za grosze, bo najniższa 1300 zł netto i dużo osób po tylu latach pracy ma taką lub mało co większe wynagrodzenie. NIE DAJMY SIĘ, NIE DAJMY SIĘ, IDŹMY NA WARSZAWĘ, BIERZMY NOŻE, SIEKIERY, KOSY, WSZYSTKO CZYM SIĘ DA WALCZYĆ I WALCZMY O SWOJE ZA PRACĘ, MŁODE, ZDROWE PRÓŻNIAKI LEŻA I MAJĄ ZA DARMO A MY MAMY NA NICH PRACOWAĆ, O NIE, WALCZMY NA ŚMIERĆ NA ZYCIE, OSZUKUJĄ NAS, OKRADAJĄ NAS, BO CO ROKU TO ZMIESZAJĄ EMERYTURY, robią z nas idiotów od lat a my siedzimy cicho
Dobrze gada !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...