Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Pociągi do Warszawy przyspieszą do 160 km/h?

Utworzony przez skrzat, 29 stycznia 2009 r. o 20:53 Powrót do artykułu
Super!!!! 2030, to juz niedługo, szkoda tylko że z pewnoscia i ten termin nie zostanie dotrzymany, ja sądzę że realny termin to 2248!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A teraz drodzy samorządowcy i politycy zarezerwujcie pieniądze w budżecie województwa na projekt i modernizację. Samorządowcy pomagajcie PLK (zgody na budowę, dezycje itd...), aby nie opóźniać budowy. Jest to w naszym wspólnym interesie aby modernizacja została wykonana szybko.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zastanawiam sie czy ktoś pomyslał o tym czy w 2030 ro 160km\h bedzie wystarczająco szybko i czy nie bedzie to najwolniejsza linia w Europie???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I bardzo cenna inicjatywa kolei to jest tylko: Chciałbym przeczytać, czy aby pieniądze nie utoną, gdy za inwestycję zabierze się kolej za -naście lub -eścia lat. Może lepiej byłoby remontować za to co jest po kawałku niż gruntownie ale na papierze. Zwłaszcza, że chyba będzie trzeba dołożyć się ze swojego mleczka do tej kawki?!? Tak sobie pomyślałem też że może PKP pozazdrościła pięknego projektu lotniska i chce wysmarzyć coś także na przyszły rok jako wydarzenie wiekopomne dla województwa. Ja miałem swojego kandydata: znaczy projekt budowy elektrowni atomowej, a tu taki psikus PKP-TGV. Projekty górą!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szok! Już za 20 lat będzemy jeździli do Warszawy z zawrotną prędkością 160 km/h! Do tego jeszcze parę lat poślizgu i jeśli obecne tory nie rozsypią się wcześniej ze starości to na emeryturze będę szalał Kocham PKP- w ciągu tych 20-40 lat trzeba będzie ten dokument jeszcze parenaście razy aktualizować- za jedyne 1.9 miliona i wszyscy będą szczęśliwi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...