Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

pochwała

Utworzony przez grazia, 21 marca 2009 r. o 06:32
Wczoraj 20marca podobno obchodził urodziny jeden z najfajniejszych kierowcow i[ktore ?moze 18!]pan Tomek.Panie Tomku zycze Panu słodkiego,miłego zycia!samych miłych pasazerow[nie takich jak ten wczorajszy ;dupek;]ktory zepsoł panu wieczor urodzinowy.DDD...uzej podwyzki[mam nadzieje ze przeczyta to własciciel pan Marek Wes....]wygranej w Lotto ...poprosze o usmiech[he,he].Wszystklich natomiast z Panstwa zachecam do podrozowania z tym Panem!!!miłego dnia...Naturalnie stała klientka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Grazia ty nigdy busem nie jechałaś chyba.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
on napisał:
Grazia ty nigdy busem nie jechałaś chyba.
Nie wiem kim jestes i jak b...ardzo cie ktos zle potraktował,ale zapewniam Cie ze busami jezdze codziennie i jestem zadowolona!!przykro mi ze miałes pecha a moze zmien firme ?polecam wlasnie te o ktorej pisałam.Powodzenia!!!i miłego podrozowania.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...