Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Podnosi się poziom wody w rzekach

Utworzony przez s, 2 lutego 2013 r. o 23:50 Powrót do artykułu
Bugu w Krasnymstawie to ja jeszcze nie widziałem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy ten artykuł pisało 2 letnie dziecko czy analfabeta? Kogo ta żałosna redakcyja zatrudnia? A może "redaktorek" jeszcze od wczoraj nie wytrzeźwiał.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobrze, w tamtym roku była susza, każdy narzekał na niski poziom rzek, bo był rekordowo niski, na tyle, że rzeki powyłaniały wiele ciekawych obiektów dotychczas niewidocznych. To teraz się poziom uzupełni, a jak komuś to zagraża to mógł się nie osiedlać na miejscu przeznaczonym na wylewy rzeki czy gdzie może dojść do zalania.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
FAKT Bug w Krasnym a Siennica Królewska Mała żąda dostępu do morza bezwarunkowo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Przebieg: W wyniku spływu wód spowodowanego topnieniem pokrywy śnieżnej i opadami deszczu w zlewni Wieprza, Tyśmienicy i Bugu spodziewany jest dalszy wzrost poziomu wody w strefie stanów wysokich, przy obecnie przekroczonych stanach ostrzegawczych (na Bugu w Krasnymstawie, na Tyśmienicy w Tchórzewie). Lokalnie możliwe kolejne przekroczenia stanów ostrzegawczych. Na Krznie w Malowej Górze poziom wody układał się będzie powyżej stanu ostrzegawczego z możliwością osiągnięcia stanu alarmowego." Treść komunikatu z IMGW. http://www3.imgw.pl/wl/internet/zz/zagrozenia/ost_hydr.html?1359883625964 Więc kogo zatrudnia IMGW ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
s napisał:
Bugu w Krasnymstawie to ja jeszcze nie widziałem
to przyjedz i zobacz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"poziom wody będzie wzrośnie"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...