Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Podejrzani o skatowanie 17-latka w Poniatowej są już w areszcie

Utworzony przez skandynawia, 19 kwietnia 2011 r. o 18:30 Powrót do artykułu
Przecie to dzieci
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szanowna Pani Burmistrz. Nie trzeba opłacać patroli tylko walczyć o przywrócenie całodobowego Komisariatu Policji w Poniatowej. W takim mieście gdzie mieszka tyle ludzi nie ma komisariatu, a w takim Kurowie co ma prawie 3000 ludzi jest komisariat całodobowy. Życzę powodzenia Pani Burmistrz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dzieci? Jak się na nich patrzę to takie szczypiorki - "cfaniaki z bańką w nosie". Kazdy z nich jest silny w grupie a jak sa sami to przemykają przez miasto pod płotami, aby nikt ich nie widział
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tak jak myślałem prawdziwe BURAKI, widać po mordach. I co teraz jesteście z siebie dumni?, KOZAKI W GRUPIE!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
skandynawia napisał:
Przecie to dzieci
a szkoda, chociaż mam nadzieje że pozory mylą, bo im zaraz dadzą poprawczak, a skoro już CHLEJĄ I MORDUJĄ to powinni być normalnie sądzeni jak dorośli
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
skandynawia napisał:
Przecie to dzieci
TAKIE "DZIECI" TO NAJGORSZE!!!!!!!!!!!!!!!!1
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jesteśmy katolickim narodem.Przecież to dzieci.Nie możemy kierować się odwetem.Dzieci nie należy karać.Jakie dożywocie, jaki paragraf zabójstwa... Czy tu ktoś oszalal? Zwariowaliście? Jakiś poprawczak przez rok góra dwa i trzeba ich wypuścić bo się calkiem zdeprawują w otoczeniu kryminogennym.Ludzie tamtemu nikt już życia nie wróci ale po co marnować następne mlode istnienia. Opamiętajcie się !!! Nasz papież kazal wybaczać a nie kierować się odwetem !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mietek napisał:
Jesteśmy katolickim narodem.Przecież to dzieci.Nie możemy kierować się odwetem.Dzieci nie należy karać.Jakie dożywocie, jaki paragraf zabójstwa... Czy tu ktoś oszalal? Zwariowaliście? Jakiś poprawczak przez rok góra dwa i trzeba ich wypuścić bo się calkiem zdeprawują w otoczeniu kryminogennym.Ludzie tamtemu nikt już życia nie wróci ale po co marnować następne mlode istnienia. Opamiętajcie się !!! Nasz papież kazal wybaczać a nie kierować się odwetem !!!
Jestem bardzo ciekawa czy byloby Panu tak latwo wybaczyc gdyby to Panski syn lezal martwy w kostnicy!!!!Jestem matka pieciolatka i uwazam, ze to nie sa dzieci, a mlodzi mezczyzni, w koncu ppotrafili sie gdzies upic!!! A swoja droga Pnska naiwnie glupawa wypowiedz trudno wybaczyc bylobyb zapewne rowniez Papiezowi Pozdrawiam, zycze madrzejszych przemyslen
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pokazcie te zakazane mordy!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na takie sztuki TRZEBA otworzyć Majdanek!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hahaha, tacy to z nich cwaniacy teraz bo jak wyjdą po 10 latach z kryminału zostaną żulami (kto by chciał rowy kopać) a na starość dziadami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
POWINNI SIEDZIEĆ W POPRAWCZAKU, A JAK DOROSNĄ DO WIĘZIENIA! JEŻELI "MIETEK" JESTEŚ PRZECIWNY, TO POMYŚL JAK UJDZIE IM TO PŁAZEM TO NASTĘPNYM RAZEM TEŻ SIĘ NIE ZAWAHAJĄ!!! JAK DOŻYWOCIE TO ZA DUŻO TO 80 LAT POWINNO ZAŁATWIĆ SPRAWĘ!!! TAKICH TRZEBA ELIMINOWAĆ JUŻ JAKO ZALĄŻKI!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ty kozak w pojedynke???.przez internet ??? pokarz swoją mordę!!!.ocenimy!!!. Popełnili coś najgorszego, ale czy tu buraku, powinieneś ich oceniać po wyglądzie??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
MIKE napisał:
POWINNI SIEDZIEĆ W POPRAWCZAKU, A JAK DOROSNĄ DO WIĘZIENIA! JEŻELI "MIETEK" JESTEŚ PRZECIWNY, TO POMYŚL JAK UJDZIE IM TO PŁAZEM TO NASTĘPNYM RAZEM TEŻ SIĘ NIE ZAWAHAJĄ!!! JAK DOŻYWOCIE TO ZA DUŻO TO 80 LAT POWINNO ZAŁATWIĆ SPRAWĘ!!! TAKICH TRZEBA ELIMINOWAĆ JUŻ JAKO ZALĄŻKI!!!
jaki poprawczak? zakład karny dla młodocianych, pierwszy raz skazanych. jeśli będą odbywać karę w systemie programowanego oddziaływania (wolnej progresji) to mają szanse na resocjalizację i powrót do społeczeństwa. jeśli odsiedzą w systemie zwykłym to najprawdopodobniej będą mieli z d..py jesień średniowiecza co dziennie. takie fakty choć dla mnie kara jest jedna - zastrzyk, bo prądu na nich szkoda.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mordy "nie skażone" inteligencją. Takie śmieci powinny być na zawsze oddzielone od normalnych ludzi, dlatego dożywocie to jedyne rozsądne wyjście. A w więzieniu te małe cweluchy POCZUJĄ, że zrobili rzecz zwierzęcą...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
POWINNI ZGNIĆ W KRYMINALE BESTIE!!!! BANDZIORY
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Edyta napisał:
POWINNI ZGNIĆ W KRYMINALE BESTIE!!!! BANDZIORY
i co ja mam na nich lozyc???? do pichu z takimi leszcze ciekawe jakby staneli jeden na jeden?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Grunwald napisał:
Mordy "nie skażone" inteligencją. Takie śmieci powinny być na zawsze oddzielone od normalnych ludzi, dlatego dożywocie to jedyne rozsądne wyjście. A w więzieniu te małe cweluchy POCZUJĄ, że zrobili rzecz zwierzęcą...
Nie obrażaj zwierząt. Zwierzęta nie zabijają dla swojego widzimisię. Ci bandyci nie zasługują na nazywanie ich zwierzętami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Agnieszka J napisał:
Jestem bardzo ciekawa czy byloby Panu tak latwo wybaczyc gdyby to Panski syn lezal martwy w kostnicy!!!!Jestem matka pieciolatka i uwazam, ze to nie sa dzieci, a mlodzi mezczyzni, w koncu ppotrafili sie gdzies upic!!! A swoja droga Pnska naiwnie glupawa wypowiedz trudno wybaczyc bylobyb zapewne rowniez Papiezowi Pozdrawiam, zycze madrzejszych przemyslen
Czy my jesteśmy narodem barbarzyńców? ja się pytam! Tylko barbarzyńcy kierują się zemstą i odwetem. To Wielki Tydzień, kierujmy się milosierdziem albowiem oni nie wiedzieli co czynią. Uwonijcie ich na święta,a potem trzeba ich poddać resocjalizacji ale nie więzeenie , nie zarzuty. Wybaczmy!!! jakiś lagodny poprawczak a najlepiej jakiś ośrodek wychowawczy dla chopców. Nie bądżmy sędziami a i sami nie bedziemy sądzeni!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mietek napisał:
Czy my jesteśmy narodem barbarzyńców? ja się pytam! Tylko barbarzyńcy kierują się zemstą i odwetem. To Wielki Tydzień, kierujmy się milosierdziem albowiem oni nie wiedzieli co czynią. Uwonijcie ich na święta,a potem trzeba ich poddać resocjalizacji ale nie więzeenie , nie zarzuty. Wybaczmy!!! jakiś lagodny poprawczak a najlepiej jakiś ośrodek wychowawczy dla chopców. Nie bądżmy sędziami a i sami nie bedziemy sądzeni!!!
zycze ci z calego serca zeby ciebie to spotkalo albo twoje dzieci zobaczymy jak wtedy bedziesz wybaczal cwelu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 5

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...