Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Podpalili i zadeptali szczeniaka

Utworzony przez Gość, 4 lipca 2008 r. o 12:27 Powrót do artykułu
własnymi rękami wyrwał bym im jaja
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ŻYCZĘ WAM TEGO SAMEGO CO ZROBILIŚCIE BEZBRONNEJ ISTOCIE
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bydlaki sa bezkarne, bo są chronione przez prawa człowieka. Psychopata, który w taki sposób zachowuje się wobec żywej istoty ma za nic życie (nie tylko zwierzęcia, ale życie jako takie!). A co mu grozi? Chyba maksymalnie do 3 lat więzienia! Dopiero jak już złapią, że zabił też człowieka, to wtedy dostanie pewnie z sześć... Więcej agresywnej - stosującej przemoc woebec wyrostków- policj na ulicę!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prędzej czy póżniej dojdzie do ustalenia kto to a wtedy zrobię z nich inwalidów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ppczuby napisał:
Prędzej czy póżniej dojdzie do ustalenia kto to a wtedy zrobię z nich inwalidów.
chetnie pomogę...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NAGRODA napisał:
Witam Apeluje do kolegów tych zwyrodnialców,aby poinformowali mnie kto to zrobił. Nagroda za informacje to 500 zł. Pełna anonimowosc barnaba98@o2.pl
jestem biednym emerytem ale dorzucę 100 zł
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja też się dorzucam do nagrody. Tylko lepiej jakby mi ich ktos wystawił ( prawo hamurabiego jest jednak najlepsze), bo policja i tak gówno zrobi. ka-mil1@wp.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a niech ich szlag trafi ,tych mordercow...tez sie dokladam do nagrody...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak tak można... biedny piesek... co on wam zrobił gnojki!! bo inaczej was nazwać nie można. Brak mi słów mam nadzieję ,że przeczytacie ten komentarz. Wstydźcie się!! nie macie za grosz rozumu!! Nie wiecie,że zwierzę też czuje to wszystko i cierpi!!! zwłaszcza szczeniaczek!! to nie jest zabawka zwyrodnialcy!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
skurwe.yny jeba.ne mam wielko nadzieje ze zostaniecie namierzeni bo predzej czy pozniej ktos polasi sie na nagrode! sam bym was podpalil i kopal po ryjach!! bardzo dobrze ze ta sprawa wyszla wogole na swiatlo dzienne bo ile jest takich bestialskich mordow ale niestety nikt o tym nie informuje Policji...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wierzę, że zło ktore wyrzadzili ci deb***e, wroci do nich ze zdwojona siłą. Szczerze im tego zycze. Policjo kochana złap ich!!! Mają pierdzieć w pasiaki!!!! Grzywna na rzecz zwierząt musi być orzekana w takich sprawach. Dorzucam sie do nagrody!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mogę dorzucić co nieco! Dołączam się także do samosądu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Beret napisał:
I właśnie dlatego powinni znów wprowadzić kary cielesne. Takich delikwentów po złapaniu powinni zawlec na środek placu, przywiązać do słupa i wlepić odpowiednią ilość batogów tak, by ślady zostały na całe życie. Do tego opublikować zdjęcia w gazetach.
A do tego nagrać na komórce i puścić w neta ale wpierw pokazać rodzicom żeby się za swoje pociechy powstydzili! Może by ich nauczylo że skoro stać ich na komorke to i na czas zeby z gnojkiem przebywać i życia uczyć! Zycia a nie zabijania!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czekamy na wyniki dzialania policji...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Opolu Lubelskiem były ostanio dwa morderstwa i nic niegdzie nie pisze a tu taka dyskusja o piesku. Dziwny jest tenswiat
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co za bydło!!!!!!!!!!!!!!!!!co wyrośnie z takiego gnoja?Tylko zwyrodnialec!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
W Opolu Lubelskiem były ostanio dwa morderstwa i nic niegdzie nie pisze a tu taka dyskusja o piesku. Dziwny jest tenswiat
...od zamordowania psa się zaczyna, a na człowieku kończy...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
maya napisał:
...od zamordowania psa się zaczyna, a na człowieku kończy...
Zgadzam się
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
W Opolu Lubelskiem były ostanio dwa morderstwa i nic niegdzie nie pisze a tu taka dyskusja o piesku. Dziwny jest tenswiat
...bo tu Gościu jest temat o piesku, a jak chcesz podyskutować o morderstwach, jakie wyrządził człowiek człowiekowi, to przerzuć się na inny artykuł, bo dla ciebie skatowanie psa nie ma znaczenia. Weź tez pod rozwagę to i pomyśl, że taki młody bandyta zaczyna swoją profesję od zamęczenia psa, następny możesz być ty lub ktoś z twojej rodziny. Myślenie nie boli.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
W Opolu Lubelskiem były ostanio dwa morderstwa i nic niegdzie nie pisze a tu taka dyskusja o piesku. Dziwny jest tenswiat
nie interesuje temat, to wynocha stąd i nie odzywaj się jak nie masz nic do powiedzenia. Chyba nigdy psa nie miałeś. Sam jesteś dziwny!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 30

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...