Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Pogonić tę bandę nierobów na Syberię, w nagrode za pracę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A czy te osoby miały kiedykolwiek klasę ,poza tą ze szkoły podstawowej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rodzice mają rację. Każdy chce popatrzeć, a nie wpuszczają.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wybory będą to PełO i Peseel musi się wykazać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
szkoła jest dla dzieci, a po co tam poszli rodzice?? sensacji szukac? w tamtym roku chcialam pójśc z moim dzieckiem na rozpoczęcie roku szkolnego - efekt? dziecko się rozpłakalo i powiedziało ze to obciach jak rodzice łażą jak cienie za dzieciakami po szkole, nie poszłam, w tym roku dziecko też samo poszlo do szkoły - może to i lepiej?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co sie czepiacie EGO Strojnowskiej potrzebowało z dwóch rzędów aby sie zmieścić. A ty plepsie sie czepiasz! Wy nie godni jej nawet w d... całować!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A swoją drogą, czy tym ludziom można dogodzić. Niektórym mieszkańcom Wilkowa tez ego nie pozwala uszanować innych. A jeszcze teraz, popularność przez łzy robi swoje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mietek ty chyba faktycznie Mietek-ty powodzi chyba nie widziałeś, popularność oni w d... mają popularność, woleli by nie mieć wody. A ten mądry od prowadzania dzieci, puść 6 latka samego, żeby szedł kilka kilometrów na piechotę do szkoły w taką pogodę poboczem drogi, ty wiesz jak szkoły na wsi wyglądają? to pytanie retoryczne było, ech. A w TV propaganda sukcesu jak za Gierka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hehe, ludzie sa conajmniej dziwni...Mamusia przyprowadzila dziecko do szkoly i nie wie co sie z nim dzieje. To jest chore? Zadam mamusi pytanie. Czy tak pani bedzie sie zachowywac przez te wszystkie lata edukacji corki? Ktos znaczacy z ministerstwa przyjechal bo chce z urzedu pokazac, ze nie jestescie innym obojetni. Ta osoba reprezentuje urzad. Czemu ona winna? Czy Wam niektorym juz sie poprzewracalo w tej czesci ciala, na ktorej siedzicie? Wszyscy sie z Wami poszkodowanymi solidaryzujemy, my tu za granica zbieramy skladki na powodzian, ale Wam niektorym chyba na lekarza trzeba zbierac. Przepraszam za uniesienie ale pojdzcie wreszcie po rozum do glowy i nie robcie afery z sytuacji jaka sie wydarzyla w Waszym zyciu, ze urzednicy i politycy pojawili sie na Waszym terenie aby pokazac Wam, ze nie jest im obojetna sytuacja w jakiej sie znalezliscie. Przypomina mi sie powiedzenie mojej pani metodyk z czasu studiow "Rzucam perly miedzy wieprze...". Jak by nikt nie przyjechal tez byloby zle, bo juz sie nie interesuja? Matko i wszyscy niezadowoleni, polozcie sie spac, odpocznijcie a jutro wstancie lepsi dla innych. Tego Wam zycze...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mietek napisał:
A swoją drogą, czy tym ludziom można dogodzić. Niektórym mieszkańcom Wilkowa tez ego nie pozwala uszanować innych. A jeszcze teraz, popularność przez łzy robi swoje.
daj sobie spokój człowieku, co Ty możesz wiedzieć o tej sytuacji i o tych ludziach... nie można opisywać wszystkich mieszkańców na przykładzie kilku przypadków to jest nie sprawiedliwe, większość chciałaby powrócić do normalnego życia ale niestety nie jest to takie proste... pozdrawiam wszystkich mieszkańców gminy wilków;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeszcze raz teraz do Pani co pyta Mietka czy widzial jak wyglada szkola na wsi. Ja wiem, bo przepracowalem w takiej 10 lat. Wiem jak dzieci dreptajac po kilka kilometrow do szkoly przychodzily przemoczone bo w tym czasie padalo. Wiem jak dzieci nie majac warunkow w domu do nauki jakos powyrastaly na ludzi. Ja wiem jak moze wygladac nauczanie w szkole, gdzie warunki lokalowe sa trudne. Ludzie prosze, bo zaczne Was powodzian inaczej odbierac a tego nie chce bo przeciez nie wszystkich niemadrych matka ziemia nosi. Wiekszosc narodu polskiego jest rozsadna.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gomaka napisał:
Hehe, ludzie sa conajmniej dziwni...Mamusia przyprowadzila dziecko do szkoly i nie wie co sie z nim dzieje. To jest chore? Zadam mamusi pytanie. Czy tak pani bedzie sie zachowywac przez te wszystkie lata edukacji corki? Ktos znaczacy z ministerstwa przyjechal bo chce z urzedu pokazac, ze nie jestescie innym obojetni. Ta osoba reprezentuje urzad. Czemu ona winna? Czy Wam niektorym juz sie poprzewracalo w tej czesci ciala, na ktorej siedzicie? Wszyscy sie z Wami poszkodowanymi solidaryzujemy, my tu za granica zbieramy skladki na powodzian, ale Wam niektorym chyba na lekarza trzeba zbierac. Przepraszam za uniesienie ale pojdzcie wreszcie po rozum do glowy i nie robcie afery z sytuacji jaka sie wydarzyla w Waszym zyciu, ze urzednicy i politycy pojawili sie na Waszym terenie aby pokazac Wam, ze nie jest im obojetna sytuacja w jakiej sie znalezliscie. Przypomina mi sie powiedzenie mojej pani metodyk z czasu studiow "Rzucam perly miedzy wieprze...". Jak by nikt nie przyjechal tez byloby zle, bo juz sie nie interesuja? Matko i wszyscy niezadowoleni, polozcie sie spac, odpocznijcie a jutro wstancie lepsi dla innych. Tego Wam zycze...
gomaka, nie pozbyłeś się infantylnego myślenia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
karol napisał:
daj sobie spokój człowieku, co Ty możesz wiedzieć o tej sytuacji i o tych ludziach... nie można opisywać wszystkich mieszkańców na przykładzie kilku przypadków to jest nie sprawiedliwe, większość chciałaby powrócić do normalnego życia ale niestety nie jest to takie proste... pozdrawiam wszystkich mieszkańców gminy wilków;)
A ty czytasz umiesz, tam jak byk stoi "niektórym", i wiem co mówię, poprzewracało się.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bwpo napisał:
gomaka, nie pozbyłeś się infantylnego myślenia
Wlasnie po Twoim dopisku zaczne byc infantylny...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gomaka napisał:
Wlasnie po Twoim dopisku zaczne byc infantylny...
Byłeś i prawdopodobnie będziesz. Wiecej szacunku do starszych ludzi. Oni generalnie mają rację. A te mądrości typu "perły i wieprze" nie przystają do nauczyciela (tak się nazwałeś). Przez jakiś czas byłem nauczycielem. Wiem też, na co stać polityków i czym się kierują. Ci mieszkańcy rzeczywiście zostali wykorzystani. Nie używasz polskich znaków, więc pewnie piszesz gdzieś spoza Polski. Po co piszesz na tym forum? Mimo wszystko, pozdrawiam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakie korzyści dla gminy i jej mieszkańców przyniosła wizyta pani minister i tak licznej świty polityczno-urzędniczej ? Tłumaczenia o korzyściach marketingowych nie mogą być w takiej sytuacji uważane za przekonywujące. To raczej marketing polityczny na rumowisku popowodziowym, którego koszty pokrywają podatnicy . Byłbym jeszcze wyrozumiałym , gdyby pani minister i "goście" przyjechali za własne pieniądze do Wilkowa. Tylko ciekawe, ile osób wtedy przyjechałoby ? A może należało dużo wcześniej zainteresować się szkołami wilkowskimi i tak pomóc, aby na 1 września było już wszystko wyremontowane ? Ale widocznie łatwiej jest uprawiać medialną politykę niż udzielić konkretnej pomocy. A wyszło jak za czasów PRL-u, ale to już chyba "norma" w wykonaniu polityków i urzędników . Pamiętam taką propagandę i hucpę z lat siedemdziesiątych.Ta dzisiejsza jest gorsza,gdyż do celów politycznych wykorzystuje się ludzkie nieszczęście.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To po kiego h... tam się pchaliście ? Było zostać w domu !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ktosik napisał:
Pogonić tę bandę nierobów na Syberię, w nagrode za pracę.
Było zaprosić Jara on by wam na pewno nasypał. Wilków zadymiony PiSem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bzdura. Inauguracja roku szkolnego w miejscu, gdzie szkoły w zasadzie sprawnej do nauki jeszcze nie ma. To tak, jak gdyby ktoś mówił: no to "życzę wam miłej nauki" stojąc na ruinach szkoły. Ale wymyślili...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
olo napisał:
Bzdura. Inauguracja roku szkolnego w miejscu, gdzie szkoły w zasadzie sprawnej do nauki jeszcze nie ma. To tak, jak gdyby ktoś mówił: no to "życzę wam miłej nauki" stojąc na ruinach szkoły. Ale wymyślili...
Olo, jesteś wielki. Masz rację.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...