Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Swoj za swoim stoi i mundurem sie broni ! co z tego ze czachor to chłopak o nie zbyt fajnej przeszłosci. Nie oznacza to ze on jest temu winien. Rodzina .... boi sie ze ziec straci prace a przy tym jego zona i wymyslaja teraz niestworzone historie. Z tego co wiem czachor ma swiatkow ktorzy widzieli jak .... zaczepił czachora. Gdyby byl winien na pewo by sie bronił, ale uznał ze to bez sensu i dobrze zrobił ! u... dzidów ! i uwazam ze wywlekanie tego co było kiedys jest niepotrzebne. ... nie maja co wymylic hahaha
Ostatnio edytowany 5 maja 2010 r. o 15:06
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jacuś powinien wyzdrowieć, i jeszcze raz powinien dostać taki sam wpier***!!! Zarobił w łeb gówniarz i wielkie hallo pismak zrobił! Tacy jak Czachor powinno się lać dwa razy dziennie i sprawdzać czy równo puchnie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
haha napisał:
i kolejny członek rodziny buhaahhaha
buba, to ty?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem pewna że gdyby Jacek Czachor również oddał parę strzałów to za chwile byłaby policja i wszytko byłoby na Jacka że to on pobił Pana Zbigniewa a niestety Jednak to Pan Zbigniew dokonał tego czynu czy pan Zbigniew ma siniaki?? no chyba nie !! a ten chłopak nie zaciekawię wygląda, chyba widać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
takie limo to powagi nie dodaje. Fakt.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
:) napisał:
Jestem pewna że gdyby Jacek Czachor również oddał parę strzałów to za chwile byłaby policja i wszytko byłoby na Jacka że to on pobił Pana Zbigniewa a niestety Jednak to Pan Zbigniew dokonał tego czynu czy pan Zbigniew ma siniaki?? no chyba nie !! a ten chłopak nie zaciekawię wygląda, chyba widać.
fioletowe cienie robią swoje.. gratuluje charakteryzacji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niewinny człowiek, który uczciwie pracuje i wychowuje swoje dzieci i wnuki ma teraz nieprzyjemności przez szumowinę !!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To możę trzeba zobaczyć tego siniaka i spróbować zmyć te cienie ?? mogę się zakładać ze nikt nie zmyje !!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no zaraz chwileczke czepiliscie sie rodziny czachorów a nie bierzecie pod uwage tego ze rodzina .... równiez ma nie miła przeszłoasc. ....................
Ostatnio edytowany 5 maja 2010 r. o 16:06
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
:) napisał:
Jestem pewna że gdyby Jacek Czachor również oddał parę strzałów to za chwile byłaby policja i wszytko byłoby na Jacka że to on pobił Pana Zbigniewa a niestety Jednak to Pan Zbigniew dokonał tego czynu czy pan Zbigniew ma siniaki?? no chyba nie !! a ten chłopak nie zaciekawię wygląda, chyba widać.
Ja natomiast jestem pewny że Czachor to człowiek o wątpliwej reputacji i okropnej przeszłości, posiadający sporą kartotekę na policji jesli człowiek, który "wymierzył" sprawiedliwość zostanie pociągnięty do odpowiedzialności to to będzie ZGROZA.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przykro mi, że ten "niewinny człowiek", który powinien pilnować porządku ze względu na wykonywany zawód, rozwiązuje swoje problemy agresją. Mam nadzieję, że poniesie konsekwencje swojego zachowania.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
[quote name='Gość' date='5.05.2010, 15:32:05' post='278362'] Przykro mi, że ten "niewinny człowiek", który powinien pilnować porządku ze względu na wykonywany zawód, rozwiązuje swoje problemy agresją. Mam nadzieję, że poniesie konsekwencje swojego zachowania. [/quot Masz nieaktualne dane człowiek który pokazał pospolitemu przestępcy że nie jest bezkarny NIE JEST POLICJANTEM I NIE MUSI PILNOWAĆ PORZĄDKU, WYRĘCZYŁ JEDNAK POLICJĘ I TERAZ WSZYSCY MIESZKAŃCY ĆMIŁOWA SĄ MU WDZIĘCZNI, PANIE ZBYSZKU DZIĘKUJEMY !!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jurki kocioł u diabła juz czeka ! ...............
Ostatnio edytowany 5 maja 2010 r. o 16:07
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
................ z pewnością magda specjalnie go potrąciła, jasne. ale oczywiscie pan wybija okna w szkole i kradnie komputery nieświadomie..
Ostatnio edytowany 5 maja 2010 r. o 16:07
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a może mamuśka limo zrobila synkowi jak usłyszała ze go jakis dziadek pobil???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
.......................... Jednak nie tylko Jacek Czachor miał kiedyś problemy widać ze Pani Magda tez ! Mozę się dowiemy więcej o rodzinie. I nie będzie świętości...
Ostatnio edytowany 5 maja 2010 r. o 16:08
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jaka charekterystyka ? jakie cienie ? spojrzcie jak chłopak wyglada ... tak sie zachwouje dorosły facet ? mowie o Zbyszku. zycze panu zyby panu ktos w.... i do piachu !
Ostatnio edytowany 5 maja 2010 r. o 16:08
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
a może mamuśka limo zrobila synkowi jak usłyszała ze go jakis dziadek pobil???[/quote] [quote]a może mamuśka limo zrobila synkowi jak usłyszała ze go jakis dziadek pobil???
A nawet nie pobił tylko szturchna
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Popieram trzeba zobaczyć tego siniaka i dopiero pisać takie teskty jak : "fioletowe cienie robią swoje.. gratuluje charakteryzacji"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
..................... RODZINA PAŃSTWA ..........TO LUDZIE SZANOWANI I UZNANI W LOKALNYM ŚRODOWISKU, A SĄDZĄC PO TEJ WYMOWIE WYPOWIEDZI TO NAPISAŁA JĄ OSOBA O OGRANICZONYM ZASOBIE ARGUMENTÓW W TEJ SPRAWIE. SKORO TAK WAM PRZESZKADZAJĄ "PSY" TO PO CO CZACHOR KONFIDENT PO NICH DZWONIŁ I ZMUSZAŁ BUBE DO ZEZNAŃ
Ostatnio edytowany 5 maja 2010 r. o 16:09
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 11

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...