Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Pociagiem do kurortów. Kolej układa nam nowy rozkład jazdy

Utworzony przez kundzia, 17 listopada 2009 r. o 21:02 Powrót do artykułu
Szanowny Panie Rzeczniku Spółki PKP Intercity czy orientuje sie Pan ,że lokomotywy i maszynisci , którzy dotychczas obsługiwali pociag Hetman byli z PKP CARGO z Zamościa . Od grudnia nie bedzie juz w Zamościu serwisowania tych lokomotyw . Po prostu PKP CARGO zamyka warsztaty utrzymujace lokomotywy . Chyba ,że Pańska Spółka sama otworzy tam punkt utrzymnia lokomotyw , które najpierw sama kupi i zatrudni ludzi do ich obsługi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kundzia napisał:
Szanowny Panie Rzeczniku Spółki PKP Intercity czy orientuje sie Pan ,że lokomotywy i maszynisci , którzy dotychczas obsługiwali pociag Hetman byli z PKP CARGO z Zamościa . Od grudnia nie bedzie juz w Zamościu serwisowania tych lokomotyw . Po prostu PKP CARGO zamyka warsztaty utrzymujace lokomotywy . Chyba ,że Pańska Spółka sama otworzy tam punkt utrzymnia lokomotyw , które najpierw sama kupi i zatrudni ludzi do ich obsługi
ale przecież wyraźnie jest napisane że to szynobusy mają jeździć po dawnej linii Hetmana. Więc po co te lokomotywy?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przynajmniej w weekendy powinien kursować hetman TLK i oc zywiscie np szynobus Hrubieszów Zamośc Hrebenne Horyniec Lubaczów Jarosław. W casie ferii i wakacji codziennie.Ostatnie decyzje i oferta TLK nareszcie w bardzo dobrym kierunku. Tak trzymać.A dla Lublina wspaniałe wiadomosci.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dajcie sobie spokój z tymi pociągami do i z Zamościa. Byłem w ub. roku w Zamościu, to był koniec czerwca, mojemu dzieciakowi zamarzyła się przejażdźka pociągiem. Oprócz mnie i mojego dzieciaka jechały jeszcze z Zamościa 2 osoby (!), dopiero w Rejowcu trochę osób wsiadło do pociągu. Trochę komicznie to też wyglądało, bo konduktor na którejś stacji przed Krasnymstawem wysiadł sobie na przystanku, by zrobić kawę i po 5 minutach wsiadł sobie z kawą do pociągu Więc pytam się jaki jest sens utrzymywania pociągów do Zamościa?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A nocny Bystrzyca??? Lublin - Wrocław??? To był najbardziej popularny pociąg w Polsce z tych co zostały skasowane w wrześniu. Powinien wrócić w piątki i w niedziele, tak jak było wcześniej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie jeżdżę pociągiem, nie jeżdżę do polskich kurortów. jak dla mnie pkp może się zlikwidować i zwinąć tory.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A może by tak przystoswac troche ten rozkład do potrzeb Ludu Pracującego? Bo zza Kraśnika do Lublina na 6 do pracy dojechac to troche nie bardzo jest...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...