Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Podatki wpływają a zadłużenie gminy rośnie. Jak to jest możliwe???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Część okolicznych gmin naturalnie powinna być włączona do Lublina
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
place tu podatki od zawsze, i nie znam osoby ktora slyszala o tej loterii, czyzby byla tylko dla znajomych krolika???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
Podatki wpływają a zadłużenie gminy rośnie. Jak to jest możliwe???
 normalne tam gdzie rządzi PO lub PSL
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do ~`jk płacisz podatki, a czy tu mieszkasz?Na stronie gminy, na tablicach ogłoszeniowych w całej gminie, ale jak nie interesują Cię sprawy lokalne to pretensje do .....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wójt gminy Niemce to do tego stopnia jest dobrym gospodarzem że nawet każe płacić za to czego nie miało miejsca właściwie to nie wiadomo kto rządzi w tej gminie bo Pana wójta stwierdzenie cytuję " Nie ingeruję w pracę swoich podwładnych " a Ci podwładni robią co chcą jak się dowiedziałam od ludzi Pani Kierownik GOPS robi co chce traktuje ludzi jak kogoś gorszego od siebie rozdaje nagrody pieniężne sobie i swoim pracownikom i to nie małe więc ja się nie dziwię że gmina niemce tonie w długach a co do loterii to faktycznie wielki Mit bo żaden z mieszkańców z którym rozmawiałam nic o tym nie słyszał także gratuluję Panie Wójcie tak prężnej i rozwijającej się oraz pogrążającej się w długach gminie .......
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...