Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

pochwała prosesjonalizmu

Utworzony przez Zofia, 30 stycznia 2012 r. o 20:53
Wielu klientów narzeka na sprzedawców i usługi a ja wręcz przeciwnie.Ostatnio zmieniałam wystrój i umeblowanie kuchni,nie bardzo byłam zdecydowana jak mam to zrobić.W sklepie MEBLOHURT znalazłam pomoc,fachową poradę,dobry projekt i wykonanie.Młody pracownik Pan Andrzej poświęcił wiele czasu i cierpliwości by mi pomóc.Jestem bardzo wdzięczna za fachową pomoc,poradę i montaż.Doceniam profesjonalizm,osobiste zaangażowanie i wysoką kulturę osobistą Pana Andrzeja.Fajnie by było gdyby w handlu,usługach (i nie tylko)można było spotkać takich miłych,sympatycznych i profesjonalnych ludzi.Szkoda tylko,że firma tak mało dba o zdrowie swoich pracowników.W sklepie na Smoluchowskiego temperatura pomieszczenia jest skandaliczna,wewnątrz jest zimniej niż na zewnątrz.Byłam ciepło ubrana a po godzinie skostniałam z zimna,chociaż nie było mrozu.Ciekawe co będzie gdy przyjdą siarczyste mrozy? Jeszcze raz bardzo dziękuję za pomoc i mam nadzieję,że firma zatroszczy się trochę bardziej o tych wartościowych pracowników.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoda tylko, że nie uszanowali profesjonalnego podejścia tego pracownika; zbytnio obciążany zwolnił się jakiś czas temu. Szkoda bo był najbardziej zaangażowanym i rzetelnym projektantem ajkiego spotkałam. Pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
On one hand, none of us probably thought toms shoes that Stephen Hawking was born in a wheelchair. But as a pop men toms shoes culture figure, his wheelchair and electronic voice are his thing, and against all logic you find it hard to think of him shoes men toms any other way, like how you can't think of Hulk Hogan without the tan and mustache. That canvas mens toms photo up there is from 1965, when a 23-year-old Hawking married Jane Wilde. That was after his diagnosis with ALS, the disease that would put him in the men size toms shoes wheelchair (note the cane). But just a couple mens toms shoes size of years before that, he had no idea he had a degenerative disease -- he was a healthy, active, drinking college student at Oxford: Then, one day he noticed he was having trouble keeping his womens toms shoes hands steady, and once fell down a flight of stairs. Hey, best to go get it checked out, right? Could be, like, an ear infection or something toms classic shoes throwing off his balance. That's when the 21-year-old (now studying for his Ph.D. at Cambridge) was told he'd be bedridden soon, and dead within a few years, a prognosis that is true for almost every ALS patient. Hawking, somehow, toms shoes classic is still alive 50 years after his diagnosis.Brendan Kielbasa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...